Vzorky

 

Naše beauty days sú tu!

Práve teraz môžete použiť kód BT13, ušetriť 13 % a ešte si k objednávke vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, opaľovací krém alebo dokonca šampón na objem vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

04
104

Značky

Zobrazených položiek: 31
venira sos akné sérum vzorka
1,80 €
KVZ008
hydratační sérum
Novinka
1,60 €
KVZ013
venira akné gél-krém vzorka
1,80 €
KVZ007
venira akné čistiaci gél vzorka
1,15 €
KVZ006
31 položiek celkom

 

Vzorky VENIRA produktov

 

Nechcete pri výbere produktov na našom e-shope s českou prírodnou kozmetikoudoplnkami stravy šliapnuť vedľa? Otestujte si vďaka našej rozmanitej ponuke vzoriek, ako vám zloženie konkrétnych výrobkov vyhovuje – a to rovno na vlastnej koži (vlasoch a nechtoch).

 

Teraz ste iba krok od nájdenia nových srdcových produktov, ktoré zmenia od základov váš prístup k starostlivosti o svoje zdravie a zovňajšok.

 

Vzorky prírodnej kozmetiky

 

Veríme, že aj malé množstvo našej vlasovej kozmetiky a produktov starostlivosti o pleť stačí na to, aby ste prehodnotili svoj pohľad na prírodnú kozmetiku a urobili reformu vo svojej kozmetickej výbave.

 

Naše najpopulárnejšie produkty lokálnej výroby sme zabalili do malých testerov tak, aby ste mohli tou najjednoduchšou možnou cestou vyskúšať veľké množstvo produktov a plné balenie nakúpiť až u tých, ktoré budú najviac vyhovovať vašim individuálnym potrebám a očakávaniam.

 

Vyskúšať si môžete napríklad VENIRA prírodný šampón proti vypadávaniu vlasov, VENIRAanti-aging sérum so skvalanom a peptidmi, VENIRA hydratačné sérum a ďalšie.

 

Vzorky doplnkov stravy

 

Pri vývoji našich kolagénových nápojov (rovnako ako imunity drinkov, energy shotov a ďalších) sme premýšľali nielen nad účinnosťou, ale aj nad ich chuťou. Chceme totiž, aby ste sa na každodennú konzumáciu úprimne tešili. Na druhú stranu si uvedomujeme, že tu rozhodne platí známe porekadlo 100 ľudí, 100 chutí, a preto v našej kategórii vzoriek nájdete celý rad výrobkov balených po jednej dennej dávke. Vďaka tomu môžete vyskúšať hneď niekoľko príchutí, a kúru si zakúpiť od tej, ktorá potešila váš maškrtný jazýček najviac.

 

Vyskúšajte napríklad VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť s príchuťou maliny alebo mangový VENIRA Imunity drink by @mamadomisha.

 

Urobte si z celého testovania príjemný rituál a svoj nápoj plný zdravia si vychutnajte z pohára s originálnym nápisom.

 

Pozor! Vzorky našej prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy často pridávame ako pozornosť k objednávke. Schválne aký tester nájdete v tej svojej budúcej.

 

 

 

 

Späť do obchodu