Bielenie zubov

 

Naše beauty days sú tu!

Práve teraz môžete použiť kód BT13, ušetriť 13 % a ešte si k objednávke vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, opaľovací krém alebo dokonca šampón na objem vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

941
1941

Značky

Zobrazených položiek: 7
7 položiek celkom

Prírodné bielenie zubov

Naše kategórie produktov na bielenie zubov vás presvedčí o tom, že krásne žiarivý úsmev nie je výsadou len hollywoodskych hviezd. Pýšiť sa ním môžete aj vy! Vďaka správnej technike čistenia, vhodnej kefke a prípravkom na bielenie zubov sa zbavíte nežiaducej pigmentácie, odstránite zubný povlak a budete podporovať udržanie zdravej ústnej dutiny.

 

 

Vybielte svoje zuby z pohodlia domova

Pre zuby ako perličky sa už nemusíte ponáhľať do ordinácie zubného lekára. Celý proces bielenia zubov zvládnete z pohodlia svojho domova av rámci svojej každodennej starostlivosti o ústnu dutinu

 

Jediné, čo musíte urobiť, je nahradiť doterajšie prípravky na ústnu hygienu naším bieliacim zubným gélom a bieliacou zubnou pastou. Oba produkty sú dermatologicky testované. Majú 100% prírodné zloženie a neobsahujú žiadny cukor, ktorý by mohol potenciálne zvyšovať riziko vzniku zubného kazu.

 

 

Bieliaci zubný gél

Náš prírodný gél na bielenie zubov eliminuje pigmentáciu a nevzhľadné škvrny spôsobené fajčením alebo konzumáciou farebných potravín a nápojov. Zároveň je súčasťou kompletnej starostlivosti o ústnu dutinu, pretože obsahuje abrazívne zložky, ktoré odstraňujú povlak a leští povrch zubov.

 

Pri dlhodobom (aspoň 30 dní) a pravidelnom (3× denne) používaní vybielite prirodzenú farbu svojich zubov o 1–1,4 odtieni. To všetko vďaka obsahu špeciálne povrchovo upravených minerálov. Bielenie je šetrné k zubnej sklovine a nezvyšuje citlivosť zubov

 

 

Bieliaca zubná pasta

Celý proces bielenia zubov ešte viac podporíte pravidelným používaním našej prírodná zubní pasta s obsahom aktívneho uhlia. Jej zloženie sme prispôsobili tak, aby ju mohla používať celá rodina, teda aj deti. Vďaka svojej nízkej abrazivite a prírodnému zloženiu je vhodná aj pre jedincov s veľmi citlivými zubami.

 

Naše zubná pasta na šetrné bielenie zubov, teda bez rizika narušenia zubnej skloviny, stará sa o zdravie ústnej dutiny tým, že eliminuje zubný povlak a napomáha k dokonale čistým a vylešteným zubom. Bonusom je mätová príchuť, ktorá okamžite osvěží váš dech.Bieliaci zubný púder

Bieliaci zubný púder predstavuje inovatívny spôsob odstránenia pigmentácie zubov a ich dokonalého vyleštenia pomocou aktívneho uhlia z kokosových škrupín SpecKareTM. 


Vďaka 100% prírodnému zloženiu a optimálnej abrazivite môže byť každodennou súčasťou starostlivosti o ústnu dutinu, ktorú osviežuje a udržuje zdravú. Na zuby sa nanáša vždy až po vyčistení zubov pastou a dá sa bez problémov používať v kombinácii s rotačnou kefkou.

 

 

 

 

Späť do obchodu