Orechy a zmesi orechov

 

Využite naše 2 akcie naraz!

Práve teraz máme dopravu zadarmo pre všetky objednávky nad 19 € a k tomu navyše dostanete darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, medvedíky na vlasy alebo dokonca celé balenie kolagénu.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

315
1315

Značky

Zobrazených položiek: 13
VLAŠSKÉ OŘECHY
Novinka
3,95 €
PO0035
PISTÁCIE PRAŽENÉ
Novinka
14,60 €
PO0028
MANDLE NATURAL LOUPANÉ
Novinka
4,30 €
PO0023
KEŠU+BRUSINKA
Novinka
VENIRA kešu + brusnica 250 g
Momentálne nedostupné
5,90 €
PO0004
LÍSKOVÁ JÁDRA
Novinka
13,80 €
PO0033
LÍSKOVÁ JÁDRA
Novinka
3,95 €
PO0032
VLAŠSKÉ OŘECHY
Novinka
11,05 €
PO0034
PISTÁCIE NATURAL
Novinka
13,80 €
PO0026
PISTÁCIE NATURAL
Novinka
5,10 €
PO0027
PISTÁCIE PRAŽENÉ SOLENÉ
Novinka
5,90 €
PO0029
2217 4 venira mandle natural lupane
Novinka
9,85 €
PO0022
MANDLE NATURAL
Novinka
9,40 €
PO0024
MANDLE NATURAL
Novinka
4,30 €
PO0025
13 položiek celkom

Orechy a mixy orechov

Orechy bývajú veľmi často zabúdanou potravinou a pritom by mali byť samozrejmou súčasťou každého vyváženého jedálnička. My si pre vás pripravili ponuku tých najobľúbenejších orechov a mixov orechov, ktoré nielen skvele chutia, ale predovšetkým sú bohatým zdrojom telu prospešných látok.

 

3 hlavné dôvody, prečo jesť každý deň hrsť orechov

  1. Obsahujú nenasýtené mastné kyseliny, čo sú zdraviu prospešné tuky pomáhajúce znížiť riziko závažných chorôb ako mozgových príhod, kardiovaskulárnych chorôb a ďalších.
  2. Sú zdrojom kvalitných bielkovín, ktoré podporujú rast svalovej hmoty. Vzhľadom na to, že ich nedokážeme skladovať do zásoby, musíme zaistiť ich neustály prísun prostredníctvom potravy a doplnkov stravy – napríklad proteínov a proteínových nápojov.
  3. Obsahujú veľké množstvo telu prospešných vitamínov a minerálnych látok.

 

Orechy z našej ponuky môžete použiť ako:

  • energetickú desiatu kedykoľvek počas dňa, keď vás prepadne únava;
  • prísadu do jogurtov, rannej ovsenej kaše alebo na pečenie;
  • zahusťovadlo riedkeho cesta (po rozmixovaní);
  • základ na výrobu orechového masla, mlieka alebo múky.

 

Len si dajte pozor na, že orechy sú kaloricky pomerne výdatné, a tak je najlepšie konzumovať ich predovšetkým v dopoludňajších hodinách. Nakoniec najväčšou chybou je nejesť orechy vôbec, takže ak si ich chcete dať večer namiesto kalorických zemiačikov, pokojne si poslúžte.

 

Len si vždy postrážte množstvo. Za optimálnu je považovaná jedna hrsť orechov denne – v ideálnom prípade nakombinujte viac druhov, pretože konkrétne odporúčané množstvo sa pri každom type orecha líši.

 

Orechy skladujte v tme, suchu, chlade av uzavretom obale. Tým zabránite ich žltnutiu a vzniku plesní. 

 

Vyskúšajte orechy od českej značky VENIRA

Naše orechy a orechové zmesi neobsahujú žiadne pridané cukry a umelé sladidlá, sú 100% prírodné a majú jemnú chuť. Balenia sú navyše znovuzatvárateľné, takže vám orechy vydržia dlhšie chrumkavé.

 

V našej ponuke nájdete samé obľúbené druhy orechov ako napríklad vlašské orechy, ktoré sa pýšia najvyšším množstvom omega-3 mastných kyselín zo všetkých orechov. Alebo mandle, lieskové jadrá a napríklad aj pistácie, ktoré sú prírodným zdrojom vápnika, horčíka a draslíka.

 

Jednotlivé druhy ponúkame v rôznych gramážach, aby ste si mohli vybrať veľkosť balenia, akú práve potrebujete, respektíve unesiete. Chcete doplniť domáce zásoby? Ideálne pre vás bude kilové balenie. Vyrážate na cesty av batohu nemáte miesta nazvyš? Siahnite po 250g variante. 

 

Nech sú vaše desiaty skutočne vyvážené

Chcete svoju zásobu zdravého maškrtenia ešte viac rozšíriť? Navštívte našu kategóriu lyofilizovaného ovocia, ktoré vonia a chutí rovnako dobre ako čerstvý variant, ale navyše príjemne chrumká a ľahko sa skladuje. Pridajte ich do svojich raňajok, ozdobte s nimi dezerty alebo si ich so sebou zabaľte na výlety, na ktorých vám poslúži ako energetická desiata. 

 

 

 

Späť do obchodu