VENIRA vitamíny pre tehotné ženy, 1-3 trimester čierne ríbezle, kocky

Vitamínový komplex a prírodný doplnok stravy s obsahom 15 starostlivo vybraných účinných látok, ktoré zaisťujú potrebné minerály a živiny, ktorých dostatočný prísun je veľmi dôležitý v období tehotenstva, presnejšie teda v 1.-3. trimestri, alebo ešte pred samotným plánovaným otehotnením. Zloženie produktu je čisto prírodné, každá z látok je šetrná k mamičke aj bábätku a jeho užívanie je bezpečné.

 

Balenie: 60 tabliet, čo zodpovedá až 60 dávkám

Davkovanie: 1-2 kocky na cmúľanie denne 

Príchuť: čierne ríbezle

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: 425
Značka: Venira
19,65 €

Úplne nová revolučná forma vitamínov pre tehotné ženy. Chutné kocky Venira pre tehotné ženy s neuveriteľnými 15 účinnými látkami a skvelou príchuťou čiernych ríbezlí!

Kocky obsahujú účinné látky, ako je vitamín B9 (alebo kyselina listová), B3, B1, vitamín C, jód alebo dokonca zinok, ktoré poskytujú všetky potrebné minerály a živiny na zabezpečenie celkového pohodlia a lepšieho zdravia mamičky aj dieťaťa.


VENIRA vitamíny pre tehotné ženy, 1-3 trimester

Prečo by mali tehotné ženy užívať doplnky stravy plné vitamínov a minerálov?

Počas tehotenstva sú mamičky často vyčerpané, trpia bolesťami hlavy, únavou, opuchnutými nohami a dokonca aj náladovosťou alebo psychickým vypätím.

V mnohých prípadoch jim chýbajú aj niektoré dôležité minerály alebo vitamíny, ktorých má ich telo počas tehotenstva (a dokonca aj po ňom) bohužiaľ nedostatok. Koniec koncov, ich telo musí počas tohto obdobia fungovať na 100 %, a to v prípade dvoch z nich.

To si vyžaduje naozaj veľký prísun vitamínov a minerálov, ktorých však v tele rýchlo ubúda. Každá matka by preto mala svojmu telu dopriať najlepší prírodný doplnok stravy, ktorý jej pomôže doplniť všetky tieto vitamíny, minerály a živiny počas tohto náročného obdobia.

Vyskúšajte vitamínový komplex Venira pre tehotné ženy vo forme kociek!

Venira pre tehotné ženy vo forme kociek je vyvážený a prírodný doplnok stravy plný minerálov a vitamínov, ktorý podporuje zdravé a správne fungovanie ženského organizmu počas tehotenstva, ale aj pred samotným plánovaným tehotenstvom.

Kocky pomáhajú matke predovšetkým k väčšiemu pohodliu a pomáhajú jej duševnému a fyzickému zdraviu. Medzi jeho najdôležitejšie účinné látky patrí vitamín B9 alebo kyselina listová, ktorú určite pozná každá mamička. Je to preto, lebo je to skvelý vo vode rozpustný vitamín B, ktorý dokáže zvýšiť hladinu folátov u tehotných žien. Čo je naozaj veľmi dôležité, pretože nízke hladiny sú rizikovým faktorom pre defekty vyvíjajúceho sa plodu.

Tento vitamín sa nachádza aj v rôznych potravinách, ako je karfiol, špenát alebo červená repa. Ich varením sa však obsah tohto vitamínu rýchlo vyčerpáva, preto by ho každá nastávajúca matka mala prijímať prostredníctvom nejakého doplnku stravy.

VENIRA vitamíny pre tehotné ženy, 1-3 trimester
VENIRA vitamíny pre tehotné ženy, 1-3 trimester

Aké ďalšie účinné látky Vitamínový komplex pre tehotné ženy obsahuje?

Kyselina listová je veľmi dôležitá primárne pre normálny vývoj plodu, ďalej prispieva tiež k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, podporuje normálnu funkciu imunitného systému, podporuje zníženie vyčerpania a únavy a podieľa sa na procese delenia buniek.

Vitamín B1 je dôležitý pre normálnu činnosť nervovej sústavy a srdca.

Vitamín B2 prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a normálne funkcie nervového systému.

Vitamín B3, B5, B6 a B12, všetky tieto vitamíny spoločne pomáhajú znižovať mieru únavy a vyčerpania.

Vitamín D3 je dôležitý hlavne pre udržanie zdravých kostí a zubov, a to nielen v priebehu tehotenstva. Ďalej prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, normálneho vstrebávanie vápnika a fosforu a prispieva tiež k normálnej funkcii imunitného systému.

Vitamín E pomáha chrániť naše bunky práve pred nežiaducim oxidatívnym stresom.

Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa a zároveň prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukciu a k normálnej funkcii imunitného systému.

Železo prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, priaznivo ovplyvňuje energetický metabolizmus, napomáha k normálnej činnosti imunitného systému, podieľa sa na tvorbe červených krviniek a tiež hemoglobínu.

Jód prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a normálnej činnosti štítnej žľazy, ďalej je nevyhnutný aj pre zdravý rast detí, ich telesný a duševný vývoj.

Inositol primárne zlepšuje funkciu vaječníkov, upravuje nepravidelnosti cyklu a poruchy plodnosti.

Cholín je dôležitý pre normálny metabolizmus homocysteínu a zároveň aj pre normálny neurologický vývoj plodu a novorodenca.

K čomu tento vitamínový komplex prispieva?

- Zaisťuje potrebné minerály a živiny

- Prispieva k udržaniu zdravých vlasov

- Podieľa sa na zníženie vyčerpania a únavy

- Podporuje správne fungovanie organizmu a nervovej sústavy

- Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému

- Prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi

- Prispieva k správnej funkcii psychiky

- Prispieva k udržaniu zdravých kostí

VENIRA vitamíny pre tehotné ženy, 1-3 trimester
VENIRA vitamíny pre tehotné ženy, 1-3 trimester

Ako sa tieto cmúľanie kocky užívajú?

Užívajte 1-2 kocky na cmúľanie denne. Pre lepšie a rýchlejšie vstrebávanie všetkých obsiahnutých účinných látok odporúčame kocky neprehĺtať, ale cmúľať.

Môžem vitamíny užívať dlhodobo?

Áno, vzhľadom k tomu, že liek je úplne prírodný, nie je potrebné robiť medzi baleniami pauzu a tak je možné ho užívať v období tehotenstva, presnejšie potom teda v 1.-3. trimestri, alebo ešte pred samotným plánovaným otehotnením.

Upozornenie: Kocky sú určené pre tehotné. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Chráňte pred slnečným svitom. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ° C. Používame iba prírodné farbivá, prípadná zmena farby tablety neovplyvňuje kvalitu tohto doplnku stravy.


Upozornenie: Prípravok je určený pre tehotné. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Chráňte pred slnečným svitom. Ukladajte mimo dosahu detí. Používame iba prírodné farbivá, prípadná zmena farby tablety neovplyvňuje kvalitu prípravku. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Vyrobené v SR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu