VENIRA zahusťujúce vlasové sérum 100 ml

Zahusťujúce vlasové sérum je úžasný produkt vytvorený unikátnou kombináciou hneď niekoľkých účinných prírodných zložiek ako je kyselina hyalurónová, morský kolagén a perfektné patentovaná zložka priamo z ďateliny lúčnej a tiež peptidu. Tie spoločne dokážu účinne znižovať vypadávanie vlasov a skvele podporujú a obnovujú rast vlasov.

Objem: 100 ml

Vôňa: obsahuje príjemnú, nedráždivú vôňu

Odporúčané pre: všetky typy vlasov

Jeho používanie je vhodné navyše aj pri androgénnej alopécii!

Produkt je prírodný.

Môžeme doručiť do:
1.12.2022
Skladom
Kód: 2059090032239
Značka: Venira
36,46 € –11 % 32,45 €
Kategória: Produkty
VENIRA zahusťujúce vlasové sérum  100 ml
Akcia Black Friday
36,46 € –11 %

ÚPLNÁ BOMBA! Zahusťujúce vlasové sérum s obsahom viacerých účinných prírodných zložiek pre dokonalú starostlivosť o vlasy.

Hľadáte niečo, čo by vám účinne pomohlo s elimináciou vypadávanie vlasov raz a navždy? Máte to mať! Presne pre tieto prípady sme totiž vyvinuli zhusťujúce vlasové sérum. To navyše pomôže nielen s týmto problémom, ale tiež podporí aj obnovenie rastu nových vlasov a veľmi precízne posilní pokožku hlavy a vlasové vlákna už od korienkov!

 

VENIRA zahusťujúce vlasové sérum

Prečo vlasy vypadávajú?

Asi by sme si mali hneď na začiatku ujasniť jednu vec. Vypadávanie vlasov je úplne prirodzený proces, ktorý NEDÁ úplne zastaviť, aj keby sme sa trebárs na hlavu stavali. S tým sa proste bohužiaľ musíme všetci zmieriť. Koľko vypadnutých vlasov už je ale moc? Hovorí sa, že bežnému človeku denne vypadne až 100 vlasov, a to je stále považované za úplne normálne. Niekomu však môže vypadnúť denne vlasov omnoho viac. V tomto prípade už by sme ale mali začať premýšľať o spúšťačmi, ktorých môže byť naozaj veľa. Dobrou správou pre nás všetkých ale je, že môžeme vypadávanie vlasov účinne eliminovať na minimum!

Čo môže spôsobovať nadmerné vypadávanie vlasov?

- Nevyvážená strava

- Nadmerný stres

- Tehotenstvo a hormonálne zmeny

- Genetika

- Nevhodná starostlivosť o vlasy

Vyskúšajte Venira zahusťujúce vlasové sérum!

Jedná sa o unikátny produkt v starostlivosti o naše vlasy, ktorý má špeciálne vyvinuté zloženie hneď s niekoľkými prírodnými účinnými látkami! Týmito účinnými látkami je potrebné kyselina hyalurónová, morský kolagén a ďalej tiež skvelá patentovaná účinná zložka priamo z ďateliny lúčnej a peptidu.

Tie vo svojej kombinácii dokážu skvele eliminovať zvýšené vypadávanie vlasov, účinne podporí rast nových vlasov, posilňujú pokožku hlavy a tiež vlasové vlákna pekne od korienkov. Navyše dokáže tiež krásne upokojovať samotnú pokožku hlavy, takže účinne predchádza jej svrbenie.

Pri pravidelnej aplikácii zanechá vlasy po celej ich dĺžke nádherne silné, neodolateľne lesklé a pokožka hlavy zostane vďaka starostlivosti tohto séra krásne zdravá.

VENIRA zahusťujúce vlasové sérum
VENIRA zahusťujúce vlasové sérum

Čo všetko sérum vie a aké je?

- eliminuje zvýšené vypadávanie vlasov

- podporuje rast nových vlasov a nezaťažuje ich

- od korienkov posilňuje vlasové vlákna

- upokojuje a posilňuje vlasovú pokožku

- predchádza svrbenie vlasovej pokožky

- zanechá vlasy silné, lesklé a zdravú vlasovú pokožku

- obsahuje 98% prírodných látok

- vhodné pre ženy aj mužov

Aké zložky obsahuje? 

Morský kolagén skvele podporuje pevnosť aj odolnosť vlasovej pokožky, prispieva k väčšiemu objemu vlasov a podporuje ich prirodzený lesk.

Kyselina hyalurónová je jedna z primárnych zložiek medzibunkových hmôt v organizme. Dokonale na seba viaže vodu a skvele podporuje vznik nových kolagénových vlákien. Dodáva tak vlasom precíznu výživu v podobe hydratácie a účinne napomáha zvyšovať odolnosť vlasov.

Peptid eliminuje vypadávanie vlasov, podporuje produkciu kolagénu čím prispieva k lepšiemu ukotvenie vlasu vo vlasovej pokožke, zlepšuje stav vlasovej pokožky a vlasy zanechá celkovo silnejšie a zdravšie.

Ďatelina lúčna má skvelé protizápalové účinky. Vlasovú pokožku teda účinne upokojí a tiež zníži jej prípadné svrbenie.

VENIRA zahusťujúce vlasové sérum
VENIRA zahusťujúce vlasové sérum

Ako sa toto sérum aplikuje?

Vlasové sérum môžete aplikovať po umytí vlasov a ich miernom presušenie uterákom priamo na pokožku hlavy. Aplikujte ho od čela až k šiji a prsty vykonajte jemnú masáž vlasovej pokožky, aby sa sérum dostalo priamo až k vlasovým korienkom. Následne vlasovú pokožku ešte raz jemne premasírujte a vlasy vyfénujte. Množstvo aplikovaného vlasového séra je veľmi individuálna a záleží primárne od typu Vašich vlasov.

Pred použitím sérum dôkladne pretrepte! Obsahuje totiž prírodné zložky, a tak sa môže vytvoriť mierny sediment.

Ako často môžem toto sérum aplikovať?

Odporúčame ho používať zhruba 2-3x týždenne.

Upozornenie: Na kozmetické použitie. Obsahuje organické suroviny. Dermatologicky testované.

Skladovanie: Skladujte v chlade a tme, pri teplote 8 - 25 ° C, mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu