VENIRA cestovná kozmetická taška biela

Elegantná, praktická, ľahká a dokonale priestranná cestovná kozmetická taška, ktorá vám jednoducho nesmie chýbať na dovolenke s celou rodinou alebo na predĺženom víkende s priateľmi! Zaručene sa do nej zmestí úplne všetko, čo potrebujete, od starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky až po všetky doplnky a potreby pre každodennú starostlivosť.

Materiál: PVC + PU

Veľkosť: výška tašky je 22 cm, dĺžka 31 cm, šírka 12 cm

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: 518
Značka: Venira
16,38 €

Skvelá a veľmi praktická cestovná kozmetická taška, s ktorou budete na cestách neskutočne šik! Navyše si môžete vybrať hneď z dvoch farieb – elegantnej bielej a pastelovo ružovej.

Urobte si cestovanie jednoduchšie s Venira cestovnou kozmetickou taškou! Jednoducho do nej totiž zabalíte všetky väčšie aj menšie produkty a zmestí sa Vám do nej úplne všetko, čo budete potrebovať.


VENIRA cestovná kozmetická taška

Poznáme to všetci... Ideme na dovolenku a ťaháme so sebou vždy aspoň dve tašky s kozmetikou. Navyše po príchode nikdy nevieme, do ktorej z tašiek sme si čo zabalili, takže začína nekonečné prehrabávanie.

Presne toto bol pre nás ten impulz, aby sme vymysleli trendy cestovnej kozmetické tašky, do ktorých sa vám na cestách zmestí úplne potrebná kozmetika!

Skvelé je na nich aj to, že sú veľmi ľahko umývateľné a to ako zvnútra, tak zvonku. Ak by sa teda stalo, že by sa vám vo vnútri tašky niečo vylialo, alebo sa zašpinila z jej vonkajšej časti, za malú chvíľku ju vyčistíte.

Schválne sme totiž pre ľahkú údržbu vybrali veľmi dobre umývateľný materiál. S dvoma praktickými ušami a spoľahlivým zipsom sa môžete na túto cestovnú kozmetickú tašku 100% spoľahnúť!

Prečo je táto kozmetická taška vhodná na cesty?

- Krásny a elegantný dizajn

- Skvelá pre menšie, ale aj väčšie produkty

- Priestranná

- Ľahko umývateľná

- Jednoducho uzatvárateľná (na zips)

- S dvoma praktickými ušami

- Dostupná hneď v dvoch farbách – bielej a ružovej

VENIRA cestovná kozmetická taška
VENIRA cestovná kozmetická taška

Aké má taška uzatváranie?

Pre túto tašku sme vybrali uzatváranie na zips, aby sme počas našich ciest z tašky nič nevytratili.

Je cestovná taška v rôznych farbách?

Rozhodne. Chceli sme, aby si mohol každý vybrať tú svoju, a tak máme tieto tašky dostať v elegantnej bielej farbe a tiež pastelovo ružovej.

Aké má rozmery?

Taška je vysoká 22 cm, dlhá 31 cm, široká 12 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu