Kozmetika a vitamíny pre tehotné a dojčiace mamičky

 

Prvá vianočná akcia je tu!

Práve teraz môžete použiť vianočný zľavový kód GIFT15 na zľavu 15 % na všetko! A k tomu ako vždy dostanete k objednávke aj darček. Celkovo ich je 6 a rozdávame produkty ako vzorku jahodových medvedíkov na vlasy, pleťové sérum, alebo dokonca celé balenie jahodových medvedíkov. Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

1140
11140

Značky

Zobrazených položiek: 9
9 položiek celkom

Kozmetika a vitamíny pre tehotné a dojčiace mamičky

Nie ste si isté tým, či prijímate dostatok vitamínov dôležitých v období tehotenstva a dojčenia? Buďte bez obáv – v tejto kategórii nájdete všetko pre svoje zdravie ako aj zdravie svojho bábätka.

 

Vitamíny a minerálne látky pre tehotné

K najdôležitejším vitamínom v období tehotenstva patrí bezpochyby kyselina listová, ktorá je veľmi dôležitá pre zachovanie normálneho vývoja plodu a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Ďalej by ste mali suplementovať vitamín D, ktorý prispieva k normálnemu vývoju kostí a zubov plodu.

 

Z hľadiska minerálnych látok musíme spomenúť zinok, ktorý funguje v tele ako antioxidant, ktorý podporuje udržanie normálneho stavu kože, nechtov a vlasov. Ďalej železo, ktoré sa podieľa na procese delenia buniek a ako hlavná zložka hemoglobínu prispieva k tvorbe červených krviniek. A v neposlednom rade vápnik podporujúci zdravý vývoj kostí plodu

 

Jednotlivé látky môžete užívať samostatne alebo vo forme vitamínovo-minerálnych zmesí. Príkladom sú naše cucavé kocky pre tehotné ženy, ktoré už obsahujú všetky kľúčové látky v potrebnom množstve a pomere.

 

Vzhľadom k tomu, že potreby tela sa v priebehu tehotenstva líšia, prečítajte si náš článok na blogu, v ktorom sa dozviete, aké látky dopĺňať v jednotlivých trimestrech. Dozviete sa napríklad aj to, prečo sú pre vás dôležité omega-3 mastné kyseliny a kedy začať s ich používaním.

 

Vitamíny a minerálne látky pre dojčiace mamičky

S užívaním vitamínov a minerálnych látok by ste rozhodne nemali prestať ani po pôrode, kedy začínate dojčiť a zvykáte si na novú životnú úlohu

 

My vám odporúčame cucavé kocky pre dojčiace ženy so sladkou príchuťou marhule. Obsahujú deväť vitamínov skupiny B vrátane dôležitej kyseliny listovej. V zložení nájdete aj silné antioxidačné vitamíny A, C a E. Nechýba ani vitamín D3 a vitamín K2, ktorý je dôležitý pre udržanie normálneho stavu kostí. Na záver sme pridali jód, ktorý prispieva k normálnym rozpoznávacím funkciám, energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy.

 

Kozmetika pre tehotné a dojčiace mamičky

Počas tehotenstva vám v dôsledku rýchleho naťahovania kože môžu vzniknúť strie – najčastejšie na prsiach, brušku a na bokoch. Pokiaľ chcete ich vzniku zabrániť, začnite hneď skraje tehotenstvo používať špeciálne krém proti striám, ktorý vďaka obsahu aktívnej látky LIFTONIN®-XPERT ECO preniká ľahko do hlbších vrstiev pokožky, kde podporuje tvorbu vlastného kolagénu. Tým napomáha eliminovať vznik nových strií a minimalizovať vzhľad tých existujúcich.

 

Pri pravidelnom a dlhodobom používaní môžete očakávať viditeľné zmenšenie veľkosti strií, kedy budú až o 14 % kratšie a až o 24 % užšie. Zároveň sa dočkáte zjemnenia ich vzhľadu, kedy budú až o 31 % plytšie ako pred začiatkom používania. Účinok krému proti striám podporíte aj pravidelným používaním sprchového oleja.

 

Doplnky stravy pre tehotné a dojčiace mamičky

O tom, či sa strie vytvorí alebo nie, rozhoduje odolnosť kože voči napínaniu. Vzhľadom na to, že táto schopnosť je do značnej miery ovplyvnená kvalitou kolagénnych vlákien, začnite čo najskôr s používaním VENIRA PREMIUM kolagénového drinku pre tehotné a dojčiace mamičky, ktorého zloženie sme prispôsobili potrebám žien, ktoré prechádzajú týmto citlivým obdobím. Okrem toho ide o jeden z najsilnejších kolagénov na trhu, pretože obsahuje 8 000 mg bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu v každej dennej dávke.

 

Okrem kolagénu nájdete v zložení tohto doplnku stravy ďalších 11 účinných látok, ako napríklad kyselinu hyalurónovú, vitamín C, kyselinu listovú, horčík, zinokvitamíny skupiny B a ďalšie. Obsahuje teda všetky dôležité vitamíny a minerálne látky ako pre tehotné, tak aj dojčiace mamičky.

 

Späť do obchodu