VENIRA Imunity drink by @mamadomisha mix 3 príchutí, 30 sáčkov

  • fantastický instantný nápoj na podporu imunity vyvinutý v spolupráci s infuencerkou @mamadomisha
  • obsahuje 5 000 mg hydrolyzovaného kolagénu v každej dennej dávke a ďalších 12 účinných látok (včetne kyseliny hyalurónovej, macy peruánskej a vitamínu C)
  • podiela sa na posilnení imunity
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • napomáha k zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • eliminuje nadmerné vypadávanie vlasov
  • zamedzuje lámaniu a štiepeniu nehtov
  • dodáva vlasom, nechtom a pokožke dôležité vitamíny, živiny a minerály
  • prispieva k udržaniu normálneho stavu nehtov, vlasov a kože
  • podporuje ženské zdravie a plodnosť

 

Obsah balenia: 30 sáčkov (240 gramov), čo zodpovedá 30 dávkam

Príprava a dávkovanie: Rozmiešajte obsah jedného vrecka v 200–500 ml studenej vody. Užívajte kedykoľvek počas dňa.

Určenie: pre ženy aj mužov

Príchuť: 10× brusnica a ananás, 10× jahoda a vanilka, 10× mango

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný. Bez cukru, lepku a laktózy, sladený stéviou.

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Skladom
Kód: 21043
Značka: Venira
37,60 € –7 % 34,85 €

Nadupané zloženie drinku na podporu obranyschopnosti s praktickým balením a tromi príchuťami sme pre vás vyvinuli v spolupráci s influencerkou @mamadomisha.

Máme neskutočnú radosť, že vám môžete konečne predstaviť túto vitamínovú PECKU s absolútne TOP zložením. Každá denná dávka obsahuje 13 starostlivo vybraných prírodných látok, ktoré pôsobia synergicky na posilnenie imunity, ktorá je jednoducho základom úplne všetkého! Aby toho nebolo málo, pripravili sme si pre vás nie jednu, ale hneď tri božské príchute, a tak si každý deň môžete pochutnať na iných. Vyskúšate ako prvú sviežu kombináciu ananásu s brusnicou, neobvyklé spojenie sladučkej jahody s aromatickou vanilkou, alebo stavíte na exotické mango?


VENIRA Imunity drink by @mamadomisha

Pre koho je imunitný nápoj vhodný?

VENIRA imunity drink je vhodný pre ženy a mužov, ktorí chcú podporiť prirodzenú obranyschopnosť svojho organizmu a zároveň hľadajú doplnok stravy s prírodným zložením, ktorý je možné užívať dlhodobo bez prerušenia. Zároveň je vhodný pre každého, kto je na diéte, a teda vyžaduje zloženie úplne bez cukru, lepku a laktózy.

Vzhľadom na obsiahnutý kolagén odporúčame tento doplnok stravy zvlášť osobám starších ako 25 rokov, kedy v tele začína prirodzene klesať produkcia kolagénu – po prekročení 40 rokov je dokonca zastavená úplne.

Tento kolagénový drink neodporúčame užívať tehotným a dojčiacim ženám. Špeciálne pre nich sme vyvinuli kolagénové drinky pre tehotné a dojčiace mamičky s tým najlepším zložením vhodným na toto citlivé obdobie.

Tento doplnok stravy odporúčame aj každému, kto chce sústavne pracovať na zlepšení celkového stavu svojich vlasov, nechtov a pokožky.


Aké problémy riešia?

Imunity drink s obsahom 13 účinných látok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a pomáha riešiť problematiku už oslabenej imunity, ktorú spôsobuje najmä:

- nedostatok pohybu

- nevyvážená strava

spánková deprivácia

stresová záťaž

užívanie niektorých liekov


Tento doplnok stravy je tiež skvelým preventívnym opatrením pred chrípkovou sezónou.

Čo hovorí o imunity drinku @mamadomisha?

„Kolagenové drinky od Veniry už konzumuji několik let a jsem s nimi moc spokojená. Proto když jsem dostala nabídku vytvořit vlastní drink, neváhala jsem. Chtěla jsem ale v dnešní době přidat tomuto skvělému produktu něco navíc. Momentálně je velmi populární konzumace macy peruánské díky jejím skvělým účinkům pro ženské zdraví a plodnost. Chuť macy je ovšem velmi specifická a ne každému musí chutnat. S Venirou to pro nás byla výzva, ale troufnu si říct, že jsme vytvořili chutný drink, který předčil veškerá naše očekávání. Navíc je to drink, který bude podporovat imunitní systém celého našeho těla.


Zvolila jsem tři perfektní příchutě, protože balení obsahuje 30 dávek - tedy měsíční užívání. Ale né každý den chcete pít stejnou "limonádu", proto jsme se rozhodli rozdělit balení na tři příchutě, abyste každý den měli možnost změny.“

 

Domča

@mamadomisha


Aký bude výsledný efekt pri pravidelnom užívaní?

Každá dávka imunity drinku obsahuje zmes starostlivo vybraných látok, ktoré spoločne podporujú imunitný systém, prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom a podieľajú sa na znížení miery únavy a vyčerpania. Pri pravidelnej a dlhodobej konzumácii sa navyše dočkáte očividného zlepšenia stavu svojej pleti, vlasov a nechtov.


Aký je v drinku obsiahnutý kolagén av akej je forme?

