Starostlivosť o riasy a obočie

 

Využite naše 2 akcie naraz!

Práve teraz máme dopravu zadarmo pre všetky objednávky nad 19 € a k tomu navyše dostanete darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, medvedíky na vlasy alebo dokonca celé balenie kolagénu.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

9091
19091

Značky

Zobrazených položiek: 1
1 položiek celkom

Prírodná starostlivosť o riasy a obočie

Máte riedke, málo lesklé, pomaly rastúce a nadmerne vypadávajúce riasy? A dalo by sa to rovnaké povedať aj o vašom obočí? Vyskúšajte naše prírodné produkty pre starostlivosť o riasy a obočie, s ktorými podporíte ich prirodzený rast a zdravý vzhľad. Viditeľných výsledkov sa dočkáte už po siedmich až desiatich dňoch pravidelného používania.

 

Najlepšie sérum na riasy a obočie

VENIRA sérum pre podporu rastu rias a obočia je multifunkčný produkt, vďaka ktorému sa konečne dočkáte rias a la žmurkacia bábika a hustého obočia, o ktorom ste sa do tej doby neodvažovali ani snívať. Sérum podporuje rast rias a obočia tým, že hĺbkovo regeneruje, posilňuje, vyživuje a hydratuje folikuly. Zároveň ich chráni pred lámaním a nadmerným vypadávaním.

 

V zložení séra nájdete napríklad aktívnu látku AnaGain™, ktorá účinne stimuluje molekuly v dermálnej papile na reaktiváciu rastu rias a obočia. Ďalej nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú zaisťujúcu hydratáciu v tých najhlbších vrstvách pokožky, silný antioxidant vitamín E, upokojujúci pantenol av neposlednom rade blahodárne oleje.

 

Späť do obchodu