VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky marhuľa

  • jeden z najsilnejších kolagénov na trhu
  • je špeciálne prispôsobený pre potreby tehotných a dojčiacich žien
  • obsahuje 8000 mg bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu
  • s ďalšími 11 aktívnymi látkami - ako je kyselina hyalurónová, vitamín C, kyselina listová, horčík, zinok, vitamíny zo skupiny B a ďalšie
  • rýchle a viditeľné omladzujúce účinky
  • podporuje elimináciu vzniku vrások na minimum
  • prispieva k pevnejšej, pružnejšej a dokonale hydratovanej pokožke
  • podporuje kvalitu, hustotu aj rast vlasov a minimalizuje ich vypadávanie
  • napomáha k pevnosti a odolnosti nechtov proti lámaniu a štiepeniu

 

Obsah balenia: 322 g, čo zodpovedá 30 dávkam

Dávkovanie: 2 odmerky kedykoľvek počas dňa

Príchuť: marhuľa

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy, sladený stéviou.

Odporúčaný pre tehotné a dojčiace ženy.

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: 959
Značka: Venira
40 €
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky  marhuľa
Akcia Novinka

MULTIVITAMIN kolagénová bomba pre tehotné a dojčiace mamičky bez cukru, lepku a laktózy!

Tento kolagénový nápoj Venira PREMIUM bol špeciálne navrhnutý s ohľadom na tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje 8000 mg bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu a dokonale vyváženú kombináciu 11 ďalších účinných látok.


VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Čo je kolagén a prečo sú vitamíny a minerály dôležité počas tehotenstva a dojčenia?

Kolagén je vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá je základným stavebným prvkom spojivových tkanív. Zohráva teda veľmi dôležitú úlohu počas procesu starnutia nášho organizmu, a to nielen z hľadiska pohybového aparátu. V skutočnosti má kolagén aj niekoľko skrytých kúziel pre našu krásu! Do veku 25 rokov si ho naše telo dokáže vytvárať samo, ale potom sa jeho prirodzená produkcia v našom tele začne znižovať a po 40. roku života sa úplne zastaví. To začína mať negatívny vplyv na kvalitu vlasov, nechtov a pokožky, ako aj na oslabenie svalov, zníženú pružnosť šliach a zhoršenie stavu kĺbov.

Najmä počas tehotenstva a dojčenia je pre matky veľmi dôležitý dostatočný prísun základných vitamínov a minerálov. Počas tohto obdobia musí ich telo pracovať za dvoch, a tak sa často stretávajú s nedostatkami. V dôsledku toho sú často vyčerpané, trpia bolesťami hlavy, únavou, opuchnutými nohami a dokonca aj náladovosťou alebo psychickým vypätím.

Vyskúšajte kolagénový drink Venira PREMIUM pre tehotné a dojčiace ženy!

Tento kolagénový drink Venira PREMIUM bol špeciálne vyvinutý pre potreby každej matky! V skutočnosti ide o špeciálne navrhnutý nápoj, ktorý obsahuje 8000 mg 100 % bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu, kyselinu hyalurónovú, vitamín C a 9 ďalších dôležitých vitamínov a minerálov potrebných v tomto citlivom období. Okrem toho je zloženie výrobku čisto prírodné a každá zo zložiek je pre mamičku a dieťa čo najšetrnejšia.

Presné účinky tohto kolagénového nápoja sú veľmi rýchlo viditeľné na pokožke, vlasoch a nechtoch. Pomáha pokožke, aby bola pevnejšia, pružnejšia a dokonale hydratovaná. Odstraňuje tak výskyt vrások a navracia pleti mladistvý vzhľad. Podporuje tiež kvalitu, hustotu a rast vlasov a pomáha znižovať ich vypadávanie. Okrem toho zvyšuje pevnosť a odolnosť nechtov proti lámaniu a rozstrapkaniu.

Zmes niekoľkých starostlivo vybraných vitamínov a minerálov dokonale odstraňuje únavu a vyčerpanie mamičky, ako aj imunitný systém a zdravie mamičky a dieťaťa.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Aký druh kolagénu nápoj obsahuje?

Tento kolagénový drink obsahuje vepřový kolagén, pretože je najviac podobný bielkovinám v ľudskom tele a jeho účinok je rýchlo viditeľný na vlasoch, nechtoch a pokožke! Ako to funguje? Kolagén podporuje našu pokožku tým, že zosieťuje a spevňuje previsnuté vlákna na tvári. 

A prečo hydrolyzovaný kolagén?

Hydrolyzovaný kolagén (alebo kolagénové peptidy) je kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, kde sú molekulárne reťazce skrátené hydrolýzou. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a ľahšie sa vstrebáva do nášho tela. Naše telo sa s ním dokáže oveľa ľahšie vyrovnať a maximálne využiť všetky účinné látky, ktoré obsahuje, na regeneráciu spojivových tkanív. Možno ho teda označiť za najúčinnejšiu formu kolagénu.

Má tento nápoj nejakú chuť?

Pri vývoji nápoja sme dbali nielen na jeho zloženie, ale aj na jeho skvelú marhuľovú chuť, ktorá je absolútne skvelá a bez cukru, čo je TOP! Namiesto cukru sme ju osladili stéviou.

Nápoj neobsahuje lepok a laktózu!


Ako sa pripravuje kolagénový nápoj pre tehotné a dojčiace ženy?

Jeho príprava je absolútne rýchla a jednoduchá! Stačí kedykoľvek počas dňa nasypať 2 odmerky instantného kolagénového prášku do prázdneho pohára, pridať 200 ml studenej vody, dôkladne premiešať a môžete si vychutnať svoj obľúbený beauty nápoj. 

TIP: Môžete použiť aj šejker!

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

S čím pomáha kolagénový drink Venira PREMIUM pre tehotné a dojčiace ženy?

- prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov

- pomáha zlepšovať pevnosť a pružnosť pokožky

- hydratuje, odstraňuje vrásky a minimalizuje výskyt akné

- podporuje prirodzenú kožnú bariéru

- znižuje vypadávanie a lámavosť vlasov a podporuje ich rast a kvalitu

- eliminuje trenie a lámanie nechtov a prispieva k ich rastu

- prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania 

- podporuje správne fungovanie tela a nervového systému

- udržiavať normálnu funkciu imunitného systému a normálnu duševnú činnosť.

Čo obsahuje kolagénový drink Venira PREMIUM pre tehotné a dojčiace ženy?

Kolagén je základom našich spojivových tkanív a je to bielkovina nerozpustná vo vode. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, znižuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a odstraňuje štiepenie a lámanie nechtov.

Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou medzibunkovej hmoty a nachádza sa takmer vo všetkých tkanivách, kde pôsobí ako hydratačná zložka. Dokáže viazať 1000-krát viac vody, ako je jeho vlastná hmotnosť. Je tiež známy ako elixír mladosti, pretože pomáha zlepšovať pevnosť a pružnosť pokožky, dokonale ju hydratuje, odstraňuje výskyt vrások a má tak dokonalý omladzujúci účinok!

Vitamín B3 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu; prispieva k normálnej činnosti nervového systému; prispieva k normálnej psychickej činnosti; prispieva k udržaniu normálneho stavu slizníc; prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky; niacín prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Železo prispieva k rozvoju kognitívnych funkcií u detí. Prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu a k normálnemu prenosu kyslíka v tele. Prispieva tiež k normálnej funkcii imunitného systému; železo prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania; podieľa sa na procese delenia buniek.

Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov. Prispieva tiež k normálnej syntéze DNA a k udržaniu normálneho stavu vlasov, nechtov a pokožky. Prispieva tiež k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Meď prispieva k udržiavaniu normálneho stavu spojivových tkanív a prispieva aj k normálnemu fungovaniu nervového systému. Prispieva tiež k normálnej pigmentácii vlasov a pokožky a k normálnemu prenosu železa v tele.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky

Horčík pomáha znižovať únavu, vyčerpanie a stres, pomáha sa sústrediť a prispieva k celkovej duševnej pohode.  Prispieva tiež k normálnemu fungovaniu nervového systému a k normálnej duševnej činnosti. Podieľa sa aj na procese delenia buniek. 

Vitamín B9 (kyselina listová) je vo vode rozpustný vitamín zo skupiny vitamínov B. Prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva a k normálnej syntéze aminokyselín. Prispieva tiež k normálnej duševnej činnosti a k normálnej funkcii imunitného systému. Prispieva tiež k zníženiu únavy a vyčerpania a podieľa sa na procese delenia buniek.

Vitamín C prispieva najmä k normálnej funkcii imunitného systému, ale aj k normálnej tvorbe kolagénu, prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému a chráni bunky pred oxidačným stresom.

Vitamín B6 je vo vode rozpustný vitamín zo skupiny vitamínov B, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej duševnej činnosti a k normálnej tvorbe červených krviniek. V neposlednom rade prispieva aj k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín B2 je tiež vo vode rozpustný vitamín zo skupiny vitamínov B. Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a k udržaniu normálneho stavu pokožky. Prispieva tiež k udržaniu normálneho videnia a chráni bunky pred oxidačným stresom.

Vitamín B12 je opäť vo vode rozpustný vitamín zo skupiny vitamínov B, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervového systému a prispieva k normálnej duševnej činnosti. Prispieva tiež k zníženiu miery únavy a vyčerpania a podieľa sa na procese delenia buniek.

Môžem tento nápoj užívať dlhodobo?

Áno, keďže nápoj je úplne prírodný, nie je potrebné robiť prestávku medzi jednotlivými baleniami.


Aká je chuť nápoja? 

Nápoj má neodolateľnú a príjemne sladkú marhuľovú chuť. Okrem toho je sladený stéviou, takže neobsahuje cukor.


Ako dlho vydrží toto balenie a môžem ho používať dlhodobo? 

Nádobka obsahuje celkovo 30 dávok, čo predstavuje 30dňovú kúru. 

Nápoj je prírodný, takže medzi jednotlivými baleniami nie je potrebné robiť prestávku a môžete si ho ľahko dopĺňať z jedného balenia na druhé.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre tehotné a dojčiace mamičky


Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Ukladajte mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu