Zdravé opaľovanie a samoopaľovanie

 

Prvá vianočná akcia je tu!

Práve teraz môžete použiť vianočný zľavový kód GIFT15 na zľavu 15 % na všetko! A k tomu ako vždy dostanete k objednávke aj darček. Celkovo ich je 6 a rozdávame produkty ako vzorku jahodových medvedíkov na vlasy, pleťové sérum, alebo dokonca celé balenie jahodových medvedíkov. Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

1029
11029

Značky

Zobrazených položiek: 10
10 položiek celkom

Zdravé opaľovanie a samoopaľovanie

Chyťte bronz a zároveň pri tom chráňte svoju pokožku pred poškodením s pomocou našej kozmetiky a doplnkov stravy pre zdravé opaľovanie a samoopaľovanie

 

Kozmetika pre zdravé opaľovanie

Nikdy nedosiahnete zdravé opálenie, ak sa budete vystavovať UV žiareniu bez použitia opaľovacieho oleja alebo opaľovacieho masla. Tieto produkty chránia kožu pred nežiaducimi účinkami UV žiarenia a zabraňujú predčasnému starnutiu kože. Zároveň s ich pomocou dosiahnete rovnomerné opálenie av neposlednom rade dokonale hydratovanú a vyživenú pokožku.

 

Vždy robte maximum pre to, aby ste sa nevystavili prílišnému množstvu UV žiarenia. Obmedzte pobyt na slniečku v čase medzi 11 a 15 hodinou a zároveň sa nikdy neopaľujte dlhšie ako tri hodiny v kuse. Noste slnečné okuliare, pokrývku hlavy a na tvár používajte faktor 30 a vyšší – my odporúčame opaľovací krém s SPF 50 s veľmi vysokou ochranou spolu s filtrami UVA a UVB. 

 

A ak sa vám predsa len podarí spáliť, vždy majte po ruke chladivý gél po opaľovaní s obsahom prírodných zložiek s upokojujúcim účinkom. Prečítajte si aj naše ďalšie tipy, čo na spálenú kožu.

 

Samoopaľovacia kozmetika pre bronzovú pokožku bez rizika

Ak chcete riziko spálenia úplne eliminovať alebo si chcete udržať bronzový odtieň svojej pokožky aj v chladných mesiacoch, odporúčame vám začať s aplikáciou samoopaľovacia pena, ktorá sa veľmi jednoducho nanáša. Výsledky sú viditeľné už po prvom použití a sami môžete regulovať intenzitu opálenia

 

Neodmysliteľnou súčasťou samoopaľovacieho rituálu je aplikačné rukavice na samoopaľovacie prípravkys pomocou ktorej dosiahnete rovnomerné opálenie bez škvŕn a nepresností.

 

Doplnky stravy na podporu opálenia

Vitamínové doplnky ako beta karotén alebo summer bronz vám pomôžu urýchliť cestu k vytúženému opáleniu a ešte zaistí jeho dlhotrvajúci efekt. Ďalším obrovským benefitom je, že prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom čím zabraňujú predčasnému starnutiu kože. Sú teda nenahraditeľnými pomocníkov pre každého, kto chce dosiahnuť bronzovú pokožku bezpečnou cestou a zároveň si celý opaľovací proces čo najviac uľahčiť.

 

Späť do obchodu