Anti-age rada

 

Využite naše 2 akcie naraz!

Práve teraz máme dopravu zadarmo pre všetky objednávky nad 19 € a k tomu navyše dostanete darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, medvedíky na vlasy alebo dokonca celé balenie kolagénu.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

567
1567

Značky

Zobrazených položiek: 4
4 položiek celkom

 

Spomaľte starnutie pleti s anti-aging radom

Starnutie je prirodzenou súčasťou života. Zatiaľ nikto neprišiel na to, ako ho zastaviť, ale my vymysleli spoľahlivý spôsob, ako ho vďaka správne nastavenej ošetrujúcej rutine spomaliť. Predstavujeme vám prírodný anti-age kozmetický rad, ktorý sme vyvinuli na mieru potrebám zrelej pleti.

 

 

Prečo sa starať o zrelú pleť?

Systematickou starostlivosťou o zrelú pleť môžete prispieť k zlepšeniu jej aktuálneho stavu a vzhľadu. Avšak zaspať na vavrínoch by ste nemenia ani v prípade, keď vašej pleti na prvý pohľad nič nechýba, pretože vhodne zvolenou kozmetikou môžete ešte viac podporiť jej zdravý a mladistvý vzhľad.

 

 

Starostlivosť o zrelú pleť má svoje špecifiká

Ako sa pleť s vekom mení, menia sa aj jej potreby. Nech už si vaša pleť prechádza aktuálne akoukoľvek fázou, vždy ju musíte zo všetkého najskôr vyčistiť – bez toho by totiž nemohli efektívne fungovať produkty, ktoré hodláte aplikovať v ďalších krokoch starostlivosti o pleť.

Maximálne šetrného odstránenia nahromadených nečistôt sa dočkáte v prípade použitia VENIRA odličovacieho mlieka. V zložení sa nám podarilo skombinovať aktívne látky, ktoré rešpektujú prirodzené pH pleti a posilňujú ochrannú kožnú bariéru. Plnohodnotnú alternatívu predstavuje prírodná VENIRA tvárová umývacia pena.

Pleť na následnú starostlivosť pripravíte vďaka VENIRA anti-age pleťovej vode.

 

 

Kolagén na starnutie pleti

Prvé mimické vrásky sa objavujú medzi 25 a 30 rokom, keď koži začína chýbať kolagén, ktorý do tej doby telo produkovalo samo vo vysokej kvalite a dostatočnom množstve. Okolo očí je koža najjemnejšia, a preto sa často objavujú prvé vrásky práve v tejto oblasti. Doprajte svojmu očnému okoliu šetrnú, a napriek tomu precíznu starostlivosť, s VENIRA anti-age očným krémom, ktorý obsahuje kyselinu hyalurónovú, ružovú vodu, komplex mliečneho peptidu a morský kolagén.

 

Vitamín E na starnutie pleti

Jednou z kľúčových prísad VENIRA anti-age nočného krému s príjemnou kvetinovou vôňou je vitamín E, ktorý v kombinácii s koenzýmom Q10 a vitamínom C udržuje mladistvý vzhľad pleti. Spoločne bojujú proti poškodeniu buniek voľnými radikálmi. Táto kombinácia látok nielenže spomaľuje proces starnutia pleti, ale tiež zmierňuje jeho prejavy (= vyhladzuje vrásky a navracia pleti pevnosť a pružnosť).

 

Starať sa o svoju pleť iba v noci nestačí, a preto sa vyzbrojte do boja so známkami starnutia VENIRA anti-age denným krémom. Ten obsahuje rýchly liftingový systém Vin-upLift a komplex prvotriednych olejov (jojobový, broskyňový, Inca Inchi a arganový) spoločne s kyselinou hyalurónovou a ružovou vodou.

 

Kľúčové produkty z anti-age radu pre starostlivosť o zrelú pleť sme zabalili do luxusného darčekového balenia. Obdarujte ním svojich blízkych a pomôžte im starnúť s gráciou!

 

Späť do obchodu