Vlasová kozmetika

 

Využite práve teraz naše 2 akcie a urobte si radosť!

Na väčšinu produktov máme dopravu zadarmo a navyše k objednávke dostanete darček! Pozor, darčeky nie sú len tak hocijaké - takúto kombináciu sme k objednávkam ešte nikdy nedávali! Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

1279
11279

Značky

Zobrazených položiek: 41
venira kondicionér vanilka
ZADARMOZADARMO
19,84 €
KV2006
venira kondicionér marhuľa
ZADARMOZADARMO
19,84 €
KV2007
Hore
Ďalšie produkty
41 položiek celkom

Prírodná vlasová kozmetika

 

Snívate o tom, že vaše vlasy budú skutočnou korunou krásy? Vyberte si z našej bohatej ponuky českej prírodnej vlasovej kozmetiky, a doprajte svojim vlasom komplexnú starostlivosť od korienkov ku končekom.

 

 

Zásady pre výber najlepšej vlasovej kozmetiky

 

  • Dajte prednosť českej prírodnej vlasovej kozmetike pred výrobkami plnej syntetickej chémie.
  • Pri výbere vlasovej kozmetiky rešpektujte typ svojich vlasov rovnako ako stav svojej vlasovej pokožky.
  • Jednotlivé produkty starostlivosti o vlasy vyberajte podľa obsiahnutých zložiek, nie podľa obalu a sľubov výrobcu.
  • Hľadajte vlasovú kozmetiku bez silikónov a parabénov.

 

Kvalitná vlasová kozmetika, bez ktorej sa nezaobídete

 

Šampón na vlasy

Základnou, nie však jedinou, funkciou vlasového šampónu je čistiť vlas do hĺbky. Okrem toho zvládne vďaka dokonalej kombinácii účinných látok efektívne riešiť problematiku vlasovej pokožky (napr. lupiny, nadprodukciu kožného mazu, nadmerné vypadávanie vlasov, zvýšenú citlivosť).

 

Pri výbere šampónu by ste teda mali zohľadniť nielen typ svojich vlasov, ale predovšetkým stav pokožky hlavy. Vyskúšať môžete napríklad šampón proti lupinám alebo prírodný šampón pre mastné vlasy.

 

Kondicionér na vlasy

Zanecháva vlasy vyživené, lesklé a hebké na dotyk, čo sú v kombinácii s tým, že uľahčuje rozčesávanie vlasov a zatvára vlasové kutikuly, hlavné dôvody na to, prečo ho pri umývaní vlasov nikdy nevynechať.

 

Balzam vyberajte podľa typu svojich vlasov, alebo choďte na istotu, a siahnite po kondicionéri, ktorý je vhodný na všetky typy vlasov.

 

Profesionálna vlasová kozmetika pre náročných

 

Zatiaľ čo šampón s kondicionérom predstavujú absolútny základ starostlivosti o vlasy, bez ktorého sa nikto nezaobíde, maska na vlasy, vlasové sérum a keratínová voda sú skôr čerešničkou na torte pre tých z vás, ktorí chcú mať istotu, že svojim vlasom doprajú skutočne komplexnú a najlepšiu možnú starostlivosť.

 

 

 

 

Späť do obchodu