Zdravé opaľovanie a samoopaľovanie

 

Využite práve teraz naše 3 akcie súčasne!

Máme dopravu zadarmo, môžete použiť kód EXTRA5 na zľavu 5 % a vybrať si darček k objednávke. Rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca skvelé telové mlieko s kolagénom.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

928
1928

Značky

Zobrazených položiek: 14
14 položiek celkom

Zdravé opaľovanie a samoopaľovanie

Chyťte bronz a zároveň pri tom chráňte svoju pokožku pred poškodením s pomocou našej kozmetiky a doplnkov stravy pre zdravé opaľovanie a samoopaľovanie

 

Kozmetika pre zdravé opaľovanie

Nikdy nedosiahnete zdravé opálenie, ak sa budete vystavovať UV žiareniu bez použitia opaľovacieho oleja alebo opaľovacieho masla. Tieto produkty chránia kožu pred nežiaducimi účinkami UV žiarenia a zabraňujú predčasnému starnutiu kože. Zároveň s ich pomocou dosiahnete rovnomerné opálenie av neposlednom rade dokonale hydratovanú a vyživenú pokožku.

 

Vždy robte maximum pre to, aby ste sa nevystavili prílišnému množstvu UV žiarenia. Obmedzte pobyt na slniečku v čase medzi 11 a 15 hodinou a zároveň sa nikdy neopaľujte dlhšie ako tri hodiny v kuse. Noste slnečné okuliare, pokrývku hlavy a na tvár používajte faktor 30 a vyšší – my odporúčame opaľovací krém s SPF 50 s veľmi vysokou ochranou spolu s filtrami UVA a UVB. 

 

A ak sa vám predsa len podarí spáliť, vždy majte po ruke chladivý gél po opaľovaní s obsahom prírodných zložiek s upokojujúcim účinkom. Prečítajte si aj naše ďalšie tipy, čo na spálenú kožu.

 

Pri výbere opaľovacej kozmetiky je dôležité tiež zohľadniť aj individuálne charakteristiky vašej pleti, ako je jej tzv. fototyp. Každá osoba má totiž inú reakciu na slnečné žiarenie a potrebuje špecifickú ochranu. Naše odporúčania kozmetiky vhodné pre jednotlivé fototypy pleti v tomto článku vám pomôžu nájsť ten správny produkt, ktorý efektívne ochráni vašu kožu pred spálením.

 

Samoopaľovacia kozmetika pre bronzovú pokožku bez rizika

Ak chcete riziko spálenia úplne eliminovať alebo si chcete udržať bronzový odtieň svojej pokožky aj v chladných mesiacoch, odporúčame vám začať s aplikáciou samoopaľovacia pena, ktorá sa veľmi jednoducho nanáša. Výsledky sú viditeľné už po prvom použití a sami môžete regulovať intenzitu opálenia

 

Neodmysliteľnou súčasťou samoopaľovacieho rituálu je aplikačné rukavice na samoopaľovacie prípravkys pomocou ktorej dosiahnete rovnomerné opálenie bez škvŕn a nepresností.

 

Doplnky stravy na podporu opálenia

Vitamínové doplnky ako beta karotén alebo summer bronz vám pomôžu urýchliť cestu k vytúženému opáleniu a ešte zaistí jeho dlhotrvajúci efekt. Ďalším obrovským benefitom je, že prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom čím zabraňujú predčasnému starnutiu kože. Sú teda nenahraditeľnými pomocníkov pre každého, kto chce dosiahnuť bronzovú pokožku bezpečnou cestou a zároveň si celý opaľovací proces čo najviac uľahčiť.

 

 

 

 

Späť do obchodu