Novinky

 

Využite práve teraz naše 2 akcie a urobte si radosť!

Na väčšinu produktov máme dopravu zadarmo a navyše k objednávke dostanete darček! Pozor, darčeky nie sú len tak hocijaké - takúto kombináciu sme k objednávkam ešte nikdy nedávali! Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

279
1279

Značky

Zobrazených položiek: 14
14 položiek celkom

 

Nové doplnky stravy

 

Nenechajte si ujsť prírodné doplnky stravy, ktorých zloženie vychádza z našich najnovších výskumov v oblasti starostlivosti o zdravie a krásu. Nech si v tejto kategórii vyberiete akýkoľvek produkt, máte istotu, že nebol testovaný na zvieratách a bol vytvorený s využitím najmodernejších technológií.

 

V kategórii noviniek vám predstavujeme vylepšené zloženie našich populárnych produktov (ako napríklad VENIRA kapsúl pre vlasy, nechty a pleť, pri ktorých sme počet účinných látok dokázali navýšiť už niekoľkokrát) a doplnky stravy, ktoré vôbec prvýkrát uvádzame na trh, a vy tak môžete byť medzi prvými zákazníkmi, ktorí pocítia účinky kvalitného a komplexného zloženia na vlastnej koži.

 

Na vašom názore nám záleží, a preto budeme radi, keď sa formou recenzie podelíte o svoju skúsenosť s doplnkami stravy českej značky VENIRA. Vážime si každého vášho hodnotenia!

 

 

Stavte na prírodné doplnky stravy preverené praxou

 

Nenašli ste v sekcii noviniek produkt, ktorý by vášmu telu dodal vitamíny, minerály a ďalšie prospešné látky, ktorých neprijímate dostatok v rámci bežnej stravy? Pozrite na našu kompletnú ponuku doplnkov stravy rozdelených do kategórií podľa účelu použitia.

 

Vyskúšať môžete napríklad doplnky stravy určené na posilnenie imunity, dosiahnutie hormonálnej rovnováhy alebo na podporu chudnutia. Osobitnú kategóriu tvoria vitamíny pre deti a doplnky stravy pre tehotné a dojčiace mamičky.

 

 

Späť do obchodu