Kapsule obsahujú bravčový kolagén, ktorého pôsobenie je rýchlo viditeľné na celkovej kvalite vlasov, nechtov a pleti. Je to dané práve tým, že sa najviac podobá bielkovine v ľudskom organizme. Ako to funguje? Kolagén pokožku podporuje prostredníctvom zasieťovania a spevňuje previsnuté vlákna na tvári.


A prečo práve hydrolyzovaný kolagén?

Hydrolyzovaný kolagén (čiže kolagénne peptidy) môžeme označiť za najefektívnejšiu formu kolagénu. Nachádza sa v čiastočne rozštiepenej forme, kedy dochádza prostredníctvom hydrolýzy k skráteniu molekulových reťazcov. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a do organizmu sa ľahko vstrebáva. Telo vďaka tomu zvládne využiť všetky jeho účinné látky na regeneráciu spojivových tkanív.

VENIRA Imunity drink by @mamadomisha
VENIRA Imunity drink by @mamadomisha

Aké aktívne látky obsahuje každé vrecko?

Hydrolyzovaný kolagén - vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá je základom pre spojivového tkaniva. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, zmierňuje vypadávanie vlasov a prispieva k ich rastu. Ďalej eliminuje štiepenie a lámanie nechtov.

MSM – organická síra prirodzene sa vyskytujúca v tele zelených rastlín, živočíchov a ľudí. Ide o prášok takmer bez chuti, zápachu a farby, ktorý je kľúčový pre udržanie správneho fungovania bielkovín, zdravia kĺbových a kožných spojivových tkanív, svalov, vlasov a nechtov.

Kyselina hyaluronová – vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami čím prispieva k udržaniu normálneho stavu kože. Je schopná nadviazať na seba až 1 000× viac vody, než sama váži, a tak pomáha hydratovať pokožku a udržovať ju optimálne pružnú a pevnú.

Maca peruánska - ako SUPERpotravina podporuje plodnosť, vytrvalosť, vitalitu a účinne napomáha zvyšovať libido. Podieľa sa aj na vyrovnaní hladiny hormónov, rovnako ako na udržaní celkového fyzického a duševného zdravia.

Zinok – antioxidant chrániaci bunky pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi. Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožky – pomáha znižovať produkciu kožného mazu a eliminovať akné.

Selén – dôležitý stopový prvok podieľajúci sa na udržaní normálneho stavu nechtov, ktorý zároveň chráni bunky pred oxidačným stresom.

Vitamín B2 – býva označovaný aj ako riboflavín. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zároveň sa podieľa na udržaní optimálneho stavu pokožky a zraku.

Vitamín B6 - podieľa sa na tvorbe nových buniek a zároveň podporuje okysličenie pokožky. Zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich optimálny rast.

Vitamín B7 – býva označovaný aj ako D-biotín. Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, aktivite nervovej sústavy a psychickej činnosti. Podporuje udržanie obvyklého stavu vlasov a pokožky.

Vitamín B9 – býva označovaný aj ako kyselina listová. Je kľúčový z hľadiska obnovy DNA. Zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a ich stenčovaniu.

Vitamín C – býva označovaný aj ako kyselina askorbová. Prispieva k posilneniu imunity a ochrane buniek pred oxidačným stresom. Okrem toho sa stará o zachovanie optimálnej tvorby kolagénu pre normálnu funkciu kože.

Kvasničné beta-glukány – prirodzene sa vyskytujúce polysacharidy, ktoré sú považované za jedny z najúčinnejších látok z hľadiska podpory imunitného systému.

Extrakt z ruže šípkovej (Rose canina) – obsahuje niekoľko antioxidantov, ktoré napomáhajú posilneniu imunitného systému a podpore organizmu.

VENIRA Imunity drink by @mamadomisha

Ako sa VENIRA imunity drink užíva?

Užívajte jedno vrecko kedykoľvek v priebehu dňa. Jeho obsah nasypte do prázdneho pohára, zalejte 200 ml chladnej vody a dôkladne premiešajte. Vyčkajte aspoň 1 minútu a potom si už len stačí vychutnať lahodný drink.

Drink obsahuje celkom 30 dávok, čo je kúra na 30 dní.

Jeho zloženie je prírodné, a tak nie je prípadne potrebné robiť medzi jednotlivými baleniami pauzu a môžete pokojne nadviazať z jedného balenia na druhé.

Tip: Na prípravu imunity drinku môžete využiť VENIRA shaker so zásobníkom, ktorý oceníte aj pri športovaní a cestovaní.


S čím kombinovať?

V spolupráci s @mamadomisha sme si pre vás pripravili aj:

- kolagénový beauty drink s obsahom 5 000 mg hydrolyzovaného kolagénu v každej dennej dávke

CBD 10% olej vyrobený CO2 extrakciou

peeling na pery s obsahom 100% prírodných cukrových čiastočiek.


Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobca neručí za školy vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Ukladajte mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

VENIRA Imunity drink by @mamadomisha

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček.

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA Imunity drink by @mamadomisha
VENIRA Imunity drink by @mamadomisha

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MN Avatar autora | 14.4.2024
Najlepší z najlepších 👌
5
AV Avatar autora | 25.5.2023
S produktom som sa prvý raz stretla pred mesiacom na návšteve mojej dcéry v Čechách. Moja dcéra je s produktami od firmy Venira veľmi spokojná. Tak teraz som si aj ja objednala tento vynikajúci drink, ktorý dobre chutí a verím, že aj výsledky sa dostavia. Včera som spravila ďalšiu objednávku a určite nie poslednú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu