Využite aktuálnu dopravu zadarmo a ušetrite ďalších 5% z celého nákupu zadaním kódu SALE5 v 1. kroku nákupného košíka.

VENIRA močové cesty

  • kombinuje 5 prírodných látok (kľučka veľkoplodá, ruža šípková, zlatobyľ kanadský, vitamín C a skvelá D-manosa)
  • zaisťuje starostlivosť o dolné močové cesty a močový mechúr
  • prispieva k správnej funkcii močových ciest
  • skvele podporuje správne vylučovanie moču
  • chráni naše bunky pred oxidatívnym stresom
  • podporuje imunitný systém

 

Obsah balenia: 60 kapsúl, čo je kúra na 20 dní

Dávkovanie: užívajte 3 kapsule denne (1 ráno, 1 v poludní a 1 večer)

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Môžeme doručiť do:
6.6.2023
Skladom
Kód: 4404344343235
Značka: Venira
22,52 €
410 6 venira mocove cesty
Akcia SALE5
ZADARMOZADARMO

Unikátny produkt pre podporu dolných močových ciest a močového mechúra je tu! Zmes 5 navzájom dokonale doplňujúcich sa účinných látok sa dokonale postarajú o váš komfort!

Vyskúšajte prírodný doplnok stravy určený pre podporu komfortu močových ciest a močového mechúra! S obsahom D-manóza, extraktu z kanadských čučoriedok, vitamínom C, ruže šípovej a zlatobyle kanadského môžete dať pálčivým problémom raz pre vždy zbohom!


VENIRA močové cesty

Kto je na zápaly močových ciest náchylnejší?

Zápaly močových ciest mávajú väčšinou ženy, pretože majú kratšiu močovú trubicu, a tak baktérie ľahšie preniknú až do močového mechúra.

Zápal môže vzniknúť z mnohých príčin, či už ho spôsobia baktérie, infekcie, potláčaním nútenia na močenie, alebo aj nedostatočnou intímnou hygienou. Dajte si však pozor aj na prechladnutie a nedostatočný pitný režim.

Problémy s močovými cestami môžu prepuknúť aj pri ľahkom poranení pri pohlavnom styku, preto je vždy dobré udržiavať základnú intímnu hygienu spoločne so svojim partnerom.

Ako sa môžu problémy s močovými cestami prejavovať?

- časté nútenie na močenie

- rezavá až pálivá bolesť pri močení alebo krv v moči

- kalný moč

- bolesť chrbta v okolí obličiek

- bolesť v podbrušku

- zvýšená teplota alebo horúčka

VENIRA močové cesty
VENIRA močové cesty

Venira močovej cesty

Venira kapsule na močové cesty sú zložené z 5 účinných látok na podporu komfortu močových ciest. Týmito látkami sú klikva veľkoplodá, ruža šípková, zlatobyľ kanadský, vitamín C a konečne skvelá D-manosa.

Prvú z obsiahnutých účinných látok máme klikvu veľkoplodou, ktorú môžete poznať aj pod názvom kanadská brusnica. Táto látka dokáže eliminovať priľnavosť baktérií k sliznici močových ciest, čo znamená, že výrazne zhoršuje podmienky na prežitie baktérií a tým môže prispieť k lepšiemu priebehu infekcie.

Ako silný rastlinný antioxidant sme pridali ružu šípkovú. Tá pôsobí močopudne a významne pomáha k očiste nášho tela od škodlivých baktérií práve v močových cestách.

Zlatobyľ kanadský celkovo prispieva k správnej funkcii močových ciest a tiež skvele podporuje správne vylučovanie moču.

V tomto doplnku stravy nesmel chýbať ani vitamín C! Prečo? Vitamín C totiž jednoducho ochráni naše bunky pred oxidatívnym stresom, zvyšuje odolnosť nášho organizmu pred ochorením a skvele znižuje únavu, preto ho z hľadiska problémov s močovými cestami považujeme za dôležitý.

Poslednou látkou, o ktorej sme ešte nehovorili, je D-manosa.

Čo je to D-manóza?

D-manosa je v boji s problémami spojenými s dolnými močovými cestami úplne neodmysliteľná a je vhodná aj pre tých, ktorí nimi trpia opakovane. 

Ide o jednoduchý cukor (respektíve monosacharid), ktorý sa v prírode nachádza napríklad v niektorých druhoch ovocia a tiež v rastlinách. 

Tento cukor sa po jeho užití ľahko a rýchlo vstrebáva do krvi a následne je prostredníctvom obličiek filtrovaný priamo do moču. V moči na seba D-manosa dokáže nabaľovať baktérie, ktoré sa následne nemôžu prichytiť k sliznici močového mechúra, a tak sú baktérie z tela úplne jednoducho "vyplavené" prúdom moču von. D-manosa Vám pomôže s úľavou od bolesti do pár dní, alebo ju môžete užívať aj ako prevenciu.

VENIRA močové cesty
VENIRA močové cesty

Ako sa Venira na močové cesty užíva?

Odporúčané dávkovanie tohto prírodného doplnku stravy je užívanie 3 kapsúl denne, a to ideálne ráno, na obed a večer. Každú kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutín.

Snažte sa ich zároveň užívať čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie pred, počas alebo tesne po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsuly užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.

Medzi užitím jednotlivých kapsúl sa snažte dodržať minimálny časový rozostup aspoň 3 hodín, aby malo telo čas na vstrebanie aktívnych látok v čo najvyššej miere!


Pri akých problémoch bude pre mňa tento produkt vhodný?

Jedná sa o prírodný doplnok stravy vhodný pre všetkých, ktorí sa stretávajú alebo stretávali s akýmikoľvek problémami, ktoré sú späté s močovými cestami a chceli by ich podporiť.

S čím Venira na močové cesty pomáha?

- podporuje komfort močových ciest

- prispieva k normálnej funkcii močového mechúra a obličiek

- podporuje činnosť dolných močových ciest

- pomáha uľavovať od nepríjemných pocitov pálenia a rezania pri močení

- prispieva k úľave od bolesti chrbta a podbrušku

- podporuje obranyschopnosť

- podporuje normálnu funkciu vylučovania moču

- prispieva k udržiavaniu normálneho stavu močových ciest

VENIRA močové cesty


Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy sa môžu o vhodnosti užívania poradiť so svojím ošetrujúcim lekárom. Dbajte na zdravý životný štýl.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí.

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu