Opaľovanie

Urobte si radosť, práve teraz máme najlepšie ceny v roku!

A to nie je všetko, pretože ku každej objednávke máme tieto darčeky:

- ku všetkým objednávkam v hodnote do 40 € dostanete zadarmo immunity shot s pomarančovou príchuťou za 1,60 €

- ku všetkým objednávkam za viac ako 40 € dostanete zadarmo veľkú relaxačnú soľ do kúpeľa (kvetinovo-citrusová vôňa) za 11,44 €

Cena

1617
11617

Značky

Zobrazených položiek: 1
1 položiek celkom

Opaľovacia kozmetika a doplnky stravy

Slnečné žiarenie, ktoré má veľmi pozitívny vplyv na psychiku človeka, zvýšenie odolnosti voči telesnej záťaži a podporu tvorby vitamínu D, je pre vás prospešné iba do tej miery, kedy je bezpečné. Pred opaľovaním (a akýmkoľvek dlhším pobytom na slnku) je nutné aplikovať ochranu, pretože jedine tak si budete môcť naplno užívať priaznivé účinky slnečného žiarenia úplne bez rizika.

 

 

Telový olej na opaľovanie

Či už sa chystáte na dovolenku do zahraničia alebo plánujete tráviť slnečné dni na záhrade, vždy začnite tým, že aplikujte olej na opaľovanie, opaľovacie maslo, opaľovací krém alebo opaľovaciu hmlu.

 

Pri výbere konkrétneho výrobku sa zamerajte na zloženie. Pred opaľovacou kozmetikou, ktorá by sa dala prirovnať k chemickému kokteilu, dajte prednosť prírodným produktom. Takým je aj VENIRA opaľovací olej, bronzia, SPF 6 s patentovo chránenou zmesou UV filtrov. Kombinácia mandľového, olivového a slnečnicového oleja spoločne s vitamínom E podporuje dokonalé a dlhotrvajúce opálenie. Na záver sme ho vyšperkovali trblietkami, ktoré z neho robia ten najlepší olej na opaľovanie.

 

Pri vývoji opaľovacieho oleja na rýchle zhnednutie bolo našou prioritou vytvoriť produkt, ktorý nebude zanechávať na pokožke mastný film, a tak vznikol náš suchý olej na opaľovanie obohatený o hydratačné a zvláčňujúce zložky.

 

 

Beta karotén na opaľovanie

Absolútnou jednotkou medzi doplnkami stravy na podporu opálenia je beta karotén. Nielenže vám jeho pravidelná konzumácia pomôže urýchliť cestu k vytúženému opáleniu, ale ešte zaistí jeho dlhotrvajúci efekt.

 

Beta karotén je významným zdrojom vitamínu A, ktorý pomáha udržať prirodzený stav pokožky, normálny zrak a podporuje správnu funkciu imunitného systému. VENIRA beta karotén je unikátny v tom, že obsahuje vitamín C, ktorý chráni bunky pred oxidatívnym stresom a napomáha k normálnej činnosti nervovej sústavy.

 

5 zásad bezpečného opaľovania

 

  • Opaľovací olej nanášajte najmenej 30 minút pred pobytom na slnku.
  • Vrstvu aplikovanej opaľovacej kozmetiky obnovujte každých 60–120 minút.
  • Úroveň ochrany pred UV žiarením voľte s ohľadom na svoj fototyp a dobu, ktorú plánujete stráviť na slnku.
  • Na tvár vždy aplikujte zvýšenú ochranu (v ideálnom prípade opaľovací olej spf 50).
  • Používajte dostatočné množstvo produktu a nanášajte ho rovnomerne.
Späť do obchodu