Podpora trávenia a detox

 

Využite práve teraz naše 2 akcie a urobte si radosť!

Na väčšinu produktov máme dopravu zadarmo a navyše k objednávke dostanete darček! Pozor, darčeky nie sú len tak hocijaké - takúto kombináciu sme k objednávkam ešte nikdy nedávali! Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

1663
11663

Značky

Zobrazených položiek: 4
4 položiek celkom

Podpora trávenia a detox organizmu

Hľadáte prírodné doplnky stravy na podporu trávenia a detox tela? Vyskúšajte naše kapsule a sypké zmesi, ktoré vám vďaka perfektne vybalansovanému zloženiu dodajú vitamíny, minerálne látky, antioxidanty (a niektoré z nich aj živé kultúry) dôležité pre podporu imunitného i tráviaceho systému.

 

Prečo a ako na detox tela?

Nezdravá strava. Stres. Nedostatok pohybu na čerstvom vzduchu. Sedavé zamestnanie. Nadmerná konzumácia alkoholu a fajčenie cigariet. To sú len niektoré z častých príčin zanesenia organizmu.

 

Ak sa teda chystáte na zmenu svojho doterajšieho životného štýlu, začnite pekne od základov tým, že svoje telo dôkladne prečistíte pomocou vegánskeho doplnku stravy s obsahom 16 aktívnych látok VENIRA super greens. Zelené potraviny v popredí so spirulinou, chlorellou a zeleným jačmeňom prispievajú k detoxikácii pečene a prečisteniu čriev, a tým podporujú odplavenie toxínov a osvieženie tela.

 

Zelené potraviny obsahujú v niekoľkonásobne účinnejšej forme všetky telu prospešné látky ako vitamíny, minerály, stopové prvky, esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny a enzýmy. Navyše pôsobia synergicky a pre ľudský organizmus sú úplne prirodzené.

 

Super greens je vhodné užívať dlhodobo a sú obzvlášť vhodné pre:

  • osoby s hektickým životným štýlom;
  • športovcov;
  • často choré jedince;
  • nadmerne unavené osoby.

 

Celú detoxikačnú kúru môžete absolvovať aj s prírodnými kapsulami VENIRA detox, ktoré sú vďaka svojej forme veľmi praktické napríklad pri cestovaní. Obsiahnuté zložky ako napríklad pestrec či cholín pomáhajú detoxikovať telo, podporujú prirodzenú obranyschopnosť a normálnu funkciu pečene.

 

Probiotiká = prírodné palivo pre vaše črevá

Pokiaľ vás trápi plynatosť, bolesti brucha, nevoľnosť, zvracanie či nadmerné grganie, znamená to, že máte zlé zažívanie. Späť do poriadku ho môžete dať pomocou probiotík. Napríklad VENIRA probiotiká obsahujú komplex 10 miliárd probiotických kultúr z 10 rôznych kmeňov. Súčasťou receptúry je tiež prebiotikum inulín, alebo rozpustná vláknina, ktorou sa živia zdraviu prospešné baktérie v črevách, teda probiotiká.

 

Pálenie záhy

Pálenie záhy, odborne nazývanej pyróza, sa radí k častým problémom spojeným s trávením. Veľmi rýchlu úľavu od nepríjemných pocitov poskytuje prírodný doplnok stravy VENIRA pálenie záhy. Vďaka svojmu šetrnému zloženiu je vhodný aj pre tehotné ženy, ktorým rastúci plod tlačí na žalúdok, a tak veľmi často s pálením záhy bojujú.

 

Späť do obchodu