O nás

Denne pomáhame na ceste za zdravím a krásou!

 

Vitajte u nás! Sme Venira a sme česká značka prírodnej kozmetiky a výživových doplnkov. Všetko sa to začalo v roku 2017, keď sme uviedli na trh náš prvý produkt, ktorým boli kapsule na vlasy, nechty a pleť. Naším cieľom je, aby aj ten najnáročnejší zákazník bol spokojný a miloval Veniru rovnako ako my! Preto máme od začiatku dve hlavné priority, ktorými sú vytváranie najlepších prírodných produktov pre krásu a zdravie a poskytovanie služieb najvyššej kvality.

 

 

 

produkty

 

 

Kvalitný produkt - u nás úplný štandard!

 

Pri vývoji dbáme na to, aby všetky naše výrobky mali kvalitné a komplexné zloženie, ktoré bude patriť medzi najlepšie na trhu. A hoci musia spĺňať najprísnejšie požiadavky, musia byť aj prírodné!

 

Nemáme radi placebo, preto sa vždy snažíme o čo najvyššiu kvalitu, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov..

 

A aby sme nezabudli, milujeme zvieratá! Žiadny z našich výrobkov nebol ani nebude testovaný na zvieratách!

 

 

 

 

 

 

Objednanie a doručenie bez problému!

 

Všetky naše produkty si môžete objednať priamo tu na stránkach, preto je ďalšou samozrejmosťou kvalitná služba. Čo to znamená? K naprostej väčšine produktov máme vždy nejaký darček navyše, ako poďakovanie. Darčeky sa u nás sčítajú, takže ak si kúpite viac produktov, dostanete aj viac darčekov.

 

Všetko máme na sklade v Českej republike, takže odosielame naozaj bleskovo (v pracovné dni máte balíček za 24 hodín doma) v starostlivo zabalenom balíčku! A keď sme pri tom balíčku, všetky objednávky majú krabice aj výplňový materiál, ktorý je EKO friendly, nech zbytočne nezaťažujeme prírodu!

 

 

jonas

 

 

OBĽÚBENÉ KATEGÓRIE

 

 

 

 

 

 

 

 

VENIRU POUŽÍVÁ

 

 

2-125
3-73
1-128

 

 

5-25
5-25
5-25

 

 

5-25
5-25
5-25

 

 

5-25
5-25
5-25

 

 

+ desiatky tisíc z vás

Ďakujeme za všetku spätnú väzbu, recenzie, vlasové premeny a to, že Veniru pomáhate tvoriť spolu s nami. Jedine #SpoločneSmeVenira!!

 

Zobraziť produkty >

 

 

Späť do obchodu