Vitamíny pre tehotné a dojčiace ženy

 

Využite práve teraz naše 3 akcie súčasne!

Máme dopravu zadarmo, môžete použiť kód EXTRA5 na zľavu 5 % a vybrať si darček k objednávke. Rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca skvelé telové mlieko s kolagénom.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

1340
11340

Značky

Zobrazených položiek: 12
12 položiek celkom

Doplnky stravy pre tehotné a dojčiace mamičky

 

Zdravie mamičky je pre zdravie bábätka zásadné, a preto s konzumáciou prírodných doplnkov vyvinutých špeciálne pre potreby tehotných a dojčiacich žien začnite ešte pred plánovaným počatím. Užívajte ich po celú dobu tehotenstva, ale neprestávajte s nimi ani v období dojčenia, kedy sa do konečného zloženia materského mlieka premieta doslova celé vaše ja. Vždy starostlivo čítajte zloženie a dajte prednosť prírodným doplnkom stravy, ktorých užívanie je bezpečné a šetrné, ako pre vás, tak aj pre vaše bábätko.

 

 

Vitamíny pre tehotné v prvom trimestri

 

Ženy sa v priebehu tehotenstva stretávajú s fyzickým aj psychickým vyčerpaním, bolesťami hlavy, únavou, opuchom nôh a priedušnými zmenami nálad. Veľakrát sú na vine chýbajúce minerály a vitamíny, ktoré by nastávajúce mamičky podporili v období tehotenstva, kedy musia fungovať doslova za dvoch.

 

Potreby tela sa v jednotlivých trimestroch líšia. Zatiaľ čo v tom prvom je kľúčové prijímať dostatok kyseliny listovej, železa, vápnika, horčíka, jódu a vitamínu D3, v tom druhom je okrem spomínaných dôležitý zinok a omega 3 mastné kyseliny. V poslednom, teda treťom trimestri, je opäť dôležité zamerať svoju pozornosť na zvýšenie príjmu omega 3 mastných kyselín.

 

Aby ste si nemuseli v priebehu tehotenstva robiť ťažkú hlavu s tým, či prijímate dostatočné množstvo jednotlivých vitamínov a minerálov, vyvinuli sme pre vás VENIRA vitamíny pre tehotné ženy, 1–3 trimester obsahujúci 15 účinných látok v každej tablete, respektíve kocôčke, ktoré sú navyše úplne bez cukru a laktózy.

 

O vhodnom spôsobe doplnenia omega 3 mastných kyselín sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

 

Tip: Nedarí sa vám otehotnieť? Navštívte našu kategóriu doplnkov stravy na hormonálnu rovnováhu a plodnosť.

 

 

Prírodné vitamíny pri dojčení av tehotenstve

Popri prírodných vitamínoch užívaných čisto v rámci tehotenstva, existujú doplnky stravy uspokojujúce zdravotné potreby, ako tehotných, tak aj dojčiacich žien. Po pôrode s ich užívaním preto nekončíte, ale plynule pokračujete po celú dobu dojčenia.

 

Zloženie VENIRA vitamínového komplexu pre tehotné a dojčiace ženy sme navrhli tak, podporoval psychické a fyzické zdravie budúcich aj novopečených mamičiek. Vedľa kyseliny listovej obsahuje aj magnézium, jód, zinok a železo. Zloženie je 100% prírodné a zdravotne nezávadné.

 

 

Kolagén pre tehotné a dojčiace ženy

 

Plnohodnotnou alternatívou k vitamínovému komplexu je VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky, ktorého zloženie sme prispôsobili potrebám žien, ktoré prechádzajú týmto citlivým obdobím. Ide navyše o jeden z najsilnejších kolagénov na trhu, pretože obsahuje 8 000 mg bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu.

 

Kolagén sme obohatili o 11 účinných látok, ako napríklad kyselinu hyalurónovú, vitamín C, kyselinu listovú, horčík, zinok, vitamíny skupiny B a ďalšie. Obsahuje teda všetky dôležité vitamíny a minerály ako pre tehotné, tak aj dojčiace mamičky.

 

Zloženie kolagénového drinku je natoľko komplexné, že:

  • minimalizuje vznik vrások;
  • prispieva k pevnejšej, pružnejšej a dokonale hydratovanej pokožke;
  • zlepšuje kvalitu a hustotu vlasov;
  • podporuje rast vlasov a minimalizuje ich vypadávanie;
  • zvyšujete pevnosť a odolnosť nechtov proti lámaniu a štiepeniu.

 

Najlepšie vitamíny pre dojčiace matky

Nároky na príjem vitamínov a minerálnych látok sa v priebehu tehotenstva a dojčenia menia, ale stále platí, že telo ženy musí zaistiť všetky tieto zdraviu prospešné látky v dostatočnej miere nielen pre seba, ale aj vyvíjajúce sa bábätko.

 

Kľúčové vitamíny a minerálne látky by sa mali získavať v prvom rade prostredníctvom vyváženej a pestrej stravy. Avšak nie vždy sú obyčajnou stravou dodané v dostatočnej miere, a tak je na mieste konzumovať vitamíny pre tehotné mamičky. Naša špeciálne navrhnutá zmes obsahuje okrem vitamínov skupiny B, aj vitamín K2, inositol, kyselinu listovú a ďalšie zdraviu prospešné látky.

 

 

Čo ďalej?

Až toto krehké obdobie vášho života skončí, odporúčame v konzumácii prírodných doplnkov stravy pokračovať - vyskúšať môžete napríklad vitamíny na podporu imunity alebo CBD oleja. Nezabúdajte ani na zdravie svojich detí. V našej ponuke nájdete kategóriu doplnkov stravy so špeciálne upravenou receptúrou pre najmenších.

 

 

 

 

Späť do obchodu