VENIRA vitamín D3 80 kapsúl

  • prírodný doplnok stravy na podporu prirodzenej obranyschopnosti
  • obsahuje jednu z najlepšie vstrebateľných foriem vitamínu D – vitamín D3 1 000 I.U.
  • podporuje správny vývoj kostí a zubov
  • prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov
  • pomáha k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu
  • podieľa sa na správnej funkcii mozgu a kognitívnych funkcií
  • podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho systému
  • pôsobí ako prevencia vzniku srdcových ochorení
  • podieľa sa na procese delenia buniek
  • napomáha k zmierneniu priebehu choroby osteoporózy (rednutie kostí)

Obsah balenia: 80 kapsúl, čo je kúra na 80 dní

Dávkovanie: užívajte jednu kapsulu kedykoľvek počas dňa

Určenie: pre ženy aj mužov

Produkt je prírodný. 

Bez cukru, lepku a laktózy.

 

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom
Kód: 21004
Značka: Venira
11,10 €

Keďže vitamín D nie je prostredníctvom stravy možné získať v dostatočnom množstve, prinášame vám ho vo forme prírodných kapsúl!

Predstavujeme prírodný doplnok stravy s obsahom jednej z najlepšie vstrebateľných foriem vitamínu D. Každá kapsula s vitamín D3 1 000 I.U. má schopnosť posilniť funkciu imunitného systému, prispieť k správnemu vývoju kostí a zubov a správnej funkcii mozgu a kognitívnych funkcií.


VENIRA vitamín D3

Pre koho je tento doplnok stravy vhodný?

VENIRA vitamín D je prírodný doplnok stravy vhodný pre ženy a mužov, ktorí:

- chcú podporiť prirodzenú obranyschopnosť svojho organizmu pred vypuknutím chrípkovej sezóny, ktorá trvá obvykle od jesene do jari

športujú, a tak chcú prispieť k udržaniu normálnej činnosti svalov

prechádzajú náročným obdobím pri štúdiu (alebo v zamestnaní), kde potrebujú podporiť svoje sústredenie a pamäť

na sebe pozorujú príznaky nedostatočného príjmu vitamínu D

- trpia osteoporózou (rednutím kostí), a tak chcú zmierniť priebeh tejto choroby.


VENIRA vitamín D je vzhľadom na svoje šetrné zloženie vhodný pre každého s neznášanlivosťou na laktózu a lepok. Vďaka tomu, že neobsahuje žiadny cukor, ocení ho každý, kto je na diéte. Navyše sa jedná o úplne prírodné kapsule, ktoré môžu užívať aj ženy v období tehotenstva a dojčenia – avšak vždy až po konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Aké problémy riešia?

Keďže vitamín D3 alebo cholekalciferol vzniká v koži prostredníctvom pôsobenia slnečného žiarenia, tieto prírodné kapsule predstavujú účinný spôsob, ako vitamín D3 doplniť v období od jesene do jari, kedy nie ste v dostatočnej miere vystavení slniečku.


Tento doplnok stravy zároveň predchádza problémom, ktoré sa spájajú s nedostatočným príjmom vitamínu D. V takom prípade u seba môžete pozorovať zvýšenú únavu a náchylnosť na prechladnutie, bolesti svalov a kĺbov a dokonca až svalovú ochabnutosť, podráždenosť, nechutenstvo a stratu hmotnosti alebo krvácanie ďasien.

VENIRA vitamín D3
VENIRA vitamín D3

Aký bude výsledný efekt pri pravidelnom užívaní?

VENIRA vitamín D predstavuje ideálny spôsob, ako podporiť prirodzenú obranyschopnosť svojho organizmu, a prispieť tak k jeho ochrane pred najrôznejšími vírusmi a baktériami – a to nielen počas chrípkovej sezóny, ale po celý rok. Okrem toho prispieva k udržaniu normálnej funkcie svalov, zdravých kostí a zubov.


Ďalšou skvelou vlastnosťou vitamínu D3 je to, že priaznivo ovplyvňuje hladinu vápnika v krvi a napomáha k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu. Ďalej sa podieľa na správnej funkcii mozgu a kognitívnych funkcií, podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho systému a je účinnou prevenciou pred vznikom srdcových ochorení.


Aké aktívne látky obsahuje každá kapsula?

Vitamín D3 – podieľa sa na procese delenia buniek a udržaní normálnej funkcie imunitného systému. Zároveň je dôležitý na udržanie optimálneho stavu kostí, zubov a činnosti svalov. Ďalej priaznivo ovplyvňuje hladinu vápnika v krvi a napomáha k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu.

Ako a kedy sa vitamín D užíva?

Aby ste sa dočkali efektov popísaných vyššie, užívajte jednu kapsulu kedykoľvek v priebehu dňa. Jedná sa o prehĺtateľné kapsule, ktoré je nutné zapiť dostatočným množstvom vody.


Kapsulu užívajte buď pred jedlom, v jeho priebehu, alebo po dojedení. Vďaka tomu naštartujete svoje trávenie, a tým aj vstrebateľnosť všetkých účinných látok.


Vzhľadom na to, že sa jedná o 100% prírodný doplnok stravy, môžete ho užívať dlhodobo, a teda nie je nutné robiť medzi jednotlivými baleniami pauzu.


Balenie obsahuje 80 kapsúl, čo pri dodržaní odporúčaného denného dávkovania zodpovedá kúre na 80 dní.

VENIRA vitamín D3
VENIRA vitamín D3

S čím kombinovať?

Vitamín D odporúčame kombinovať s VENIRA lipozomálnym vitamínom C, ktorý patrí k najdôležitejším vitamínom pre ľudský organizmus. Tento prírodný doplnok navyše obsahuje vitamín C v lipozomálnej forme, pri ktorom sa vstrebateľnosť pohybuje okolo 90%.


Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Dbajte na zdravý životný štýl.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

VENIRA vitamín D3

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček. 

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA vitamín D3
VENIRA vitamín D3

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu