VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť 40 denná kúra, 80 kapsúl

  • BESTSELLER už 6 rokov!
  • prírodný doplnok stravy s obsahom 100 mg hydrolyzovaného kolagénu a ďalších 18 aktívnych látok v dennej dávke (vrátane kyseliny hyalurónovej a biotínu)
  • dodávajú vlasom, nechtom a pokožke dôležité vitamíny, živiny a minerály
  • podporujú udržanie normálneho stavu nechtov, vlasov a kože
  • napomáhajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • zamedzujú štiepeniu a lámaniu nechtov
  • eliminujú drobné nedokonalosti pleti
  • bojujú s nadmerným vypadávaním vlasov

 

Obsah balenia: 80 kapsúl, čo je kúra na 40 dní

Dávkovanie: užívajte 2 kapsule denne (1 ráno a 1 večer)

Určenie: pre ženy aj mužov

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Skladom
Kód: 21006
Značka: Venira
27,60 € –12 % 24,20 €
venira kapsule pre vlasy, nechty a pleť 40 denná kúra
27,60 € –12 %

Váš najobľúbenejší produkt z našej ponuky obsahuje novo 19 účinných látok z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty.

Vitamíny na podporu rastu, objemu a kvality vlasov, silné a nelámajúce sa nechty a nádhernú pleť - to sú VENIRA kapsule. Úspech našich čisto prírodných kapsúl stojí na mnohoročnom vývoji a kvalite jednotlivých zložiek. V roku 2017, kedy sme kapsule pre vlasy, nechty a pleť prvýkrát uviedli na trh, obsahovala každá denná dávka 18 synergicky pôsobiacich látok. Aj napriek tomuto neuveriteľnému číslu aúžasných premien našich zákazníkovsme pokračovali vo vylepšení súčasnej receptúry a vďaka tomu vám môžeme predstaviť dokonale vyváženú kombináciu 19 účinných látok v každej kapsuli.


VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Pre koho je tento doplnok stravy vhodný?

Tento doplnok stravy odporúčame každému, kto chce sústavne pracovať na zlepšení kvality a vzhľadu svojich vlasov, nechtov a pokožky a zároveň každému, kto hľadá účinné riešenie pre svoje lámavé nechty, slabé a vypadávajúce vlasy a drobné nedokonalosti pleti.

VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť sú vhodné pre ženy aj mužov - avšak pre tých sme na základe tohto bestselleru vyvinuli špeciálny VENIRA hair & beard booster pre mužov obsahujúci zložky, ktoré majú vplyv na hormonálnu aktivitu v mužskom tele.

Vzhľadom na to, že kapsule sú prírodné a zdravotne nezávadné, môžu ich užívať aj ženy v období tehotenstva a dojčenia, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Aké problémy riešia?

Po našich kapsuliach na vlasy, nechty a pleť siahnite v prípade, že máte:

- slabé nechty so sklonmi k lámaniu a štiepeniu

- jemné, lámavé alebo rednúce vlasy so sklonom k vypadávaniu

- vlasy s rozstrapkanými končekmi, alebo zničené zlou úpravou

- pomaly rastúce vlasy

- ochabnutú pleť bez života

- drobné nedokonalosti na pleti


Aký bude výsledný efekt pri pravidelnom užívaní?

Pri pravidelnom užívaní sa dočkáte celkového zlepšenia kvality vlasov, nechtov a pleti. Zmeny budú viditeľné na pohľad aj na dotyk. Môžete očakávať zreteľné spevnenie nechtov a vlasov, urýchlenie rastu vlasov aj nechtov, viditeľné zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky.

VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Čo je nové?

- zloženie má 19 účinných látok v každej kapsuli, namiesto 18tich

- veľkosť kapsule zostala rovnaká, nemusíte sa báť, že by s viacerými látkami bola väčšia

- po ročnom vývoji, zisteniach a skúšaní sme upravili pomer jednotlivých látok. Znížili sme napríklad obsah pivovarských kvasníc zo 150 mg na 50 mg – často ste nám totiž písali, či sa po pivovarských kvasniciach nepriberá (nebojte, nepriberá). Na základe testov sa ale ukázalo, že môžeme ich obsah znížiť, nahradiť ich inými látkami a vyjsť vám tak v ústrety!

- pridali sme novú účinnú látku Saw palmetto (Serenoa repens), ktorá zosilňuje účinky ďalších zložiek zameraných na podporu prirodzeného rastu vlasov, elimináciu ich nadmerného vypadávania, zlepšenie pevnosti a celkového vzhľadu tých existujúcich.

- a to najlepšie, s novým zložením sme zaznamenali vyššiu efektivitu v raste a celkovej kvalite vlasov

- denne sa opäť užívajú 2 kapsule (1 ráno a 1 večer, tesne pred jedlom) a opäť ich možno užívať dlhodobo, bez pauzy

- sú vhodné pre ženy aj mužov a tehotné a dojčiace mamičky môžu kapsule užívať, opäť po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom

Aké aktívne látky kapsule obsahujú?

Serenoa plazivá (Saw palmetto) – extrakt z plodu 4:1, ktorý dokáže blokovať DHT (hormón zohrávajúci zásadnú úlohu pri padaní vlasov). Eliminuje vypadávanie vlasov a zlepšuje pevnosť a celkový vzhľad tých existujúcich. Podporuje prirodzený rast vlasov.

Kolagén – je základom pre naše spojivové tkanivá a jedná sa o vo vode nerozpustnú bielkovinu. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, zmierňuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a eliminuje štiepenie a lámanie nechtov.

MSM – organická síra prirodzene sa vyskytujúca v tele zelených rastlín, živočíchov a ľudí. Ide o prášok takmer bez chuti, zápachu a farby, ktorý je kľúčový pre udržanie správneho fungovania bielkovín, zdravia kĺbových a kožných spojivových tkanív, svalov, vlasov a nechtov.

Kyselina hyalurónová – je prirodzená súčasť medzibunkovej hmoty a nájdeme ju takmer vo všetkých tkanivách, kde plní funkciu hydratačnej zložky. Dokáže na seba totiž viazať 1000x viac vody ako je jej samotná váha. Nazýva sa tiež ako elixír mladosti, pretože napomáha zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky, dokonale ju hydratuje, eliminuje vznik vrások a má teda úplne dokonalý omladzujúci účinok!

L-Cystein - neesenciálna aminokyselina kľúčová pre rast vlasov. Cysteín vo svojom zložení obsahuje síru, ktorá prispieva k udržaniu pevných a silných folikul. V tele sa podieľa okrem iného na mnohých metabolických procesoch. Podľa klinických štúdií má priamy vplyv na redukciu vypadávania vlasov a podporu pevnosti vlasov.

L-Metionín – esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nedokáže vyrobiť samo, a tak je nevyhnutné ju dodávať potravou a doplnkami stravy. Jej nedostatok v tele sa prejavuje padaním vlasov, ich nízkou kvalitou a lámaním nechtov. Môže mať vplyv aj na hustotu vlasov.

L-tyrozín – patrí medzi neesenciálne aminokyseliny. Je prekurzorom takzvaných katecholamínov – adrenalínu, noradrenalínu a hlavne hormónu šťastia dopamínu, ten má zásadný vplyv na našu náladu. Napomáha tak nášmu organizmu lepšie znášať záťažové situácie, prispieva k zlepšeniu nálady a pamäti.

Pivovarské kvasnice – jedná sa o prírodný zdroj bielkovín a jeden z najlepších prirodzených zdrojov vitamínov skupiny B, vitamínu H a zinku, teda látok prospešných na udržanie normálneho stavu nechtov, vlasov, fúzov a pokožky.

Zinok – antioxidant chrániaci bunky pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi. Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožky – pomáha znižovať produkciu kožného mazu a eliminovať akné.

VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Selén – dôležitý stopový prvok podieľajúci sa na udržaní normálneho stavu nechtov, ktorý zároveň chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

Meď – stopový prvok, ktorý prispieva k tvorbe melanínu, ktorý je zodpovedný za našu farbu vlasov a kože. Pomáha k prirodzenej regenerácii pokožky ak tvorbe kolagénu, ktorý prispieva k eliminácii vzniku vrások. Peptidy medi navyše eliminujú vypadávanie vlasov, posilňujú vlasové folikuly aj samotnú pokožku hlavy.

Retinol – vitamín A podporuje cirkuláciu kyslíka v krvi a podieľa sa na udržaní optimálneho stavu pokožky.

Vitamín B6 - podieľa sa na tvorbe nových buniek a zároveň okysličuje pokožku. Zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich optimálny rast.

Biotín – vitamín B7 podporuje tvorbu keratínu, teda hlavného proteínu, ktorý dodáva vlasom pevnosť a pružnosť. Okrem toho pomáha udržať normálny stav vlasov a kože.

Kyselina listová - vitamín B9 je kľúčový z hľadiska obnovy DNA. Zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a ich stenčovaniu.

Kyselina askorbová – vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom ak zachovaniu optimálnej tvorby kolagénu pre normálnu funkciu kože.

Kyselina pantotenová – Vitamín B5 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Extrakt z vňate prasličky roľnej – obsahuje kyselinu kremičitú, ktorej soli sú kľúčovými stavebnými kameňmi spojivových tkanív (napr. kostí, väzov, chrupaviek, nechtov, vlasov). Ich nedostatok môže viesť k vyššej lámavosti nechtov, vypadávaniu vlasov alebo svrbeniu kože.

Extrakt zo listov žihľavy dvojdomej – Listy žihľavy sú bohaté na chlorofyl, vitamín C a minerálne látky. Obsahujú aj kyselinu kremičitú, ktorá prospieva vlasom a nechtom.

Ako sa tento doplnok stravy používa?

Užívajte 2 kapsule denne – jednu užite hneď ráno a druhú večer.

Kapsule užívajte buď pred jedlom, v jeho priebehu, alebo po dojedení. Vďaka tomu naštartujete svoje trávenie, a tým aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok. Z rovnakého dôvodu dodržujte medzi užitím jednotlivých kapsúl časový rozostup aspoň päť hodín.

