Pleťové krémy na tvár

 

Jarné upratovanie skladov a zľavy už len do polnoci!

Zvýhodnili sme všetko, zľavy dosahujú až 40 % a k objednávke si môžete vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca šampón proti vypadávaniu vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

2125
12125

Značky

Zobrazených položiek: 3
3 položiek celkom

Pleťové krémy na tvár s prírodným zložením

Pleťové krémy sú základným kozmetickým produktom, ktorý je možné vidieť v každej kúpeľni. Vyberte si z našej rozmanitej ponuky krémov na tvár, ktorých spoločným menovateľom je čisto prírodné zloženie.

 

Najlepšie krémy na tvár nájdete vo VENIRY

Kyselina hyalurónová, bambucké maslo, hydrolyzovaný kolagén, vitamín E, kyselina mliečna, ružová voda, blahodárne oleje. To sú len niektoré z prírodných ingrediencií, ktoré nájdete v našej širokej ponuke pleťovej kozmetiky. Absolútny zoznam obsiahnutých látok, vrátane ich účinkov na pleť, potom nájdete pri každom produkte, takže už si nikdy nemusíte lámať hlavu nad tým, čo vlastne každý deň na svoju pleť aplikujete.

 

Ako si vybrať pleťový krém?

Podľa dennej doby: Rozlišujeme denné krémy a nočné krémy. Zatiaľ čo denný krém má spravidla ľahšiu textúru a po jeho aplikácii nasleduje ešte opaľovací krém, nočný krém má obvykle hutnejšiu textúru a predstavuje posledný krok večernej rutiny.

 

Podľa typu pleti: Pleťový krém by mal v prvom rade rešpektovať potreby vašej pokožky. Podľa základného delenia rozlišujeme pleť normálnu, mastnú, suchú, zmiešanú a citlivú. To, akú pleť vlastne máte, spoznáte bezpečne z nášho článku: Správna starostlivosť o pleť podľa jej typu.

 

Podľa veku: S pribúdajúcim vekom potrebuje pokožka dôkladnejšiu starostlivosť. Tú ju môžete poskytnúť s pomocou anti-aging kozmetického radu, ktorého produkty obsahujú kolagén a iné aktívne látky, ktoré pomáhajú s vyhladením vrások a predchádzajú vzniku nových. Zároveň pleti navracajú pružnosť a podporujú ju v procese regenerácie.

 

Podľa očakávania: V našej ponuke nájdete hydratačné krémy, pleťové krémy na akné a tiež krémy proti vráskam a iným nedokonalostiam. Pokiaľ vás trápia napríklad čierne bodky alebo pigmentové škvrny, hľadajte pleťový krém, ktorý je na riešenie tejto problematiky zameraný. Príkladom je AHA krém s postupným uvoľňovaním, ktorý dokáže pri pravidelnom používaní znížiť vznik nových čiernych bodiek až o 43%.

 

Krém na tvár s UV ochranou

Nech už je váš vek a typ pleti akýkoľvek, nikdy by ste nemali zabúdať na fotoprotekciu. Tú ponúka napríklad VENIRA opaľovací krém s SPF 50, teda veľmi vysokou ochranou proti škodlivým účinkom UVA a UVB žiarenia. K jeho najväčším prednostiam patrí schopnosť posilňovať obranyschopnosť kože proti voľným radikálom až o 41 %. Práve voľné radikály totiž poškodzujú bunky pleti a urýchľujú fotostarnutie.

 

Pred škodlivými účinkami UV žiarenia by ste mali chrániť aj svoje telo a vlasy. Všetko potrebné pre bezpečné slnenie nájdete v našej kategórii opaľovania a samoopaľovania.

 

Starostlivosť o očné okolie

V neposlednom rade musíme spomenúť krém na očné okolie, ktorý bojuje so známkami starnutia a jeho zloženie sme maximálne prispôsobili citlivej pokožke očného okolia. Tento krém je zároveň ako stvorený pre osoby, ktoré trpia na opuchy očí a tmavé kruhy pod očami, čo sú účinky, ktoré nemožno od bežných pleťových krémov očakávať.

 

Späť do obchodu