Príslušenstvo a doplnky

 

Využite práve teraz naše 2 akcie a urobte si radosť!

Na väčšinu produktov máme dopravu zadarmo a navyše k objednávke dostanete darček! Pozor, darčeky nie sú len tak hocijaké - takúto kombináciu sme k objednávkam ešte nikdy nedávali! Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

217
1217

Značky

Zobrazených položiek: 24
venira pill box
Novinka
2,40 €
1121
Kartáč růžový
Novinka
12 €
3804
Kartáč
Novinka
12 €
3803
venira kozmetická čelenka biela
6,05 €
1172
venira kozmetická čelenka ružová
6,05 €
1169
venira balzam na pery kokos
4 €
KP022
venira športová čelenka ružová
16,16 €
938
venira športová čelenka čierna
16,16 €
941
venira vákuová banka na celulitídu
Novinka
7,71 €
908
venira cestovná kozmetická taška biela
16,38 €
518
venira cestovná kozmetická taška ružová 512
venira bavlnená dvojvrstvová rúška 283990900909
venira batoh
7,34 €
9891
venira turban/uterák na vlasy
12,26 €
2875543
24 položiek celkom

 

Kozmetické a športové príslušenstvo

 

Prírodnú kozmetiku a doplnky stravy českej značky Venira už určite poznáte. Viete ale, že sme pre vás vyvinuli aj výrobky, ktoré vám cestu za zdravším a krajším ja ešte viac spríjemnia? Všetky ich nájdete v pestrej kategórii kozmetického príslušenstva a doplnkov nielen pre športovcov.

 

 

Kozmetické nevyhnutnosti (nielen) na cesty

 

Majte svoju kozmetickú výbavu neustále po ruke aj na cestách. Zaobstarajte si priestrannú kozmetickú tašku, ktorá je navyše praktická vďaka svojmu ľahko umývateľnému povrchu.

 

Čo by vám v takej kozmetickej taške nemalo nikdy chýbať? Okrem vlasovej kozmetiky pribaľte aj turban / uterák na vlasy  z mäkkého a vysoko savého materiálu pre šetrnú starostlivosť o práve umyté vlasy. Zabudnúť by ste nemali ani na konjakové hubky, ktoré sú pre šetrnú a správnu starostlivosť o pleť rovnako dôležité ako samotná kozmetika.

 

Pokiaľ cestujete naľahko, rozhodne siahnite po VENIRA kozmetická taška Love Yourself. Sama o sebe vám nezaberie skoro žiadne miesto, ale všetky nevyhnutnosti ako dizajnové zrkadlo s praktickým zatváraním na magnet a čistiaci gél na ruky bez parfumácie sa vám do nej zmestia. S plným balením prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy už to bude možno horšie, a preto odporúčame vybrať všetko, bez čoho sa na cestách nezaobídete, v našej kategórii vzoriek.

 

 

Príslušenstvo (nielen) pre športovcov

 

Posuňte svoje domáce tréningy na vyššiu úroveň so sadou odporovacích gúm s tromi rôznymi stupňami odporu. Každá z gúm má na svojej vnútornej strane protišmykovú vrstvu, vďaka ktorej pri cvičení skvele drží na svojom mieste.

 

To posledné, čo by chcel každý pri cvičení riešiť, sú vlasy vlajúce do tváre, a preto sme vyrobili ružovú športovú čelenku z priedušného ľahučkého materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru hlavy a okamžite priľne k jej povrchu. Pokiaľ farby vášmu športovému šatníku príliš nedominujú, potom siahnite po čiernej športovej čelenke, ktorá sa vám vďaka svojej úspornej veľkosti zmestí aj do vrecka tak, aby ste ju mohli mať neustále po ruke

 

Ďalším praktickým pomocníkom, ktorý by nemal chýbať vo výbave žiadneho športovca a výletníka, je shaker so zásobníkom na práškové suplementy, tablety alebo kapsule. Pokiaľ by vám náhodou zásobník svojou veľkosťou nestačil, odporúčame vám siahnuť po pill boxe, ktorý sme rozdelili do piatich samostatných priehradok. Kapsuly a tablety, ktoré užívate, si tak môžete nadávkovať na celý deň či pracovný týždeň dopredu.

 

Všetkých (nielen) tréningových pomocníkov si môžete zabaliť do batohu vyrobeného z recyklovateľných PET fliaš.

 

Po športovom výkone si nezabudnite dopriať masáž vákuovou bankou na celulitídu. Bankovanie prispieva aj k mikrocirkulácii krvi, čím prehrieva pokožku, podporuje lymfatický systém a pomáha uvoľniť stuhnuté svalstvo. Vďaka pravidelnej masáži môžete redukovať prejavy celulitídy a predchádzať jej vzniku. 

Späť do obchodu