Šampóny

 

Využite naše 2 akcie naraz!

Práve teraz máme dopravu zadarmo pre všetky objednávky nad 19 € a k tomu navyše dostanete darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, medvedíky na vlasy alebo dokonca celé balenie kolagénu.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

1319
11319

Značky

Zobrazených položiek: 13
13 položiek celkom

Šampony na vlasy s přírodním složením

Zverte starostlivosť o svoju korunu krásy do rúk prírody a získajte krásne, silné a zdravo vyzerajúce vlasy. Vďaka šampónom na vlasy českej značky VENIRA o ne bude postarané priamo kráľovsky!

 

Prírodné šampóny bez parabénov, silikónov a sulfátov

V zložení vlasovej kozmetiky od VENIRY nenájdete parabény, silikóny a sulfáty, ktoré vlasy zaťažujú a narúšajú prirodzenú ochrannú mikroflóru vlasovej pokožky.

 

Všetky šampóny na vlasy z našej ponuky obsahujú starostlivo vybrané ingrediencie ako výťažky z bylín a rastlín, ktoré pri výrobe neprechádzajú žiadnym chemickým procesom, a tak si naplno zachovávajú svoju prírodnú silu, vlasy vyživujú do hĺbky a to úplne bez zaťaženia.

 

Bližšie informácie sa dočítate v článku, prečo je prírodná vlasová kozmetika bez sulfátov, silikónov a parabénov lepšou voľbou.

 

Aký vlasový šampón si vybrať?

Podľa farby vlasov: Na trhu nájdete šampóny slúžiace na posilnenie a oživenie prirodzených odtieňov vlasov. Môže ísť napríklad o špeciálnu starostlivosť o blond vlasy, ale výnimkou nie sú ani produkty vyvinuté špeciálne pre ryšavé, hnedé, alebo čierne vlasy. Samozrejme sa môžete stretnúť aj so šampónmi proti šedinám alebo šampónmi pre farbené vlasy.

 

Podľa typu vlasov: Svoju úlohu pri výbere vlasovej starostlivosti hrá aj to, či máte vlasy rovné, vlnité alebo kučeravé. Napríklad šampón pre kučeravé vlasy znižuje ich krepovatenie a predlžuje výdrž kučier.

 

Podľa typu vlasovej pokožky: Tá môže byť v závislosti od činnosti mazových žliaz buď normálna, suchá alebo mastná. Pokiaľ máte suchú pokožku hlavy, siahnite po prírodnom šampóne s kolagénom, ktorý prispieva k zlepšeniu súčasnej kvality vlasov tým, že stimuluje a prekrvuje vlasové folikuly, ktorým dodáva potrebné vitamíny a minerály. V prípade, že máte opačný problém, vyskúšajte prírodný šampón na mastné vlasy, ktorý eliminuje tvorbu kožného mazu a prispieva k normalizácii funkcie mazových žliaz.

 

Podľa aktuálnej problematiky: Prírodné vlasové šampóny obsahujú aktívne látky, ktoré prispievajú k riešeniu špecifických problémov vlasov a vlasovej pokožky – typicky môže ísť o lámanie, štiepenie, nadmerné vypadávanie, lupiny, ekzémy, nadprodukciu kožného mazu apod. Efekt síce nie je okamžitý, ale za to je trvalý. Príkladom je prírodný šampón proti nadmernému vypadávaniu vlasov, ktorý pomáha k lepšiemu ukotveniu vlasových cibuliek v pokožke hlavy. Alebo vyskúšajte prírodný šampón proti lupinám, ktorý sa šetrne stará o podráždenú pokožku hlavy a eliminuje tvorbu nových suchých i mokrých lupín.

 

Podľa očakávania: Existujú aj šampóny pre rast vlasov, ktoré podporujú prekrvenie vlasovej pokožky a napomáhajú k obnove vitality vlasového vlákna. Príkladom je prírodný šampón na podporu rastu vlasov. Ďalej môžete vyskúšať šampón pre objem vlasov, ktorý zamedzuje slabnutiu vlasových korienkov a zvyšuje hydratáciu vlasov.

 

Prečo používať vlasové šampóny?

Základnou funkciou vlasového šampónu je čistiť vlas do hĺbky. Zároveň môžete s jeho pomocou vyriešiť problematiku svojej vlasovej pokožky.

 

Aby bola vaša vlasová starostlivosť skutočne komplexná, neváhajte ju rozšíriť o kondicionér na vlasy, ktorý vlas uzatvára a vyhladzuje. V neposlednom rade musíme spomenúť aj masky na vlasy & vlasové séra a spreje, vďaka ktorým budú vaše vlasy vyživené, lesklé a hebké na dotyk.

Späť do obchodu