Vitamíny pre deti

 

Využite práve teraz naše 3 akcie súčasne!

Máme dopravu zadarmo, môžete použiť kód EXTRA5 na zľavu 5 % a vybrať si darček k objednávke. Rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca skvelé telové mlieko s kolagénom.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

1114
11114

Značky

Zobrazených položiek: 5
B komplex pro deÌti 2 30005
IMUNO SIRUP 40008
VITAMIN D 30015
VITAMIN C 30004
5 položiek celkom

Vitamíny pre deti s prírodným zložením

 

Keď príde reč na starostlivosť o zdravie detí, hneď by vás mala napadnúť prevencia. Niektorí z vás sa možno domnievajú, že doplnky stravy sú určené iba pre dospelých, ale nie je tomu tak. Je úplne bežné, že aj deti trpia nedostatkom kľúčových vitamínov a minerálnych látok, pretože ich neprijímajú dostatok v rámci bežnej stravy (čo je dokonca u niektorých vitamínov takmer nemožné).

 

 

Vitamíny pre deti – kedy ich zaradiť do jedálnička?

 

Vitamíny by mali byť samozrejmou súčasťou jedálnička vášho dieťaťa v prípade, keď:

 

  • má alergiu alebo intoleranciu na potraviny konzumované v rámci zachovania vyváženého jedálnička;
  • na základe odporúčania od lekára dodržiava striktnú diétu;
  • trpí chronickým ochorením;
  • je vyberavé, a teda nechce jesť potraviny obsahujúce telu prospešné látky.

 

Aké vitamíny by mali deti konzumovať?

 

Vitamín D pre deti by mal byť tým prvým, po ktorom siahnete. Práve ten totiž patrí k vitamínom, ktoré je prakticky nemožné získať v dostatočnom množstve iba zo stravy. A pritom sa jeho nedostatok prejavuje vo forme únavy, zvýšenej náchylnosti na prechladnutie; bolesti svalov a kĺbov; podráždenosti; krvácanie ďasien; nechutenstvo a straty hmotnosti. Vytvorili sme ho vo forme cmúľacích tabliet so skvelou pomarančovou príchuťou, takže sa naň budú vaše deti doslova tešiť.

 

Každá tableta vitamínu C pre deti obsahuje 250 mg vitamínu C. Zloženie sme navyše obohatili o zinok a vitamín D3, a tak ide o skutočnú vitamínovú bombu prispievajúcu k:

  • posilnenie imunity;
  • zvýšenie odolnosti organizmu;
  • udržanie psychickej pohody;
  • na zníženie miery únavy a vyčerpania;
  • zvýšenie vstrebávania železa.

 

Gumové vitamíny pre deti B-komplex predstavujú zmes deviatich vitamínov (okrem všetkých „béček“ je súčasťou aj vitamín C), ktoré navzájom podporujú svoj účinok. Nedostatky niektorého z vitamínov B sa prejavujú únavou, nespavosťou, bolesťou hlavy, slabosťou, závratmi, dýchavičnosťou, kožnými problémami, podráždenosťou, náladovosťou, zmätenosťou, stresom, nechuťou k jedlu. Pokiaľ u svojho dieťaťa pozorujete niektoré z týchto problémov, potom vám odporúčame siahnuť práve po tomto doplnku stravy.

 

 

Komplex kľúčových vitamínov pre deti obsiahnutý v každej tablete

 

VENIRA multivitamín pre deti v sebe kombinuje účinky všetkých 13 vitamínov, ktoré sú navyše obohatené o extrakt z kurkumy. Ten prispieva k správnemu tráveniu, podporuje normálnu činnosť pečene, správnu funkciu nervovej sústavy a kĺbov. Navyše má protizápalový a antiseptický účinok.

 

 

 

 

Späť do obchodu