Kozmetika a doplnky stravy pre rast a kvalitu vlasov

 

Jarné upratovanie skladov a zľavy už len do polnoci!

Zvýhodnili sme všetko, zľavy dosahujú až 40 % a k objednávke si môžete vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca šampón proti vypadávaniu vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

087
1087

Značky

Zobrazených položiek: 62
RICINOVY
11,85 € –12 %
10,35 €
KBO0011
L metionin
14,25 € –17 %
11,70 €
21091
D BIOTIN (1)
7,50 € –18 %
6,15 €
21089
Hore
Ďalšie produkty
62 položiek celkom

Kozmetika a doplnky stravy pre rast a lepšiu kvalitu vlasov

Nie ste spokojní so súčasnou kvalitou a rýchlosťou rastu svojich vlasov? Vieme, čo s tým! Stavte na českú prírodnú kozmetiku a doplnky stravy pre rast a lepšiu kvalitu vlasov. Každý produkt v sebe ukrýva jedinečnú kombináciu účinných látok, ktoré vám pomôžu splniť si svoj vlasový sen.

 

Prírodná kozmetika podporujúca prirodzený rast a lepšiu kvalitu vlasov

Základom je šampón a kondicionér. Tie by mali obsahovať prospešné zložky ako kolagén, vitamíny (A, B, C, E, H), minerálne látky (zinok, vápnik, železo, kremík, meď, mangán), aminokyseliny (L-cysteín, L-metionín) a v neposlednom rade aktívne látky ako Emolid CC alebo HotFlux.

 

Spomínané aktívne látky nájdete napríklad v prírodnom šampóne s kolagénom na podporu rastu a zlepšenie existujúcej kvality vlasov. Ten nielenže šetrne umýva a čistí pokožku hlavy ako aj jednotlivé vlasové vlákna, ale aj stimuluje a prekrvuje vlasové folikuly, ktorým dodáva potrebné vitamíny a minerálne látky

 

Ani ten najlepší šampón na svete by neobstál bez kondicionéra. Vzhľadom k tomu, že najväčším problémom oslabených vlasov je absencia výživy, rozšírte svoju rutinu o kondicionér s kolagénom, ktorý účinne bojuje proti známkam poškodenia (krepateniu, lámaniu, štiepeniu), uhladzuje povrch poškodených častí vlasov a poskytuje im okamžitú výživu a regeneráciu.

 

Svoju vlasovú starostlivosť doplňte aj o hair booster vlasové sérum na podporu prirodzeného rastu a dosiahnutie optimálnej kvality vlasov, vyživujúcu masku na vlasy, ktorá ich posilňuje od korienkov ku končekom a keratínovú vodu pre podporu celkovej vitality vlasov. Pri pravidelnom používaní týchto produktov budete mať istotu, že svojim vlasom doprajete skutočne komplexnú a najlepšiu možnú starostlivosť

 

Vitamíny na podporu kvality a urýchlenie rastu vlasov

Neexperimentujte a rovno siahnite po najlepšom doplnku stravy, ktorý patrí na trhu k najsilnejším produktom svojho druhu. Reč je samozrejme o VENIRA PREMIUM kapsuliach pre vlasy, nechty a pleť, ktoré sú naším absolútnym bestsellerom už od roku 2017. Obsahujú neuveriteľných 20 účinných látok v popredí s astaxantínom, kolagénom, serenou plazivou, kyselinou hyalurónovou, pivovarskými kvasnicami a MSM

 

Pravidelným užívaním kapsúl vyriešite problém:

  • pomalého rastu vlasov;
  • nízkej kvality vlasov;
  • zhoršeného stavu pleti (ľahké akné, pupienky apod.);
  • rozstrapkaných a lámajúcich sa nechtov;
  • zhoršenej kvality vlasov, nechtov a pleti v období tehotenstva a dojčenia;
  • zhoršenej kvality vlasov, nechtov a pleti spôsobený stresom.

 

Nejedná sa o žiadne prázdne frázy. Účinky našich kapsúl pred vami overili stovky ľudí prečítajte si ich recenzie a prezrite porovnávacie fotografie, ktoré povedia viac ako tisíc slov. 

 

Dávate prednosť doplnkom stravy v iných formách? Vyskúšajte naše gumové medvedíky, chutné cmúľacie kocky nebo kolagénový drink. Zloženie všetkých spomínaných doplnkov stravy sme vyvinuli tak, aby vzájomne zosilňovali svoj účinok a vaše telo bolo schopné vstrebať všetky účinné látky, ktoré obsahujú. Bez problémov je teda môžete užívať súčasne.

 

Späť do obchodu