Proti stresu a pre lepší spánok

 

Jarné upratovanie skladov a zľavy už len do polnoci!

Zvýhodnili sme všetko, zľavy dosahujú až 40 % a k objednávke si môžete vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca šampón proti vypadávaniu vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

935
1935

Značky

Zobrazených položiek: 8
8 položiek celkom

Proti stresu a pre lepší spánok

Chcete ešte viac podporiť svoj nočný odpočinok a eliminovať tak časté prebúdzanie kvôli ktorému nasledujúce ráno nemáte žiadnu energiu? Prerastajú vám každodenné povinnosti cez hlavu a ste neustále vystresovaní? Potom je práve teraz ten správny čas urobiť niečo pre svoj pokoj a lepší spánok s pomocou prírodných doplnkov stravy!

 

 

Čo to je stres a ako sa ho zbaviť?

Stres je prirodzenou reakciou tela na krízové situácie a nebezpečenstvo a prejavuje sa rôznymi spôsobmi, od emočného napätia, úzkosti, podráždenosti, nespavosti až po nepríjemné zažívacie ťažkosti. S týmito psychickými aj fyzickými príznakmi stresu sa môžete stretnúť pri rýchlom životnom tempe i ťažkostiach v práci a osobnom živote.

 

V dnešnom uponáhľanom svete je stres bežnou súčasťou každodenného života . Pokiaľ sa s ním ale stretávate dlhodobo, je túto situáciu vhodné riešiť. Udržiavať si duševné zdravie vám pomôže ashwagandha, teda snáď najznámejšia bylina s adaptogénnymi vlastnosťami.

 

Myslíte si, že ste proti stresu odolní natoľko, že vás nič nezaskočí? Aj napriek tomu nezabúdajte na prevenciu a majte v zásobe mangový alebo ovocný CBD olej v širokospektrálnej forme. Len pár kvapiek môže ochrániť vaše bunky pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ako je napríklad práve oxidačný stres.

 

Zbavte sa stresu účinnou cestou! Napustite si teplú vaňu a pridajte do nej jednu z našich voňavých šumivých bômb do kúpeľa. Teplá voda uvoľní napäté svaly a harmonizujúca vôňa vám pomôže relaxovať.

 

Pre elimináciu psychického i fyzického vypätia si z našej ponuky prírodných produktov proti stresu a pre lepší spánok vyberte esenciálny minerál nutný pre upokojenie nervového systému - magnesium. S horčíkom v praktických ampulkách si dokážete dokonca poradiť aj s nadmernou únavou.

 

 

Zatočte s nespavosťou s prírodnými doplnkami stravy

Máte problémy so zaspávaním av noci sa často budíte? Zoznámte sa, toto sú základné príznaky nespavosti, ktoré majú za následok nadmernú únavu, podráždenosť i zhoršenie nálady. Ako s nimi bojovať? Stanovte si pravidelný spánkový rozvrh, pred spánkom si v spálni nezabudnite vyvetrať a zamerajte sa aj na kvalitné matrac a vankúš.

 

Prekonať insomniu a dosiahnuť pokojný, hlboký a ničím nerušený spánok vám môžu pomôcť aj doplnky stravy, ako je relax komplex s upokojujúcimi účinkami, ktorý vo svojom zložení kombinuje čisto prírodné rastlinné extrakty spoločne s aminokyselinou L-thenanín pre uvoľnenie emócií a potlačenie stresu.

 

Upokojiť telo i myseľ je úlohou melatonínového spreja obohateného o medovku lekársku, mentol a melatonín, ktorý eliminuje časté nočné prebúdzanie a podporuje aj vaše chvíle relaxácie a zaslúženého odpočinku.

 

Tip: O tom, ako liečiť nespavosť prírodnou cestou alebo koľko hodín denne by ste mali spať, sa dozviete v našom článku venovanom insomnii.

 

 

 

Späť do obchodu