Starostlivosť o pleť

Práve sme znížili ceny dopravy o 50 % a balíky posielame už za 1,50 €

Aby to bolo ešte lepšie, ku každej objednávke máme darček:

- ku každej objednávke do 40 € dávame zadarmo energy shot - multivitamín

ku každej objednávke za viac ako 40 € dáváme zadarmo pomarančový magnézium a immunity shot

Cena

433
1433

Značky

Zobrazených položiek: 19
VENIRA akné čistiaci gél  150 ml
Akcia
20,48 € –19 %
16,62 €
223424343090
VENIRA akné gel-krém  30 ml
Akcia
24,58 € –24 %
18,70 €
2234244343090
VENIRA krásna pleť
Akcia Novinka
32 €
989
VENIRA pleťový peeling  100 ml
Akcia
24,16 € –18 %
19,90 €
32339232269
VENIRA SOS akné sérum  15 ml
Akcia
22,52 € –28 %
16,25 €
12234244343090
19 položiek celkom

Prírodná starostlivosť o pleť

 

Kvalita produktov starostlivosti o pleť by pre vás mala byť rovnako dôležitá ako akosť potravín, ktoré dennodenne konzumujete. Celkové zdravie človeka totiž neovplyvňuje len to, čo dávate svojmu telu zvnútra, ale aj to, čo nanášate na koži – tá je totiž schopná absorbovať až 60 % všetkých aplikovaných látok.

 

 

Ako vybrať pleťovú kozmetiku?

 

Zo všetkého najskôr musíte pri výbere konkrétnej kozmetiky zohľadniť typ svojej pleti a jej aktuálny stav (problematiku, ktorú momentálne riešite). Potom začnite skúmať zložky obsiahnuté v relevantných produktoch – vďaka tomu vám zostane len prírodná kozmetika bez obsahu chemických potenciálne škodlivých látok.

 

 

Zloženie ošetrujúcej kozmetiky - aké zložky sú najviac prospešné pre pleť?

 

Kyselina hyalurónová: Hydratuje pokožku tým, že na seba viaže vodu a zadržuje ju v tkanivách. Pleť hĺbkovo regeneruje. Zvyšuje jej pružnosť a pevnosť. Kyselinu hyaluronovú nájdete v produktoch nášho hydratačného radu VENIRA beauty bag alebo napríklad vo VENIRA anti-age očnom kréme.

 

Vitamín A: Zvyšuje obnovu kožných buniek a podporuje produkciu kolagénu. Zlepšuje kvalitu pokožky a prispieva k udržaniu jej normálnej funkcie. Vitamín A je jednou z kľúčových zložiek VENIRA akné čistiaceho gélu a VENIRA SOS akné séra.

 

Kolagén: Viaže na seba vodu, čím prispieva k zjemneniu už vzniknutých vrások a predchádza vzniku nových. Udržuje pleť sviežu, pružnú a mladistvú. Kolagén nájdete napríklad vo VENIRA anti-age nočnom kréme a VENIRA anti-age pleťovej vode.

 

Vitamín E: Prispieva k regenerácii pleti a chráni ju pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Má preukázateľné zjemňujúce účinky. Vitamín E je obsiahnutý napríklad v našom VENIRA hydratačnom sére.

 

 

Základné pravidlá starostlivosti o pleť

 

1.Čistenie: Alfou a omegou zdravej a krásnej pleti je čistota (nie sterilita) vytvárajúca ideálne podmienky na vstrebanie aktívnych látok z aplikovaných kozmetických     produktov. Na čistenie použite odličovacie mlieko, odličovací krém alebo penu na umývanie tváre.

2. Hydratácia: Dehydratáciou môže trpieť ktorýkoľvek typ pleti, a preto je nutné tomuto nežiaducemu stavu predchádzať. Hydratačné krémy a séra na pleť samozrejme uzamykajú vlhkosť v koži, ale aj medzi ňou a okolím vytvárajú bariéru a umožňujú jej dýchať.

3. Cielená starostlivosť: Pri starostlivosti o svoju pleť sa musíte zamerať aj na aplikáciu produktov s obsahom aktívnych látok, ktoré vaša pleť momentálne potrebuje. Napríklad pri hojení akné by ste mali siahnuť po VENIRA pleťovom peelingu.

4. Pravidelnosť & vytrvalosť: Ani v prípade, keď uvidíte výsledky krátko po aplikácii produktu, nemôžete očakávať, že budú trvalé.Vždy preto nasledujte odporúčania výrobcu z pohľadu dĺžky kúry a frekvencie použitia.                   

 

Späť do obchodu