VENIRA Maca

  • obsahuje macu peruánsku, tolicu setú a ashwagandu
  • podporuje fyzické a duševné zdravie
  • prispieva k vytrvalosti, vitalite, plodnosti a sexualite
  • podporuje funkcie ženského pohlavného reprodukčného systému a plodnosť
  • prispieva k vyrovnanej hladine hormónov
  • podporuje imunitný systém
  • prispieva k pozitívnej nálade

 

Obsah balenia: 80 kapsúl, čo je kúra na 40 dní

Dávkovanie: užívajte 2 kapsule denne (1 ráno a 1 večer)

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Môžeme doručiť do:
27.3.2023
Skladom
Kód: 506
Značka: Venira
16,37 € –14 % 14 €
VENIRA Maca
Akcia
ZADARMOZADARMO 16,37 € –14 %

Prírodný doplnok stravy s obsahom 3 účinných látok, ktoré majú pre naše telo hneď niekoľko blahodárnych účinkov, je tu!

SUPERpotravina Maca peruánska (Žerucha peruánska / Peruánsky ženšen) Lucerna siata a Ashwaganda! Tieto 3 prírodné účinné látky skvele podporujú ustálenie hormónov, prispievajú k zjednoteniu menštruačného cyklu, pomáhajú s problémami s počatím a navyše podporujú náš imunitný systém.


VENIRA Maca

Čo je to Maca peruánska?

Maca peruánska čiže peruánska žerucha má svoj pôvod v peruánskych Andách, kde rastie prevažne v horských oblastiach. Jedná sa o dokonalú rastlinu, ktorá vie prežiť aj vo veľmi drsných podmienkach vo vysokej nadmorskej výške. Ako najdôležitejšie časť tejto rastliny sa považuje jej koreň. Prečo? Práve on totiž obsahuje hneď niekoľko prospešných látok v podobe vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín, ktoré majú veľmi blahodarný vplyv na ľudský organizmus. Maca je navyše známa už po tisíce rokov a už starí Inkovia ju užívali najmä preto, aby mali dostatok sily, vitality a pomohli tak k prežitiu ich rodu. Odtiaľ sa následne dostala až sem k nám a sú z nej vyrábané najrôznejšie doplnky stravy určené nielen pre ženy, ale veľakrát aj pre mužov.

 

Maca je všeobecne známa a navyše označovaná ako superpotravina. Jej koreň totiž v sebe obsahuje hneď niekoľko veľmi dôležitých a prospešných zložiek. Medzi ne patrí značná dávka minerálnych látok ako fosfor, železo, jód alebo vápnik. Tie sú následne obohatené aj o vitamíny B1, B2, C a E, ktoré majú na naše telo a jeho správny chod veľmi značný vplyv. Navyše sa v jeho zložení objavujú tiež aminokyseliny, antioxidanty a nakoniec aj nenasýtené mastné kyseliny. Ty si naše telo bohužiaľ nevie samo vytvoriť, a tak by sme ich mali prijímať aspoň touto cestou.

Ako už sme si povedali, tak má Maca veľmi mnoho blahodarných účinkov na celý náš ľudský organizmus a nenadarmo si vyslúžila prezývku ako zázračná rastlina. Hlavným dôvodom, prečo takto býva pomenovaná, prečo sa ju väčšina žien rozhodne užívať a prečo je toľko žiadaná a obľúbená je ten, že skvele napomáha ustáliť hladinu hormónov.

To znamená, že nám môže pomôcť nielen zjednotiť náš menštruačný cyklus, ale tiež je často používaná ako podporný prostriedok proti neplodnosti. Maca však neslúži iba ako podporný prostriedok pri problémoch s počatím, ale navyše aj skvele podporuje aj náš imunitný systém, čím zlepšuje našu vitalitu a to však nielen fyzickú, ale aj psychickú.

To je zabezpečené hlavne prostredníctvom obsiahnutých vitamínov, minerálov a aminokyselín, ktoré je potreba svojmu telu dopriať nielen vďaka strave, keďže tento príjem môže byť niekedy pre naše telo nedostačujúce, ale aj z najrôznejších doplnkov stravy.

VENIRA Maca
VENIRA Maca

- Pomáha podporovať plodnosť

- Pozitívne ovplyvňuje hladinu hormónov

- Harmonizuje menštruačný cyklus

- Prispieva k posilneniu pamäti

- Napomáha zvyšovať libido

- Posilňuje imunitný systém

- Má antioxidačné účinky

 

Obsahuje

Maca (Lepidium meyenii) podporuje fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu, plodnosť a sexualitu.

Lucerna siata (Medicago sativa) má skvelé antioxidačné účinky, napomáha nám bojovať voči voľným radikálom a posilňuje imunitný systém.

Ashwaganda  (Withania somnifera) napomáha udržiavať správnu hladinu a rovnováhu látok v našom tele, posilňuje imunitný systém a dokáže tiež zlepšovať náladu.

Ako sa Venira Maca používa?

Užívajte 2 kapsule denne, a to ideálne jednu ráno a jednu večer. Každú kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutín.

Snažte sa ich zároveň užívať čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie pred, počas alebo tesne po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsuly užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.

Medzi užitím jednotlivých kapsúl sa snažte dodržať minimálny časový rozostup aspoň 5 hodín, aby malo telo čas na vstrebanie aktívnych látok v čo najvyššej miere!

Balenie obsahuje celkom 80 kapsúl, vydrží Vám tak 40 dní.

VENIRA Maca


Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre ženy s rakovinou prsníka, maternice, vaječníkov, endometriózou či myomatóznou maternicou. Dbajte na zdravý životný štýl.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí!

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu