VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť 40dňová kúra

 Prémiové kapsule pre vlasy, nechty a pleť sú tu 

Vitamíny pre rast, objem a kvalitu vlasov, silné a nelámajúce sa nechty a nádhernú pleť - to sú kapsule VENIRA! Novo s 20 látkami v každej kapsuli a vylepšeným zložením obohateným o látku budúcnosti Astaxanthin. Jednou vetou - prírodný doplnok stravy pre vlasy, nechty a pleť pre tých najnáročnejších užívateľov.

 

Obsah balenia: 80 kapsúl, čo je kúra na 40 dní

Dávkovanie: užívajte 2 kapsule denne (1 ráno a 1 večer)

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Môžeme doručiť do:
28.3.2023
Skladom
Kód: 0019099
Značka: Venira
36,87 €
VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť  40dňová kúra
Akcia
ZADARMOZADARMO

Teraz už 20 účinných látok v každej kapsuli a novo obohatené o látku budúcnosti - Astaxantín. Všetko pre krásné vlasy, nechty a pleť!

Vitamíny pre podporu rastu, objemu a kvality vlasov, silné a nelámajúce sa nechty a nádhernú pleť - to sú Venira kapsule. Tento prírodný doplnok stravy sme uviedli na trh v roku 2017, kedy sme vytvorili čisto prírodné zloženie s neuveriteľnými 18 látkami v každej jednej kapsuli! Od tej doby si Venira získala srdcia tisícich zákazníčok, ktorým pomáha na ceste za ešte krajšími vlasmi, nechtami a pleťou. Už raz sme ich vylepšili a urobili zloženie s 19 účinnými látkami. Nemožné sa ale stalo skutočnosťou a po viac než ďalšom ročnom vývoji predstavujeme nové vylepšené zloženie, s neuveriteľnými 20 účinnými látkami v každej kapsuli!


VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Venira kapsule sa vyznačujú vysokou komplexnosťou v pôsobení na spojivové tkanivo, čo sa priamo prejavuje na stave a vzhľadu pokožky, vlasov a nechtov. Kým najznámejšie konkurenčné produkty obsahujú 16, 10, alebo len 6 účinných zložiek, nová PREMIUM Venira je zložená z 20 zložiek, z ktorých každá hrá nezastupiteľnú úlohu v pôsobení na spojivového tkaniva, pokožku, vlasy a nechty. Patrí tak nekompromisne medzi najsilnejšie produkty svojho druhu na trhu. 

Vedeli ste, že veľmi časté problémy s kvalitou pleti, vlasov i nechtov, ktoré sa dnes v populácii vyskytujú, sú práve spôsobené nedostatočnou výživou pokožkové tkaniva?

Venira poskytuje pleti vo vyváženej kombinácii najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov, kolagénu, MSM a kyseliny hyalurónovej, ktoré sú nevyhnutné pre jej správnu funkciu, následnú kvalitu a dokonalý vzhľad. Receptúra ďalej obsahuje komplex 3 aminokyselín.

Venira pomáhá s týmito problémami

- Pomalý rast vlasov, nízká kvalita vlasov - vypadávanie, rozštiepené končeky, malý objem vlasov, mastiace sa vlasy, suché vlasy, vlasy zničené zlou úpravou, apod.

- Pomalý rast nechtov, lámajúce sa nechty

- Bežné problémy s pleťou - ľahké akné, vyrážky, apod.

- Celkové problémy s vlasmi, nechty a pleťou v období tehotenstva a dojčenia - kapsule môžu užívať, po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom, aj tehotné a dojčiace mamičky.

- Problémy s vlasmi, nechtami a pleťou spôsobené stresom kedy kvôli stresu telo nedostatočne prijíma vitamíny z prirodzenej stravy.

VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Čo je nové?

- zloženie má najnovšie 20 účinných látok v každej kapsuli, miesto 19 účinných látok.

veľkosť kapsule zostala rovnaká, nemusíte sa báť, že by s viacerými látkami bola väčšia

po ročnom vývoji, zisteniach a skúšanie sme pridali novú účinnú látku Astaxantín, ktorá zvlášť napríklad v Spojených štátoch amerických patrí prelomové látky v oblasti osobnej starostlivosti a patrí medzi najlepšie antioxidanty

v novom prémiovom zložení zostala aj látka Saw palmetto (Serenoa repens), ktorá má vplyv na rast vlasov

- a to najlepšie, s novým zložením sme zaznamenali ešte vyššiu efektivitu v raste a celkovej kvalite vlasov

denne sa opäť užívajú 2 kapsule (1 ráno a 2 večer, tesne pred jedlom) a opäť je možné užívať dlhodobo, bez pauzy

sú vhodné pre ženy aj mužov

- tehotné a dojčiace mamičky môžu kapsule užívať, opäť po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom

Co je Astaxanthin? 

Astaxanthin patří mezi jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů a má tak široké spektrum blahodárných účinků na lidský organismus. Díky své struktuře pomáhá odbourávat volné radikály a bojovat tak proti oxidačnímu stresu. Právě oxidační stres má totiž negativní vliv na stárnutí organismu. Astaxanthin má tak jedinečnou strukturu, díky které chrání membrány ve všech částech těla a pomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí a poškození.

Zvlášť populární je v zahraničí a nejvíce pak v USA, kde si díky svým účinkům získal oblibu u těch nejvyšších celebrit (Madonna, Gwyneth Palthrow, Heidi Klum), zpěvaček a v neposlední řadě i celé hollywoodské branži. Právě z těchto míst získal označení látka budoucnosti. 

Jeho účinky jsou vskutku obrovské a jako antioxidant předčí svou silou i známé antioxidanty.

- je 6000x účinnější než vitamin C

- je 3000x účinnější než resveratrol

- je 800x účinnější než koenzym Q10

- je 560x účinnější než katechiny obsažené v zeleném čaji

- je 500x účinnější než vitamin E

VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť
VENIRA PREMIUM kapsule pre vlasy, nechty a pleť

Kedy mám kapsule užívať? Užívajte 2 kapsule denne, a to ideálne jednu ráno a jednu večer. Každú kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutín. 

Snažte sa ich zároveň užívať čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie pred, počas alebo tesne po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsuly užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.

Medzi užitím jednotlivých kapsúl sa snažte dodržať minimálny časový rozostup aspoň 5 hodín, aby malo telo čas na vstrebanie aktívnych látok v čo najvyššej miere!

Je možné kapsuly užívať v tehotenstve, alebo pri dojčení? Kapsule sú prírodné a zdravotne nezávadné, ich užívanie v oboch týchto obdobiach je teda možné, avšak až po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Koľko kapsúl obsahuje 40dňová kúra? 40dňová kúra obsahuje 80 kapsúl.

Môžem kapsuly užívať dlhodobo, alebo musím dať pauzu? Áno, môžete užívať dlhodobo a môžete nadviazať z jedného balenia na druhé. Pauza v tomto prípade nie je nutná. Pravidelné a dlhodobejšie používanie zlepšuje celkový efekt.

Môžu kapsule užívať len ženy, alebo je aj vhodný pre mužov? Kapsule sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov.


Upozornenie: Výrobok by nemali konzumovať osoby so zápalom, či poškodením obličiek (z dôvodu obsahu kremíka). Výrobok môžu užívať diabetici, tehotné a dojčiace ženy iba po konzultácii s lekárom. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a mimo slnečného žiarenia pri teplote 25 °C. Chráňte pred malými deťmi.

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu