Kondicionéry na vlasy

 

Jarné upratovanie skladov a zľavy už len do polnoci!

Zvýhodnili sme všetko, zľavy dosahujú až 40 % a k objednávke si môžete vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca šampón proti vypadávaniu vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

1417
11417

Značky

Zobrazených položiek: 6
6 položiek celkom

Kondicionéry na vlasy s prírodným zložením

Zverte starostlivosť o svoju korunu krásy do rúk prírody a získajte krásne, silné a zdravo vyzerajúce vlasy. Vďaka kondicionérom na vlasy českej značky VENIRA o ne bude postarané priamo kráľovsky!

 

Prírodné kondicionéry bez parabénov, silikónov a sulfátov

V zložení vlasovej kozmetiky od VENIRY nenájdete parabény, silikóny a sulfáty, ktoré vlasy zaťažujú a narúšajú prirodzenú ochrannú mikroflóru vlasovej pokožky.

 

Všetky kondicionéry na vlasy z našej ponuky obsahujú starostlivo vybrané ingrediencie ako výťažky z bylín a rastlín, ktoré pri výrobe neprechádzajú žiadnym chemickým procesom, a tak si naplno zachovávajú svoju prírodnú silu, vlasy vyživujú do hĺbky a to úplne bez zaťaženia.

 

Bližšie informácie sa dočítate v článku, prečo je prírodná vlasová kozmetika bez sulfátov, silikónov a parabénov lepšou voľbou.

 

Aký vlasový kondicionér si vybrať?

Viac ako na čokoľvek iné sa zamerajte na zloženie. Hľadajte predovšetkým produkty s keratínom, ktorý predstavuje základnú stavebnú zložku vlasov. Nájdete ho napríklad v oplachovom kondicionéri, ktorý je navyše vhodný pre všetky typy vlasov, a tak máte istotu, že pri jeho výbere nešliapnete vedľa. Ďalej obsahuje arganový olej, ktorý je právom označovaný za tekuté zlato, a Emolid CC ako jednu z najlepších účinných látok na zabezpečenie hydratácie a výživy vlasov.

 

Vlasový kondicionér s kolagénom

Kolagén obsahuje celkom tri neesenciálne aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné na tvorbu keratínu, a tým dokáže podporiť zdravie vlasovej pokožky. Kolagén môže byť tiež spoľahlivým pomocníkom v boji s rozstrapkanými končekmi, slabou štruktúrou vlasov a nedostatočným rastom.

 

Konkrétne rybí kolagén je kľúčovou zložkou prírodného kondicionéra s kolagénom. Ten hydratuje, vyživuje a prispieva k udržaniu optimálnej pružnosti pokožky hlavy ako aj jednotlivých vlasových vlákien.

 

Prečo používať kondicionér na vlasy?

Vlasový kondicionér uzatvára vlasové vlákna, uľahčuje ich rozčesávanie a uhladzuje štruktúru vlasov. Aplikuje sa vždy až po zmytí šampónu na vlase, ktorého hlavnou funkciou je čistiť vlas do hĺbky.

 

Aby ste svojim vlasom poskytli skutočne komplexnú starostlivosť od korienkov ku končekom, neváhajte svoju rutinu rozšíriť aj o masky na vlasy & vlasové séra a spreje, vďaka ktorým budú vaše vlasy vyživené, lesklé a hebké na dotyk.

 

Bezoplachový kondicionér

Bezoplachový kondicionér sa od toho oplachového líši predovšetkým spôsobom použitia a konzistenciou. Obvykle je vo forme spreja, ktorý sa nanáša pomocou rozprašovača na šampónom umyté, a ľahko vysušené, vlasy. Konkrétne náš bezoplachový kondicionér obsahuje hneď 12 aminokyselín a prvotriedny hodvábny proteín, ktorého molekuly prenikajú do hlbších štruktúr vlasu, kde rýchlo a efektívne obnovujú jeho poškodenú časť.

 

Späť do obchodu