Intimná hygiena

 

Naše beauty days sú tu!

Práve teraz môžete použiť kód BT13, ušetriť 13 % a ešte si k objednávke vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, opaľovací krém alebo dokonca šampón na objem vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

1316
11316

Značky

Zobrazených položiek: 2
venira intímna umývacia pena tea tree KIH004
INTIMNI MYCÍ GEL (1)
15,80 €
KIH005
2 položiek celkom

Intímna hygiena

Pre pocit sviežosti bez kompromisov a podporu vyrovnaného pH intímnych partií prinášame intímnu hygienu vyvinutú s rešpektom k potrebám všetkých žien.

 

Prírodná intímna hygiena pre ženy

Intímne prostredie zdravej ženy má vďaka prítomnosti priateľských mikroorganizmov prirodzene mierne kyslé pH pohybujúce sa v rozmedzí 3,5–4,5. K najdôležitejším sa radí laktobacily tvoriace ochrannú bariéru pred pôsobením patogénnych baktérií.

 

Ochranná bariéra intímneho prostredia môže byť oslabená v dôsledku:

  • používanie parfumovaných prípravkov s obsahom syntetických látok;
  • nedostatočnej, alebo naopak nadmernej starostlivosti;
  • nosenie príliš tesnej spodnej bielizne z umelých vlákien;
  • nevyváženej stravy;
  • užívanie antibiotík;
  • oslabenie imunity.

 

Nevyvážené pH intímnych partií potom môže smerovať k premnoženiu baktérií, ktoré vedie k rozvoju vaginálnych mykóz, zápalov močových ciest, a teda telesnej nepohode a zhoršeniu kvality sexuálneho života.

 

Intímna umývacia pena

Pri intímnej hygiene sa vyhnite používaniu sprchových gélov či tuhých mydiel. Vždy siahnite po produkte špeciálne vyvinutom pre túto citlivú oblasť.

 

Vhodným produktom pre vás môže byť intímna umývacia pena s obsahom jemných tenzidov, kyseliny mliečnej, glycerínu, tea tree oleja a extraktu z nechtíka lekárskeho. Zloženie peny sme vyvinuli tak, aby nenarušovali prirodzené pH intímnych partií a starali sa o ne s maximálnou šetrnosťou a dôkladnosťou zároveň. Bez problémov ju môžu používať aj ženy počas tehotenstva av období šestonedelia.

 

Intímna umývacia pena vám dodá neodolateľný pocit sviežosti a ani pri každodennom používaní sa nemusíte obávať vysúšania, pretože obsiahnutý glycerín poskytuje pokožke potrebnú hydratáciu a dokonale ju zjemňuje.

 

Alternatívne môžete siahnuť po intímnom umývacom géle, ktorý vo svojom zložení kombinuje účinky štyroch blahodarných olejov, panthenolu a extraktu z kvetov harmančeka. Gél podobne ako vyššie spomínaná pena šetrne stará o ženské intímne partie a prispieva k neutralizácii nepríjemných pachov.

 

Prírodná starostlivosť od hlavy až po päty

V konvenčnej kozmetike sa veľmi často vyskytujú ingrediencie, ktoré vám môžu privodiť alergickú reakciu, podráždenie, svrbenie či pálenie. Preto je vždy lepšie siahnuť po prírodných produktoch na intímnu hygienu, s ktorými budete všetkým týmto nepríjemným pocitom úspešne predchádzať.

 

Z darov prírody čerpáme aj pri vývoji ďalších produktov telovej kozmetiky, bez ktorých sa v starostlivosti o pokožku svojho tela nezaobídete. Reč je predovšetkým o kategórii sprchových olejov, peelingov a telových krémov.

 

Ruka v ruke s vhodne vybranými produktmi intímnej starostlivosti idú prírodné lubrikačné gély na vodnej báze, ktoré rešpektujú prirodzené pH intímnych partií, podporujú normálnu mikroflóru a vďaka výťažkom z bylín pôsobia proti nežiaducim mikróbom.

 

 

 

 

Späť do obchodu