Využite teraz okrem darčekov k objednávke aj zľavový kód SL5 na ďalších - 5 % z celého nákupu. Kód sa zadáva v 1. kroku nákupného košíka a platí len dnes!

VENIRA prírodný šampón pre podporu rastu vlasov vanilka, 300 ml

  • s obsahom aktívnej látky HotFlux
  • šetrne umýva a čistí pokožku hlavy aj jednotlivé vlasové vlákna
  • stimuluje a prekrvuje vlasové folikuly
  • dodáva vlasovým folikulom potrebné vitamíny a minerály
  • podporuje rast vlasov
  • hĺbkovo vyživuje
  • vhodný pre mužov aj ženy

Objem: 300 ml

Použitie: vhodné na každodenné použitie

Vôňa: vanilka

Odporúčaný: pre všetky typy vlasov

Produkt je prírodný.

Môžeme doručiť do:
27.3.2023
Skladom
Kód: 8192
Značka: Venira
18 €

Venira šampón s jemnou vanilkovou vôňou na podporu rastu vlasov stimuluje vlasové korienky a podporuje prirodzený rast vlasov.

Vďaka svojmu dokonalému komplexu hneď niekoľkých prírodných účinných látok obohatených o aktívnu látku HotFlux vám zaručene pomôže k vysnívaným, dlhým a pevným vlasom.

VENIRA prírodný šampón pre podporu rastu vlasov

Takmer každého z nás trápi nejaký problém s vlasmi, či už je to rast, vypadávanie, kvalita, lupiny a tak ďalej. Máte ale pocit, že vám vlasy rastú naozaj extrémne pomaly alebo sa dokonca zastavili v jednej dĺžke? Rast vlasov je vlastne komplexný proces, ktorý môže vo svojej podstate ovplyvňovať naozaj mnoho faktorov a je dôležité s nimi pracovať ako s celkom.

Patrí medzi ne napríklad genetika, hormonálne zmeny, nevyvážená strava, nedostatok vitamínov a minerálov, zlý životný štýl, stres, nedostatok spánku a celkovo zlá starostlivosť o vlasy (a to ako zlý výber šampónu, tak aj nesprávna technika umývania vlasov).

Preto je dôležité vždy pri riešení nejakého problému s vlasmi zohľadniť aj tieto veľmi dôležité faktory, inak môže byť Vaša snaha úplne zbytočná.

My sme ale prišli s úplne dokonalým spoločníkom, ktorý Vás v tomto boji rozhodne nenechá na holičkách! Ide o šampón na podporu rastu vlasov s dokonalým zložením!

Venira šampón na podporu rastu vlasov

Šampón na podporu rastu vlasov je určený nielen pre všetky ženy ale aj mužov, ktorí chcú podporiť rast svojich vlasov.

Tento šampón je odlišný v tom, že obsahuje kombináciu hneď niekoľkých účinných prísad, ktoré sú obohatené o aktívnu látku HotFlux pre komplexnú starostlivosť o vlasy aj ich vlasovú pokožku.

Účinne teda pôsobí proti nadmernému vypadávaniu vlasov a precízne stimuluje a prekrvuje samotné vlasové cibuľky, čím účinne podporuje rast vlasov.

Pri jeho pravidelnom používaní skvele posilňuje oslabené vlasové korienky a pomáha vlasovej pokožke rýchlo získať späť jej pevnosť a pružnosť.

VENIRA prírodný šampón pre podporu rastu vlasov
VENIRA prírodný šampón pre podporu rastu vlasov

- Podporuje rast vlasov a stimuluje a prekrvuje vlasové cibuľky

- Pôsobí proti vypadávaniu vlasov

- Šetrne umýva vlasovú pokožku

- Posilňuje vlasy a pomáha dosiahnuť dlhé a pekné vlasy

- Obsahuje 98% prírodných látok

- Je vhodný pre ženy aj mužov


Ako šampón na podporu rastu vlasov funguje?

Tento šampón obsahuje komplex hneď niekoľkých prírodných účinných látok, ktoré dokážu vo svojej vyváženej kombinácii účinne stimulovať vlasové cibuľky, čo znamená, že podporí rast nových, ale aj dlhších vlasov. Tento proces podporuje primárne pridaná účinná látka menom HotFlux, čo je úplná bomba!

Šampón obsahuje dokonalú aktívnu látku HotFlux

Vďaka tejto účinnej a dokonalej aktívnej látke sa naša vlasová pokožka dokáže krásne prekrviť a tým pádom bude do vlasových folikul dodaných omnoho viac živín a vitamínu, než by to bolo pri umývaní obyčajným šampónom. Celkový výsledok a efekt tejto účinnej látky môžete navyše podporiť tým, keď si pri umývaní vlasov urobíte krátku masáž vlasovej pokožky. Ako? Po nanesení šampónu zhruba minútu jemne krúžte bruškami prstov po vlasovej pokožke – tak pomôžete k jej lepšiemu prekrveniu, čo ešte viac podporí rast vlasov.

POZOR! Pokiaľ máte citlivejšiu vlasovú pokožku, tak sa Vám pri použití tohto šampónu môže zdať, že Vás vlasová pokožka ľahko páli alebo svrbí – ale naozaj len veľmi ľahko. Nemusíte sa ale obávať, produkt nie je závadný! Je to zapríčinené pridanou aktívnou látkou HotFlux, ktorá práve účinne prekrvuje a stimuluje vlasové folikuly na podporu rastu vlasov.


Čo zaisťuje aktívna látka HotFlux?

- Podporuje rast vlasov

- Zmierňuje vypadávanie vlasov

- Vylepšuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky - to znamená, že je dodávaných viac živín, vitamínu a minerálov priamo do vlasových folikulov a tým podporuje rast vlasov

- Odstraňuje nečistoty z vlasových folikul

VENIRA prírodný šampón pre podporu rastu vlasov
VENIRA prírodný šampón pre podporu rastu vlasov

Ako sa šampón aplikuje?

Naneste obvyklé množstvo prípravku po celej dĺžke mokrých vlasov, napeňte a jemne vmasírujte do vlasovej pokožky aj dĺžok vlasov. Zamerajte sa na oblasť vlasovej pokožky a urobte krátku masáž. Následne šampón dôkladne opláchnite, aby na pokožke hlavy a ani v dĺžkach vlasov nezostali žiadne jeho zvyšky – tie by mohli zapríčiniť vznik lupín, svrbenie pokožky alebo nadmerné mastenie vlasovej pokožky. Vyvarujte sa kontaktu s očami.

Ako často si môžem vlasy týmto šampónom umývať?

Frekvencia umývania vlasov závisí úplne od vás. V prípade potreby je šampón vhodný dokonca aj na každodenné použitie.


Upozornenie: Vyvarujte sa kontaktu s očami.

Skladovanie: Uchovávajte pri izbovej teplote 5-25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu