O nás

Denne pomáhame na ceste za zdravím a krásou!

 

Vitajte u nás! Sme Venira a sme česká značka prírodnej kozmetiky a výživových doplnkov. Všetko sa to začalo v roku 2017, keď sme uviedli na trh náš prvý produkt, ktorým boli kapsule na vlasy, nechty a pleť. Naším cieľom je, aby aj ten najnáročnejší zákazník bol spokojný a miloval Veniru rovnako ako my! Preto máme od začiatku dve hlavné priority, ktorými sú vytváranie najlepších prírodných produktov pre krásu a zdravie a poskytovanie služieb najvyššej kvality.

 

 

 

produkty

 

 

Kvalitný produkt - u nás úplný štandard!

 

Pri vývoji dbáme na to, aby všetky naše výrobky mali kvalitné a komplexné zloženie, ktoré bude patriť medzi najlepšie na trhu. A hoci musia spĺňať najprísnejšie požiadavky, musia byť aj prírodné!

 

Nemáme radi placebo, preto sa vždy snažíme o čo najvyššiu kvalitu, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov..

 

A aby sme nezabudli, milujeme zvieratá! Žiadny z našich výrobkov nebol ani nebude testovaný na zvieratách!

 

 

 

 

 

 

Objednanie a doručenie bez problému!

 

Všetky naše produkty si môžete objednať priamo tu na stránkach, preto je ďalšou samozrejmosťou kvalitná služba. Čo to znamená? K naprostej väčšine produktov máme vždy nejaký darček navyše, ako poďakovanie. Darčeky sa u nás sčítajú, takže ak si kúpite viac produktov, dostanete aj viac darčekov.

 

Všetko máme na sklade v Českej republike, takže odosielame naozaj bleskovo (v pracovné dni máte balíček za 24 hodín doma) v starostlivo zabalenom balíčku! A keď sme pri tom balíčku, všetky objednávky majú krabice aj výplňový materiál je EKO friendly, nech zbytočne nezaťažujeme prírodu!

 

 

jonas

 

 

OBĽÚBENÉ KATEGÓRIE

 

 

 

 

 

 

 

 

VENIRU POUŽÍVÁ

 

 

2-125
3-73
1-128

 

 

5-25
5-25
5-25

 

 

5-25
5-25
5-25

 

 

5-25
5-25
5-25

 

 

+ desiatky tisíc z vás

Ďakujeme za všetku spätnú väzbu, recenzie, vlasové premeny a to, že Veniru pomáhate tvoriť spolu s nami. Jedine #SpoločneSmeVenira!!

 

Zobraziť produkty >

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie