Podpora trávenia a detox

 

Naše beauty days sú tu!

Práve teraz môžete použiť kód BT13, ušetriť 13 % a ešte si k objednávke vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, opaľovací krém alebo dokonca šampón na objem vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

1160
11160

Značky

Zobrazených položiek: 14
MORINGA VÝPIS 2
Novinka
11,80 €
21113
lymfa system
Novinka
23,30 €
21129
Probiotika komplex
Novinka
26,80 €
21116
výpis hlíva ústřičná
Novinka
15,80 €
21149
chlorella výpis 1 optimized
Novinka
15,80 €
30020
Spirulina (1)
Novinka
11,80 €
21124
venira palenie zahy
21,75 €
21049
venira probiotiká
22,90 €
21030
14 položiek celkom

Podpora trávenia a detox organizmu

Hľadáte prírodné doplnky stravy na podporu trávenia a detox tela? Vyskúšajte naše kapsule a sypké zmesi, ktoré vám vďaka perfektne vybalansovanému zloženiu dodajú vitamíny, minerálne látky, antioxidanty (a niektoré z nich aj živé kultúry) dôležité pre podporu imunitného i tráviaceho systému.

 

Prečo a ako na detox tela?

Nezdravá strava. Stres. Nedostatok pohybu na čerstvom vzduchu. Sedavé zamestnanie. Nadmerná konzumácia alkoholu a fajčenie cigariet. To sú len niektoré z častých príčin zanesenia organizmu.

 

Ak sa teda chystáte na zmenu svojho doterajšieho životného štýlu, začnite pekne od základov tým, že svoje telo dôkladne prečistíte pomocou vegánskeho doplnku stravy s obsahom 16 aktívnych látok VENIRA super greens. Zelené potraviny v popredí so spirulinou, chlorellou a zeleným jačmeňom prispievajú k detoxikácii pečene a prečisteniu čriev, a tým podporujú odplavenie toxínov a osvieženie tela.

 

Zelené potraviny obsahujú v niekoľkonásobne účinnejšej forme všetky telu prospešné látky ako vitamíny, minerály, stopové prvky, esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny a enzýmy. Navyše pôsobia synergicky a pre ľudský organizmus sú úplne prirodzené.

 

Super greens je vhodné užívať dlhodobo a sú obzvlášť vhodné pre:

  • osoby s hektickým životným štýlom;
  • športovcov;
  • často choré jedince;
  • nadmerne unavené osoby.

 

Celú detoxikačnú kúru môžete absolvovať aj s prírodnými kapsulami VENIRA detox, ktoré sú vďaka svojej forme veľmi praktické napríklad pri cestovaní. Obsiahnuté zložky ako napríklad pestrec či cholín pomáhajú detoxikovať telo, podporujú prirodzenú obranyschopnosť a normálnu funkciu pečene.

 

Probiotiká = prírodné palivo pre vaše črevá

Pokiaľ vás trápi plynatosť, bolesti brucha, nevoľnosť, zvracanie či nadmerné grganie, znamená to, že máte zlé zažívanie. Späť do poriadku ho môžete dať pomocou probiotík. Napríklad VENIRA probiotiká obsahujú komplex 10 miliárd probiotických kultúr z 10 rôznych kmeňov. Súčasťou receptúry je tiež prebiotikum inulín, alebo rozpustná vláknina, ktorou sa živia zdraviu prospešné baktérie v črevách, teda probiotiká.

 

Pálenie záhy

Pálenie záhy, odborne nazývanej pyróza, sa radí k častým problémom spojeným s trávením. Veľmi rýchlu úľavu od nepríjemných pocitov poskytuje prírodný doplnok stravy VENIRA pálenie záhy. Vďaka svojmu šetrnému zloženiu je vhodný aj pre tehotné ženy, ktorým rastúci plod tlačí na žalúdok, a tak veľmi často s pálením záhy bojujú.

 

 

 

 

Späť do obchodu