Ostatné vitamíny a minerály

 

Využite práve teraz naše 2 akcie a urobte si radosť!

Na väčšinu produktov máme dopravu zadarmo a navyše k objednávke dostanete darček! Pozor, darčeky nie sú len tak hocijaké - takúto kombináciu sme k objednávkam ešte nikdy nedávali! Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

625
1625

Značky

Zobrazených položiek: 24
venira sex booster
ZADARMOZADARMO
23,16 €
21029
venira maca
ZADARMOZADARMO
16,37 €
21018
venira oči a zrak
ZADARMOZADARMO
16,80 €
21054
venira stop celulitíde
ZADARMOZADARMO
24,60 €
21044
venira triezve rano
Novinka
8 €
21025
venira zinok
ZADARMOZADARMO
6,09 €
21016
venira omega 3
ZADARMOZADARMO
12,20 €
21017
venira vitamín d
ZADARMOZADARMO
11,85 €
21004
venira spalovac tukov
ZADARMOZADARMO
24,57 €
21027
venira klby
ZADARMOZADARMO
24,16 €
21014
venira stop stress
ZADARMOZADARMO 20,06 € –22 %
VENIRA stop stress višňa, 180 g
Momentálne nedostupné
15,50 €
21079
24 položiek celkom

Vitamíny a minerálne látky

 

Dostačujúci príjem vitamínov a minerálnych látok je základným predpokladom na udržanie pevného zdravia. V opačnom prípade sa môžete spoľahnúť na to, že vaše telo začne vysielať signály. Avšak diagnostikovať nedostatok konkrétneho vitamínu či minerálnej látky je ťažké, pretože ony symptómy nie sú nijako jednoznačné. Naša rada znie preto jednoducho – nedopustite, aby vaše telo trpelo a všetky kľúčové živiny dopĺňajte priebežne.

 

 

Vitamíny, bez ktorých sa jednoducho nezaobídete

 

Vitamíny môžeme všeobecne rozdeliť do dvoch skupín. Prvé sú vitamíny lipofilné, teda rozpustné v tukoch. Do tejto kategórie spadajú vitamíny D, A, E a K. Druhú skupinu tvoria vitamíny hydrofilné, ktoré sú rozpustné vo vode. Takým je vitamín C a všetkých osem vitamínov tvoriacich B-komplex.

 

Zatiaľ čo lipofilné vitamíny vydržia v tele aj niekoľko mesiacov, tie hydrofilné (s výnimkou vitamínu B12) sa do zásob neukladajú, a tak ich treba dopĺňať ich konštantne prostredníctvom stravy alebo formou doplnkov stravy.

 

 

Vyzbrojte sa do zimy prírodným polysacharidom

Venira betaglukán je prírodný polysacharid, ktorý vás v chladnejších mesiacoch uchráni pred chrípkami a prechladnutím. Obsahuje vitamín D, vitamín C a rakytník rešetliakový. Ide o skupinu vitamínov známu pre svoje pozitívne účinky na imunitný systém a obranyschopnosť.

 

Na podporu imunity odporúčame vyskúšať aj probiotiká, ktoré sa podieľajú na udržaní zdravej črevnej mikroflóry a prispievajú k normálnej funkcii čriev.

 

 

Zdravie prospešné minerálne látky

Minerálnych látok by sme v tele našli zhruba 25 a môžeme ich rozdeliť na makroprvky a mikroprvky. Do skupiny makroprvkov alebo minerálov patrí horčík, vápnik, sodík, draslík, fosfor, síra a chlór. Do skupiny mikroprvkov alebo stopových prvkov patrí meď, zinok, železo, jód, mangán, chróm a selén. Všeobecne platí, že makroprvkov potrebuje telo väčšie množstvo ako mikroprvkov.

 

 

Nepostrádateľné doplnky stravy obsahujúce komplex účinných látok

Na účinnú prevenciu a na riešenie špecifických problémov odporúčame doplnky stravy:

 

Prírodné doplnky stravy podľa účelu a koncového užívateľa

Nezabudnite navštíviť naše ďalšie kategórie s doplnkami stravy na podporu imunity, kolagénmi a kolagénovými drínkami, CBD olejmi, spaľovačmi tukov, výživovými doplnkami so špeciálne upraveným zložením pre deti a pre tehotné i dojčiace mamičky. Veríme, že si v našej bohatej ponuke prírodných doplnkov stravy vyberie skutočne každý.

 

 

Späť do obchodu