Kozmetika a doplnky stravy proti striám

 

Naše beauty days sú tu!

Práve teraz môžete použiť kód BT13, ušetriť 13 % a ešte si k objednávke vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, opaľovací krém alebo dokonca šampón na objem vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

940
1940

Značky

Zobrazených položiek: 19
RICINOVY
11,85 €
KBO0011
ARGAN
15,80 €
KBO0003
Mandlový olej
9,85 €
KBO0014
1635 venira masazny olej
15,80 €
KT019
venira krém proti striám
19,75 €
KT012
19 položiek celkom

Kozmetika a doplnky stravy proti striám

Strie (= pajazúvky) sú špecifickým typom jaziev, ktoré sa na povrchu kože objavujú v dôsledku popraskania kolagénnych a elastínových vlákien. S pomocou našej prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy proti striám môžete eliminovať ich viditeľnosť a zabrániť vzniku nových.

 

Najčastejšie príčiny vzniku strií

  • Rast svalovej hmoty;
  • rapídne zmeny na váhe;
  • tehotenstvo;
  • dospievanie;
  • hormonálne zmeny.

 

Prevencia vzniku strií

1. Hydratácia pokožky

Koža je sama o sebe pružná, ale samozrejme má svoje limity. Aby ste jej schopnosť naťahovať sa čo najviac podporili, udržujte ju hydratovanú s pomocou telového mlieka a sprchového oleja. Vzhľadom na to, že udržanie konzistentnej starostlivosti je tou najlepšou prevenciou vzniku strií, prípravky používajte naozaj na dennej báze.

 

2. Masáž rizikových partií

Vzniku strií predídete aj vykonávaním pravidelných masáží rizikových partií a to najmä v tehotenstve, kedy vám môže popraskať koža na brušku a na prsiach. Na masírovanie vám odporúčame využiť za studena lisovaný kozmetický olej, ktorý si zachováva účinnosť obsiahnutých biologicky aktívnych látok. Zvlášť potom slivkový olej je dobre známy tým, že zlepšuje pružnosť pokožky, a teda pomáha predchádzať vzniku tehotenských strií

 

Eliminácia viditeľnosti súčasných strií

V momente, keď sa vám nejaká strie objaví, nikdy sa jej naplno nezbavíte – iba môžete ovplyvniť to, ako veľmi výrazná bude. V tomto ohľade sa môžete spoľahnúť na krém proti striám s obsahom aktívnej látky LIFTONIN®-XPERT ECO, ktorá preniká do hlbších vrstiev kože, kde stimuluje a hromadí kolagén prispievajúci k posilneniu vrchnej vrstvy kože

 

Pri pravidelnom a dlhodobom používaní môžete očakávať viditeľné zmenšenie veľkosti strií, kedy budú až o 14 % kratšie a až o 24 % užšie. Zároveň sa dočkáte zjemnenia ich vzhľadu, kedy budú až o 31 % plytšie ako pred začiatkom používania.

 

Doplnky stravy na strie – vyzrajte na ne s kolagénom

O tom, či sa strie vytvorí alebo nie, rozhoduje odolnosť kože voči napínaniu. Táto schopnosť je do značnej miery ovplyvnená kvalitou kolagénnych vlákien. Pokiaľ chcete mať istotu, že sú vaše kolagénne vlákna dostatočné silné na to, aby odolali prípadnému namáhaniu kože v budúcnosti, tak čo najskôr začnite užívať kolagénové doplnky stravy.

 

V našej ponuke nájdete kolagénové drinky; kapsule pre vlasy, nechty a pleť; cmúľacie kocky pre vlasy, nechty a pleť a gumové medvedíky pre vlasy, nechty a pleť. Ak sa nemôžete rozhodnúť, aký produkt si vybrať, dobrou správou je, že ich môžete užívať viac súčasne. Zloženie všetkých spomínaných doplnkov stravy sme totiž vyvinuli tak, aby vzájomne zosilňovali svoj účinok a vaše telo bolo schopné vstrebať všetky účinné látky, ktoré obsahujú.

 

 

 

 

Späť do obchodu