Na podporu imunity

Práve sme znížili ceny dopravy o 50 % a balíky posielame už za 1,50 €

Aby to bolo ešte lepšie, ku každej objednávke máme darček:

- ku každej objednávke do 40 € dávame zadarmo energy shot - multivitamín

ku každej objednávke za viac ako 40 € dáváme zadarmo pomarančový magnézium a immunity shot

Cena

139
1139

Značky

Zobrazených položiek: 16
VENIRA B-komplex
Akcia
18,42 € –32 %
12,50 €
46
VENIRA b-komplex pre deti  marhuľa
Akcia
12,26 €
9998887774
VENIRA immunity shot - vzorka  pomaranč, 25 ml
Akcia
1,60 € –38 %
EN8XHA1KQ9JBY5BR-PRODUCT
VENIRA imuno sirup pre deti  lesné plody
Akcia
11,85 €
99988877724
VENIRA multivitamín
Akcia
24,16 € –28 %
17,50 €
411
VENIRA multivitamin vo forme kociek  pomaranč
Akcia
24,16 € –18 %
XZOZ4TW827SYA79P-PRODUCT
VENIRA probiotiká
Akcia Novinka
23,16 €
953
VENIRA vitamín C pre deti  jahoda
Akcia
14,32 €
9998887773
VENIRA vitamín D
Akcia
11,85 €
4200
16 položiek celkom

Prírodné doplnky stravy a vitamíny na imunitu

 

Svoj imunitný systém si môžete predstaviť ako nepriestrelnú vestu, ktorá vás 24 hodín denne sedem dní v týždni chráni pred útokmi vírusov. V momente, keď sú na veste trhliny, dôjde k oslabeniu obranyschopnosti organizmu, a vy tak môžete čeliť rôznym infekčným ochoreniam. Jedným zo spôsobov, ako imunitu posilňovať, je pravidelné užívanie doplnkov stravy na podporu imunity.

 

 

Vitamíny na imunitu pre dospelých

Existuje nepreberné množstvo doplnkov stravy s obsahom látok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. K najlepším vitamínom na imunitu patrí vitamín C, vitamín D, multivitamín obsahujúci 31 účinných látok a B-komplex predstavujúci spoľahlivý a kvalitný zdroj vitamínov skupiny B.

 

Popri týchto notoricky známych vitamínoch musíme spomenúť aj betaglukán, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti v obdobie vírusov, chrípok a prechladnutí. Jedná sa o prírodný polysacharid prirodzene sa vyskytujúci v bunkových stenách baktérií, obilnín, húb, siníc a kvasiniek.

 

Ďalším významným doplnkom stravy na posilnenie imunity sú probiotiká. Tie predstavujú zdraviu prospešné živé mikroorganizmy prirodzene sa vyskytujú v ľudskom tele. Najviac ich je v črevách, kde sú súčasťou mikroflóry. Okrem toho, že posilňujú imunitu, tak prispievajú k správnej funkcii čriev a eliminujú možné tráviace problémy. Ich užívanie sa odporúča aj v období užívania antibiotík, u ktorých je všeobecne známe, že narúšajú črevný mikrobióm.

 

 

Správnu funkciu imunitného systému ovplyvňuje aj hladina minerálnych látok

 

Konkrétne zinok znemožňuje preniknutiu vírusov do jadra bunky, čím blokuje ich množenie. Nájdete ho napríklad v našej zmesi na podporu imunity obsahujúcu tiež vitamín C a inulín.

 

Za zmienku stojí aj selén, ktorý je v ľudskom tele zastúpený vo všetkých tkanivách a orgánoch. Jeho prísun môžete pokryť z rôznych zdrojov potravín (napr. vajec, vnútorností, orieškov, húb a pod.), ale jeho množstvo je tu veľmi ovplyvnené spôsobom pestovania a skladovaním. Istejšie je preto siahnuť po doplnku stravy vo forme imunity drinku, ktorý sme vyvinuli v spolupráci s influencerkou a mamičkou Dominikou Šťovíčkovou alias @ mamadomisha.

 

 

Vitamíny na imunitu pre deti

 

Deti sa dostávajú do kontaktu s rôznymi vplyvmi ihneď po narodení, a preto sa ich imunita začína formovať už v takto útlom veku. V tomto ohľade je pre deti veľkým medzníkom ukončenie dojčenia, v dôsledku ktorého narastá frekventovanosť pokašliavania, nádchy a horúčiek. Ďalším zlomovým okamihom je nástup do škôlky, kde sa deti stretávajú s chorobami, ktoré z domáceho prostredia nepoznajú, a tak voči nim zatiaľ nemajú vytvorené protilátky. Dá sa preto povedať, že prvé roky života dieťaťa zohrávajú kľúčovú úlohu z pohľadu vývoja imunitného systému.

 

Vyzbrojte svoje deti proti vírusom a doplňte ich vyvážený jedálniček:

 

 

Späť do obchodu