Vitamíny na vlasy, nechty a pleť

 

Využite naše 2 akcie naraz!

Práve teraz máme dopravu zadarmo pre všetky objednávky nad 19 € a k tomu navyše dostanete darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, medvedíky na vlasy alebo dokonca celé balenie kolagénu.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

1499
11499

Značky

Zobrazených položiek: 48
L metionin
14,25 €
21091
astaxanthiin
Novinka
15 €
21088
venira anti-age komplex
ZADARMOZADARMO
35,50 €
21045
Hore
Ďalšie produkty
48 položiek celkom

VENIRA starostlivosť o vlasy, nechty a pleť

 

Komplexné. Dokonale vyvážené. 100% prírodný. Presne také je zloženie doplnkov stravy na vlasy, nechty a pleť. V tejto kategórii nájdete náš historicky prvý produkt, s ktorým sme v roku 2017 vstúpili na trh. Odvtedy sa nám podarilo hneď niekoľkokrát zdokonaliť jeho formulu tým, že sme navýšili počet obsiahnutých aktívnych látok. A to nie je všetko! V pôvodnej ponuke boli iba kapsule, ktoré sme postupom rokov rozšírili o gumených medvedíkov, cmúľacie kocky a kolagénové drinky. Na svoje si tak príde naozaj každý z vás!

 

 

Vitamíny na vlasy, nechty a pleť

 

VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť sú našou vlajkovou loďou a absolútnym bestsellerom už od roku 2017, kedy prvýkrát uzreli svetlo sveta. V tom čase obsahovali 18 účinných látok v každej jednej kapsule. Po dlhšom ako ročnom vývoji sa nám podarilo zmeniť ich pomer a pridať novú účinnú látku Saw palmetto, vďaka ktorej sme sa dostali na neuveriteľných 19 zložiek, z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivové tkanivá, pokožku, vlasy a nechty. Patrí tak medzi najsilnejšie produkty svojho druhu na trhu.

 

Pravidelným užívaním kapsúl vyriešite problém:

  • pomalého rastu vlasov;
  • nízkej kvality vlasov;
  • zhoršeného stavu pleti (ľahké akné, pupienky a pod.);
  • rozstrapkaných a lámajúcich sa nechtov;
  • zhoršenej kvality vlasov, nechtov a pleti v období tehotenstva a dojčenia;
  • zhoršenej kvality vlasov, nechtov a pleti spôsobený stresom.

 

Nejedná sa o prázdne frázy. Ich účinky si na vlastnej (nielen) koži vyskúšali stovky ľudí – prevažne žien, ktoré sa o svoju skúsenosť podelili. Vy si teraz môžete prečítať ich príbehy a prezrieť porovnávacie fotografie, ktoré povedia viac ako tisíc slov.

 

 

Vitamíny: vlasy, nechty, pleť

 

Niekomu by 19 látok mohlo pripadať ako dostatočné množstvo, ale my radi posúvame vlastné hranice, a tak sme sa pustili do ďalšieho vývoja a testovania, vďaka ktorému sme zloženie pôvodných kapsúl obohatili o látku budúcnosti Astaxantín, a tak mohli vzniknúť VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť. K dostaniu je 40-dňová kúra, 80-dňová kúra a 120-dňová kúra.

 

 

Výživový doplnok na vlasy, nechty a pleť vo forme gumových medvedíkov

 

U kapsúl na pleť, vlasy a nechty to neskončilo. V momente, keď sme ich zloženie vypilovali k úplnej dokonalosti, a vy nám svojimi recenziami potvrdili, že sa v ich unikátnosti a účinnosti nemýlime, posunuli sme sa ďalej, a predstavili svetu úplne nové doplnky stravy. Tentokrát vo forme gumových medvedíkov, kedy každý z nich obsahuje špeciálne navrhnutú zmes hneď 14 prírodných účinných látok. Na rozdiel od kapsúl si ich môžete vychutnať v jahodovej príchuti.

 

Alternatívou ku gumovým medvedíkom sú chutné cmúľacie kocky, ktoré ponúkame hneď v štyroch lahodných príchutiach tak, aby si vybral naozaj každý z vás (svieži citrón-grep, sladučká malina, univerzálny pomaranč a božská marhuľa).

 

 

Kolagén na nechty, vlasy a pleť

 

Pre maškrtné jazýčky sme si pripravili VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, pri ktorom môžete aktuálne vyberať hneď zo siedmich príchutí. Súčasťou je aj mix príchutí kolagénových drinkov pre tých, ktorých chute sa menia rovnako rýchlo ako aprílové počasie. Iste vás poteší aj skutočnosť, že sú bez cukru, lepku a laktózy.

 

Venira PREMIUM kolagénový drink obsahuje 8 000 mg bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu, kyselinu hyalurónovú a ďalších deväť starostlivo vybraných účinných látok v každej dennej dávke.

 

Tip: Svojho kolagénového drinku sa nemusíte vzdať ani v období tehotenstva a dojčenia. Pre všetky budúce aj existujúce mamičky je tu kolagénový drink prémiovej kvality so špeciálne upravenou formulou.

 

 

Bez kolagénového drinku nedáte ani ranu?

 

Na cesty, kde budete bez prístupu k pitnej vode, si nezabudnite zabaliť už hotový VENIRA kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť. Vyberať môžete z dvoch lahodných príchutí (lesné plody, pomaranč).

 

Späť do obchodu