Využite aktuálnu dopravu zadarmo a ušetrite ďalších 5% z celého nákupu zadaním kódu SALE5 v 1. kroku nákupného košíka.

Kúpeľové soli a bomby

 

AKCIA! Práve teraz máme dopravu zadarmo na absolútnu väčšinu produktov a navyše:

- ku každej objednávke do 40 € je zadarmo vzorka hydratačného denného krému

- ku každej objednávke za viac ako 40 € je zadarmo vzorka hydratačného denného krému a anti-age očného krému

 

Cena

312
1312

Značky

Zobrazených položiek: 4
4 položiek celkom

Soľ do kúpeľa

 

Máte za sebou ťažký deň? V tom prípade vyskúšajte náš osvedčený recept proti stresu, únave aj napätiu! Napustite si vaňu s teplou vodou a nasypte do nej kúpeľovú soľ. Potom už len zamknite dvere a užite si ničím nerušený kúpeľ uvoľňujúci telo i myseľ. Celý rituál si môžete spríjemniť počúvaním relaxačnej hudby, ktorá ešte viac podporí navodenie pokojnej atmosféry.

 

 

Soľ do kúpeľa: Veľké balenie plné prospešných byliniek a olejov

 

K najpopulárnejším typom patrí morská soľ do kúpeľa a himalájska soľ do kúpeľa. My sme sa rozhodli, že účinky všetkých týchto blahodarných zložiek spojíme do jedného, a tak vznikla VENIRA soľ do kúpeľa s kvetinovo-citrusovou vôňou. Aby toho nebolo málo, obohatili sme ju o levanduľový olej, citrónovú trávu a štyri bylinky (sušené lístky levandule, ruže, nechtíka lekárskeho a jazmínu).

 

 

Soľ do kúpeľa: Účinky nielen na pokožku

 

Soľný kúpeľ podporuje uvoľnenie svalov, zjemňuje pokožku a predstavuje vhodný typ podpornej liečby pre jedincov trpiacich kožnými problémami (ekzémy, plesne). Okrem toho má preukázateľné relaxačné a upokojujúce účinky. Pôsobí na zmiernenie stresu, únavy a prispieva k regenerácii organizmu. Vďaka kombinácii všetkých týchto efektov harmonizuje telo aj myseľ.

 

 

Späť do obchodu