COVID-19, ako fungujeme vo Venire

Vážení zákaznici a rodino Venira,

nadväzujeme na aktuálne dianie na Slovensku, v Českej republike a v podstate na celom svete kvôli koronavírusu COVID-19. Na sociálnych sieťach sa nám množia otázky, či stále odosielame objednávky, či fungujú všetci dopravcovia, či máme dostatok produktov skladom a ďalšie. Preto sme sa rozhodli spísať tento článok, ktorý budeme neustále aktulizovat a kde sa pokúsime zhrnúť tie najdôležitejšie body pre nás všetkých.

 

Z1

 

 

1 FUNGUJEME STÁLE NA 100%

Časť tímu pracuje v prostredí svojich domovov, naše expedície však funguje stále rovnako a objednávky odosielame každý pracovný deň. Nemusíte sa tak báť, že by v tomto smere došlo k nejakému zdržania. Musíme takisto aj metaforicky zaklopať na drevo, nikto od nás v tíme nie je chorý!

 

2 MÁME DOSTATOČNÚ ZÁSOBU

Urobili sme dostatočnú zásobu a všetky naše produkty máme na sklade v niekoľkými tisíckami kusoch v Českej republike. Môžete si objednávať úplne rovnako, ako ste zvyknutí, všetko doručíme v klasických termínoch a nehrozí to, že by niečo bolo vypredané.

 

3 DOPRAVCAMI TIEŽ FUNGUJÚ

Zatiaľ nemáme žiadne informácie o tom, že by niektorý z našich dopravcov mal obmedzený režim, alebo mal problém vaše balíky doručovať. Ak by sa niečo zmenilo, dáme vám to v dostatočnom predstihu vedieť.

 

4 MÁME DOPRAVU ZADARMO A DARČEK KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE

Rozhodli sme sa, že až do 23. 3. 2020 budeme mať akciu s dopravou a darčeky zadarmo ku každej objednávke, nech si môžete nielen nakúpiť z pohodlia vašich domovov, ale nech vám to aj ,, trošku ,, spríjemníme.

AKTUALIZÁCIA: AKCIU PREDLŽUJEME A DOPRAVU ZADARMO A DARČEK K OBJEDNÁVKE PLATÍ AŽ DO KONCA MESIACA MARCA.

 

Ak by vás čokoľvek zaujímalo, neváhajte sa na nás obrátiť na socálních sieťach (FacebookInstagram) alebo na e-maile info@veniraofficial.sk, kedy sa budeme snažiť čo najskôr odpovedať.

 

Všetkým prajeme veľa síl a zdravia, situáciu určite všetci zvládneme a snáď nebude dlho trvať a všetko sa vráti do starých koľají!

VENIRA

Späť do obchodu