VENIRA krásne prsia

Venira krásne prsia je jedinečný prírodný doplnok stravy s obsahom extraktov 5 starostlivo vybraných blahodarných bylín v spojení s prvotriednymi účinkami hydrolyzovaného kolagénu. Tie vo svojej vyváženej kombinácii dokonale podporia prirodzenú pevnosť a objem pŕs spoločne s harmóniou celého tela. Prispieva totiž aj k normálnej funkcii reprodukčného systému a podporuje vyrovnanú hladinu hormónov.

 

Obsah balenia: 90 kapsúl, čo je kúra na 45 dní

Dávkovanie: užívajte 2 kapsule denne (1 ráno a 1 večer)

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Skladom
Kód: 851
Značka: Venira
32,77 €
VENIRA krásne prsia
Akcia Novinka

Prírodný doplnok stravy pre všetky ženy! Venira krásne prsia vo svojom špeciálne navrhnutom zložení obsahuje extrakty hneď z 5 blahodarných bylín, ktoré sú navyše obohatené o HYDROLYZOVANÝ KOLAGÉN!

Tie vo svojej vyváženej kombinácii pomáhajú k udržaniu pevného a plného poprsia, pričom podporujú vyrovnanú hladinu hormónov a prispievajú k normálnej funkcii reprodukčného systému. Nezabudli sme sa zamerať ani na pokožku, ktorá je pri krásnom poprsí nemenej dôležitá. Preto sme do kapsúl pridali aj hydrolyzovaný kolagén, ktorý nádherne podporí pevnosť, pružnosť a elasticitu pokožky.


VENIRA krásne prsia

Na našich prsiach nás toho môže trápiť naozaj veľa a počas života sa nám vplyvom hormonálnych zmien (najmä v puberte, tehotenstve a dojčení či v prechode) alebo napríklad aj kvôli výraznejšiemu úbytku na váhe môžu prirodzene zmeniť – väčšinou však bohužiaľ k horšiemu. A to nielen z hľadiska ich veľkosti, ale aj pevnosti, čo môže súvisieť s našim sebavedomím.

V dnešnej dobe však máme tú výhodu, že hneď nemusíme bežať na plastiku. Máme totiž možnosť siahnuť po nejakom prírodnom výživovom doplnku, ktorý je špeciálne zostavený z niekoľkých unikátnych prírodných účinných látok!

Tieto prírodné doplnky stravy väčšinou obsahujú tzv. Fytoestrogény. Ide o prírodné látky, ktoré sa podobajú estrogénu, a tak môžu byť hojne využívané ako dokonalá prírodná alternatíva pri problémoch s hormónmi, ktoré samozrejme naše poprsie ovplyvňujú.

Vyskúšajte Venira krásne prsia!

Venira krásne prsia je prírodný doplnok stravy, ktorý bol špeciálne navrhnutý s maximálnym rešpektom k potrebám každej ženy. Vo svojom zložení tak kombinuje účinky hneď 5 extraktov zo starostlivo vybraných blahodarných bylín, ktoré sme obohatili aj o značnú dávku hydrolyzovaného kolagénu.

Vďaka jeho zloženiu tak podporuje zdravie pŕs a pozitívne ovplyvňuje ich plnosť a pevnosť. Vzhľadom na to, že navyše prispieva k vyrovnanej hladine hormónov, tiež pomáha aj k normálnej funkcii reprodukčného systému.

Obsiahnutý hydrolyzovaný kolagén, teda kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, sa postará o pevnejšiu, pružnejšiu a elastickú pokožku. Tento typ kolagénu sme vybrali z toho dôvodu, že sa do nášho organizmu oveľa lepšie a rýchlejšie vstrebáva. Teda si s ním telo oveľa ľahšie poradí a maximálne ho využije na regeneráciu našich spojivových tkanív.

VENIRA krásne prsia
VENIRA krásne prsia

S čím kapsule napomáhajú?

- pomáhajú k udržaniu pevného a plného poprsia

- podporujú vyrovnanú hladinu hormónov

- prispievajú k normálnej funkcii reprodukčného systému

- napomáhajú k pevnosti, pružnosti a elasticite pokožky

Koľkokrát denne sa kapsule užívajú?

Užívajte 2 kapsule denne, a to ideálne jednu ráno a jednu večer. Každú kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutín.

Snažte sa ich zároveň užívať čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie pred, počas alebo tesne po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsuly užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.

Medzi užitím jednotlivých kapsúl sa snažte dodržať minimálny časový rozostup aspoň 5 hodín, aby malo telo čas na vstrebanie aktívnych látok v čo najvyššej miere!


A kedy uvidím prvé zmeny?

Prvé zmeny sa môžu dostaviť už na konci užívania prvej kúry. To je však veľmi individuálne a záleží primárne na tom, ako rýchlo dokáže telo zareagovať. Pre tie najlepšie výsledky však odporúčame Venira krásne prsia užívať dlhodobo.

Jaké účinné látky kapsle obsahují?

Pískavica grécke seno (Trigonella foenum) podporuje celkový stav organizmu, má protizápalové účinky a podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Prispieva k vyrovnanej hladine hormónov, čím napomáha pri negatívnych prejavoch počas menopauzy alebo predmenštruačnom syndróme. Zároveň môže tiež pozitívne ovplyvňovať objem a veľkosť pŕs.

Angelika čínska (Angelica sinensi) pomáha s osviežením tela a normálnou činnosťou urogenitálneho systému žien. Prispieva k vyrovnanej hladine ženských hormónov a pôsobí ako antioxidant.

Smldinec chlpatý (Dioscorea villosa) podporuje komfort počas menopauzy. Je dôležitý pre vyrovnanú hladinu hormónov.

Serenoa plazivá (Saw palmetto) prispieva k normálnej funkcii reprodukčného systému a napomáha udržať zdravé prsia.

Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) je bohatý na flavonoidy. Hrá významnú úlohu pri tvorbe nových buniek a spojivových tkanív nielen v oblasti pŕs. Ďalej tiež podporuje imunitný systém a prispieva k normálnemu menštruačnému cyklu.

Hydrolyzovaný kolagén tvorí základ pre naše spojivové tkanivo a jedná sa o vo vode nerozpustnú bielkovinu. Podporuje najmä pevnosť, pružnosť a elasticitu pokožky.

VENIRA krásne prsia


Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.

Vyrobené v ČR. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu