Opaľovanie a samoopaľovanie

 

Jarné upratovanie skladov a zľavy už len do polnoci!

Zvýhodnili sme všetko, zľavy dosahujú až 40 % a k objednávke si môžete vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca šampón proti vypadávaniu vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

825
1825

Značky

Zobrazených položiek: 11
11 položiek celkom

Kozmetika na opaľovanie a samoopaľovanie

S pomocou opaľovacej a samoopaľovacej kozmetiky môže mať vaša pleť aj telo krásne opálenie po celý rok a to úplne bez rizika spálenia kože. V našej ponuke nájdete produkty, ktoré budú vašimi nenahraditeľnými pomocníkmi na letnej dovolenke aj v dňoch strávených na kúpalisku. Rovnako ponúkame samoopaľovacie produkty na dosiahnutie pôvabného opálenia bez nutnosti vystavovať pokožku UV žiareniu. Všetky do jedného potom majú spoločné to, že zjemňujú a hydratujú vašu pokožku.

 

 

Opaľovacia kozmetika

Slnečné žiarenie, ktoré má veľmi pozitívny vplyv na psychiku človeka, zvýšenie odolnosti voči telesnej záťaži a podporu tvorby vitamínu D, je pre vás prospešné len do tej miery, kedy je bezpečné. Pred opaľovaním (a akýmkoľvek dlhším pobytom na slnku) je nutné aplikovať ochranu, pretože jedine tak si budete môcť naplno užívať priaznivé účinky slnečného žiarenia úplne bez rizika

 

Na dosiahnutie zdravo vyzerajúcej pleti a optimálnej ochrany pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia je správna voľba opaľovacej kozmetiky kľúčová. S výberom opaľovacích krémov aj ďalších produktov vám pomôže náš článok, v ktorom sa dozviete aj tipy na to, ako svoju kožu pripraviť na slnenie.

 

 

Telový olej na opaľovanie

Či už sa chystáte na dovolenku do zahraničia alebo plánujete tráviť slnečné dni na záhrade, vždy začnite tým, že aplikujte suchý olej na opaľovanie, opaľovacie maslo, opaľovací krém alebo opaľovaciu hmlu.

 

Pri výbere konkrétneho výrobku sa zamerajte na zloženie. Pred opaľovacou kozmetikou, ktorá by sa dala prirovnať k chemickému kokteilu, dajte prednosť prírodným produktom. Takým je aj opaľovací olej s SPF 20 s jemnou letnou vôňou, ktorý je vhodný na starostlivosť o každý typ pokožky, a teda aj citlivú a suchú. Jeho najlepšou vlastnosťou je to, že účinne blokuje UVA aj UVB lúče, ktoré sú hlavnou príčinou predčasného starnutia pokožky. Navyše sa ľahko rozotiera a vďaka obsahu prírodných olejov (mandľového, olivového, slnečnicového) pokožku hĺbkovo hydratuje a vyživuje.

 

 

Opaľovacie maslo s trblietkami, ktoré predchádza predčasnému starnutiu pokožky

Vonia po sviežich citrusoch a pokožke poskytuje dokonalú výživu a hydratáciu. Také je opaľovacie maslo bronze s SPF 25, ktoré svoju vyváženou kombináciou účinných látok a UV filtrov dopomáha k neodolateľnému, dlhotrvajúcemu a predovšetkým zdravému opáleniu. Vyšperkovali sme ho trblietkami, vďaka ktorým bude vaša pokožka vyzerať jednoducho neodolateľne. Navyše sa ľahko rozotiera a po nanesení nezanecháva mastný film. 

 

 

5 zásad bezpečného opaľovania

  • Kozmetiku na opaľovanie nanášajte najmenej 30 minút pred pobytom na slnku.
  • Vrstvu aplikovanej opaľovacej kozmetiky obnovujte každých 60–120 minút. 
  • Úroveň ochrany pred UV žiarením voľte s ohľadom na svoj fototyp a dobu, ktorú plánujete stráviť na slnku.
  • Na tvár vždy aplikujte zvýšenú ochranu (v ideálnom prípade opaľovací olej spf 50).
  • Používajte dostatočné množstvo produktu a nanášajte ho rovnomerne.

 

 

Samoopaľovacia kozmetika

Krásne a prirodzené opálenie môžete získať behom chvíľky aj z pohodlia svojho domova. Samoopaľovacia kozmetika je bezpečnou alternatívou tradičného opaľovania ako aj umelého opaľovania v soláriu. Výhodou je jednoduchá aplikácia, mimoriadne rýchly výsledok a možnosť regulovať intenzitu opálenia.

 

Samoopaľovací krém a ďalšie produkty ako olej, mlieko, pena sú vhodné pre každého, kto si chce udržať krásny bronzový odtieň kože po celý rok bez nutnosti vystavovať pokožku nebezpečnému UV žiareniu. Zároveň sú skvelým riešením pre jednotlivcov s alergiou na slnko.

 

K populárnym samoopaľovacím produktom sa radí samoopaľovacia pena, ktorá sa ľahko rozotiera, a tak vám dopomôže k rovnomernému opáleniu. Obrovskou výhodou je, že sa dá aplikovať na tvár aj telo. Obsahuje látku DHA (Dihydroxyacetón), ktorá patrí z hľadiska samoopaľovacej kozmetiky k tým najdôležitejším, pretože slúži na tónovanie pleti a získanie dočasného a zároveň veľmi prirodzeného opálenia.

 

 

Beta karotén na opaľovanie

Absolútnou jednotkou medzi doplnky stravy na podporu opálenia je beta karoten. Nielenže vám jeho pravidelná konzumácia pomôže urýchliť cestu k vytúženému opáleniu, ale ešte zaistí jeho dlhšie trvajúci efekt. Beta karotén nájdete aj v prírodnom doplnku stravy VENIRA summer bronze, ktorého zloženie sme navrhli tak, aby podporoval normálnu pigmentáciu pokožky a prispieval k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

 

Pri opaľovaní nezabúdajte na ochranu svojich vlasov

Na dovolenke a všeobecne v priebehu celého leta sú vaše vlasy namáhané slnkom, chlórom aj slanou vodou. S kvalitným ochranným sprejom na vlasy môžete predchádzať podráždeniu pokožky hlavy. Pravidelnou aplikáciou vytvárate na povrchu svojich vlasov obranný štít, ktorý ich chráni pred vysúšaním, lámaním a vyblednutím.

 

Späť do obchodu