Kozmetika a doplnky stravy pre ženské zdravie

 

Prvá vianočná akcia je tu!

Práve teraz môžete použiť vianočný zľavový kód GIFT15 na zľavu 15 % na všetko! A k tomu ako vždy dostanete k objednávke aj darček. Celkovo ich je 6 a rozdávame produkty ako vzorku jahodových medvedíkov na vlasy, pleťové sérum, alebo dokonca celé balenie jahodových medvedíkov. Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

1140
11140

Značky

Zobrazených položiek: 7
7 položiek celkom

Kozmetika a doplnky stravy pre ženské zdravie

Nechcete, aby hormóny ovládali vašu náladu a fyzické zdravie? Vyberte si z našej širokej ponuky kozmetiky a doplnkov stravy so špeciálne navrhnutým zložením, ktoré do detailu vyhovuje potrebám ženského tela.

 

Prémiové doplnky stravy na udržanie komfortu každej ženy

Vašou prioritou číslo jedna by malo byť udržanie vyrovnanej hladiny hormónov (testosterónu, progesterónu, estrogénu). Ich nerovnováha sa totiž môže prejavovať hormonálnym akné v oblasti brady, prejedaním, zvýšenou únavou, návalmi tepla, nespavosťou, nočným potením, prudkými. zmenami nálad apod. 

 

Kontrolu nad svojimi hormónmi môžete získať vďaka pravidelnému užívaniu VENIRA PREMIUM hormonálnej rovnováhy, čo je doplnok stravy plný darov prírody. Obsahuje napríklad špargľu hroznovitú, ktorá podporuje funkcie ženského pohlavného reprodukčného systému, plodnosť a správny priebeh menopauzy. Ďalej medovku lekársku, teda antioxidant s relaxačným účinkom prispievajúci k dosiahnutiu hormonálnej rovnováhy alebo muiru puamu pomáhajúci zvyšovať ženské libido.

 

Alternatívne môžete siahnuť po prírodných kapsuliach VENIRA ženská harmónia, ktoré prinášajú pocit okamžitej úľavy a slúžia na zachovanie duševnej pohody.

 

Hormonálne zmeny v priebehu mesiaca môžu byť príčinou bolestivej menštruácie

V čase pred menštruáciou av jej priebehu môžete pociťovať zvýšenú citlivosť pŕs alebo bolesti v chrbte a podbrušku sprevádzané kŕčmi

 

Úľavu od menštruačných bolestí prináša teplé obklady a odpočinkový režim. Spoľahnúť sa môžete aj na prírodných pomocníkov v popredí s alchemilkou, pupalkou, žihľavou a medovkou.

 

Pre všetky ženy, ktoré trápia bolestivá menštruácia sme vyvinuli prírodný doplnok stravy VENIRA menštruácia s piatimi bylinkami, ktoré spoločne prispievajú k zmierneniu nepríjemných pocitov počas menštruácie a podporujú predmenštruačný a menštruačný komfort.Čo ďalšie na bolestivú menštruáciu?

So zmierneným nepríjemných pocitov počas menštruácie vám pomôžu kapsule VENIRA Maca s obsahom macy peruánskej, ashwagandhy a tolice siate. Tento výživový doplnok podporuje fyzické a duševné zdravie a podieľa sa na harmonizácii menštruačného cyklu tým, že pôsobí pozitívne na hormóny.

 

O make peruánskej je navyše dobre známe to, že podporuje vytrvalosť, vitalitu a účinne napomáha zvyšovať libido. Aj preto je súčasťou nášho prírodného doplnku stravy s afrodiziakálnymi účinkami VENIRA sex booster vyvinutého pre potreby dospelých žien, ktoré chcú pocítiť skutočnú sexuálnu túžbu a udržať si ju. 

 

Prírodné doplnky stravy na podporu plodnosti

Dôvodov, prečo sa vám nedarí otehotnieť existuje samozrejme niekoľko, ale častým problémom je nedostatočný príjem antioxidantov, špecifických vitamínov a minerálnych látok.

 

V súvislosti s podporou počatia sa veľmi často hovorí o vitamíne B9 alebo kyseline listovej, ktorá:

  • pozitívne ovplyvňuje emočnú stabilitu a psychickú pohodu;
  • prispieva k zachovaniu normálneho vývoja plodu a rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva;
  • podporuje normálnu krvotvorbu a normálnu funkciu imunitného systému;
  • napomáha k zníženiu miery únavy a vyčerpania;
  • podieľa sa na procese delenia buniek.

 

Potrebnú dennú dávku kyseliny listovej si zaistíte s pomocou prírodného doplnku stravy VENIRA plodnosť. Okrem tej obsahuje zinok, špargľu hroznovitý, macu peruánsku, ružu stolistom, inositol a aminokyselinu L-arginine.

 

Ďalšie užitočné tipy, ktoré zvýšia vaše šance na otehotnenie sme pre vás popísali v našom článku na blogu.

 

Prírodná intímna hygiena pre ženy

Intímne prostredie zdravej ženy má vďaka prítomnosti priateľských mikroorganizmov (predovšetkým laktobacilov tvoriacich ochrannú bariéru pred pôsobením patogénnych baktérií) prirodzene mierne kyslé pH pohybujúce sa v rozmedzí 3,5–4,5. V tejto hladine ho udržíte s pomocou intímne umývacie peny alebo intímneho umývacieho gélu, ktoré vám navyše dodajú neodolateľný pocit sviežosti.

 

Späť do obchodu