Novinky

 

Využite naše 2 akcie naraz!

Práve teraz máme dopravu zadarmo pre všetky objednávky nad 19 € a k tomu navyše dostanete darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, medvedíky na vlasy alebo dokonca celé balenie kolagénu.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

532
1532

Značky

Zobrazených položiek: 19
MĚSÍČKOVÝ OLEJ
Novinka
11,45 €
KBO0015
Mandlový olej
Novinka
9,85 €
KBO0014
venira kozmetická čelenka biela
5,90 €
1172
venira vákuová banka na celulitídu
Novinka
7,50 €
908
pleťová hydratační voda výpis
Novinka
17,90 €
KP041
19 položiek celkom

 

Kozmetické novinky

Chcete sa ako prvý dozvedieť o vylepšených receptúrach našich bestsellerov a úplne nových prírodných kozmetických produktoch, ktoré sme práve uviedli na trh?

Do kategórie Noviniek pridávame všetky oleje, séra, peelingy a ďalšie výrobky, ktoré po starostlivom vývoji a testovaní konečne uzrú svetlo sveta.

 

 

Od testovania našich noviniek vás delí len pár kliknutí

Všetky produkty máme na sklade v Českej republike. Objednávky vytvorené vo všedný deň doručíme do 24 hodín v starostlivo zabalenom balíčku. Tešiť sa môžete aj na darčeky, ktoré pridávame k prevažnej väčšine všetkých objednávok!

 

Na vašom názore nám záleží! Nezabudnite sa podeliť o svoju skúsenosť s nákupom na našom e-shope aj kvalitnou samotnej kozmetiky. Vážime si každé hodnotenie.

Stále ste nenašli produkt, ktorý aktuálne postrádate vo svojej kozmetickej taške? Skúste nahliadnuť do ďalších kategórií našej kozmetiky, ktoré sú plné produktov preverených praxou. Dúfame, že vaše hľadanie bude úspešné – v opačnom prípade verte, že je dosť možné, že na vývoji onoho vytúženého produktu práve pracujeme!

 

Späť do obchodu