Balenie obsahuje 80 kapsúl, čo pri dodržaní odporúčaného denného dávkovania zodpovedá kúre na 40 dní. Pauza medzi jednotlivými baleniami nie je nutná, takže po dobraní môžete rovno prejsť na ďalšie. Pravidelné a dlhodobejšie užívanie zlepšuje celkový efekt.


S čím kombinovať?

V našej ponuke nájdete ďalšie doplnky stravy, ktoré vzájomne podporujú svoj účinok. VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť preto odporúčame kombinovať s VENIRA gumovými medvedíkmi pre vlasy, nechty a pleť, VENIRA kolagénom vo forme srdiečok a kolagénovými drínkami.


Upozornenie: Výrobok by nemali konzumovať osoby so zápalom, či poškodením obličiek (z dôvodu obsahu kremíka). Výrobok môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy iba po konzultácii s lekárom. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a mimo slnečného žiarenia pri teplote 25 °C. Chráňte pred malými deťmi.

Vyrobené v ČR.

VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček.

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


5
20x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 25.5.2024
Zatiaľ nemám skúsenosť, tak nedokážem popisať, či produkt funguje ako sľubuje. Doručenie vporiadku rýchlo
5
EJ Avatar autora | 24.5.2024
Beriem produkt velmi kratko, takze zatial neviem posudit vysledky
5
AT Avatar autora | 4.3.2024
Veľmi spokojná
5
JJ Avatar autora | 23.2.2024
Veľká spokojnosť
5
LH Avatar autora | 3.2.2024
Spokojnosť 👍
5
M Avatar autora | 27.1.2024
Objednala som si už ďalšie balenie. Počas užívania prvého som mala dojem, že mi vlasy menej vypadávajú a sú menej pomotane čo býva problémom hlavne v zime. Ľahšie sa rozčesavajú. Nechty sa mi už nestiepia. Zatiaľ som tieto vitamíny odporúčala každému.
5
LH Avatar autora | 14.1.2024
Som veľmi spokojná
5
IL Avatar autora | 7.12.2023
Som veľmi spokojná, užívam už dlhšie...
5
SK Avatar autora | 28.10.2023
Toto je už ďalšie balenie, predtým som mala dvojbalenie, produkt mi skutočne veľmi pomohol, mám celú hlavu nových malých vláskou a odporúčam ho každému, budem si ho pravidelne doobjednávať
5
RD Avatar autora | 1.10.2023
Uzivam kratko tak este neviem posudit ale dufam ze vysledok sa dostavi.
5
SK Avatar autora | 19.8.2023
Velmi dobry produkt
5
ZH Avatar autora | 3.8.2023
Vynikajúci produkt, ktorý funguje
5
EG Avatar autora | 20.7.2023
Super produkt
5
BL Avatar autora | 1.7.2023
Super
5
JC Avatar autora | 30.6.2023
Maximálna spokojnosť, Veniru používam už dva roky a výsledok stojí za to :⁠-⁠)
5
DM Avatar autora | 14.6.2023
Vynikajuce
5
L Avatar autora | 27.5.2023
Skvelý produkt jediný ktorý zabral a narástli mi nové vlasy
5
D Avatar autora | 20.5.2023
V minulosti mi ako jediný pomohol s rastom vlasov, dúfam, že to tak bude aj tentoraz.
5
A Avatar autora | 14.5.2023
Som veľmi spokojná z tabletkami na vlasy, nechty a pleť..
5
JH Avatar autora | 4.5.2023
Najlepší produkt aký som kedy mala a naozaj účinný
Nevypĺňajte toto pole:
S Avatar autora Vlasy 9.9.2023 20:25
Dobry den, mozem uzivat sucasne kapsule na vlasy, kolagen drink na vlasy a kosticky na vlasy ?
Odpovedať
V Avatar autora Vlasy 13.9.2023 12:11
Krásný den. <3 Děkujeme za Váš dotaz. Rozhodně ano! Tyto produkty jsou speciálně vyvinuty tak, aby je bylo možné užívat i v jejich libovolných kombinacích (také s gumovými medvídky nebo kolagenovými drinky). Vždy se však snažte jejich užívání rozložit v průběhu celého dne, aby mělo Vaše tělo čas na zpracování všech účinných látek v co nejvyšší míře. Anička, zákaznická podpora Venira.cz <3
MK Avatar autora Vlasy, nechty, pleť 26.2.2022 21:32
Vynikajúci vitamín. Vlasy mi po Covide padali na hrste. Teraz mi vlasy krásne rastú, lesknú sa. Užívam ich dlhodobo.
Odpovedať
V Avatar autora 1.3.2022 09:49
Krásný den, Mário, moc Vám děkujeme za Vaše hodnocení <3. Těší nás, že jste péči o Vaše vlasy oslabené po Covidu vložila zrovna do našich rukou a ještě více nás těší, že to pro Vás byla správná volba a už vidíte výsledky :). Anet, zákaznická podpora Venira.cz <3
Späť do obchodu