VENIRA sérum pre podporu rastu rias a obočia 5 ml

Prvotriedne sérum, ktoré sme špeciálne vyvinuli tak, aby účinne a viditeľne prispelo k predĺženiu a zhustenie rias a tiež rastu obočia. V jeho zložení nájdete napríklad skvelú patentovanú zložku zvanú AnaGain ™ ️ v kombinácii s kyselinou hyalurónovou, ricínovým a Inca inch olejom. Tie spoločne s prírodným vitamínom E efektívne podporí tvorbu skutočných rias, eliminujú ich vypadávaniu a naviac aj hĺbkovo posilní ich oslabené folikuly. Prvé viditeľné výsledky sa dostavia už po 7-10 dňoch.

Objem: 5 ml

Vôňa: bez parfumácie

Produkt je prírodný.

Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Skladom
Kód: 22059090032239
Značka: Venira
90,20 €
Kategória: Séra
VENIRA sérum pre podporu rastu rias a obočia  5 ml
Akcia
ZADARMOZADARMO

Dokonalé sérum s inovatívnou receptúrou pre podporu rastu rias a obočia s prvými viditeľnými výsledkami už po 7-10 dňoch!

Sérum s obsahom patentovanej zložky AnaGain™ dokáže riasy predĺžiť až o neskutočné 3 mm. Obsahuje totiž unikátnu kombináciu ďalších účinných zložiek ako je kyselina hyalurónová, ricínový a Inca Inchi olej, mangové maslo a vitamín E. Táto dokonale vyvážená kombinácia pri odporúčanom dávkovaní jednotlivé riasy a obočie hĺbkovo regeneruje, posilňuje a vyživuje.


VENIRA sérum pre podporu rastu rias a obočia

Prečo nám vypadávajú a rednú riasy?

Je to skoro rovnaké ako s tým, prečo nám vypadávajú vlasy. Aj s vypadávaním rias sa jedná a úplne prirodzený proces, kedy riasa jednoducho po nejakom čase vypadne a namiesto nej väčšinou vyrastie nová. Hovorí sa, že denne človeku vypadne približne 2 až 5 rias, a to je stále ešte považované za normálne. Ich dĺžku a hustotu máme dané geneticky, ale v dnešnej dobe už existujú podporné kozmetické produkty, ktoré vám môžu k dlhším a hustejším riasam a obočiu skvele pomôcť.

Existuje ale mnoho faktorov, kvôli ktorým môže rias vypadávať denne pokojne aj oveľa viac. Niektoré z týchto faktorov môžeme navyše ovplyvniť aj my sami! Poďme sa ne spoločne pozrieť. 

Ako už to tak býva aj u iných problémov, tak aj za nadmerným vypadávaním rias často stoja práve stres. Do neho je zakomponovaný nielen emocionálne vypätie a teda aj nižšie prísun vitamínov, ale aj časté trenie očí a tváre.

Ďalším dôležitým faktorom je nadmerné zaťažovanie našich rias, čo sa deje napríklad pri ich umelom predlžovaní. To naozaj veľmi preťažuje ich folikuly a riasy sa potom stávajú oslabené a stenčené. V tejto chvíli je dôležité naše riasy poriadne vyživovať a náležitej regenerovať. K tomu môžete využiť napríklad séra pre podporu rastu rias a obočia.


Ako zabrániť nadmernému vypadávaniu rias a obočia?

- Vyvážená strava

- Zdravý životný štýl

- Kvalitná odličovacie kozmetika

- Správna technika odličovanie

- Kvalitné vyživujúce a regeneračné séra

Vyskúšajte Venira sérum pre podporu rastu rias a obočia

Každá žena chce mať krásne a dlhé riasy ako žmurkacia bábika. Preto sme sa rozhodli vyvinúť jedinečné sérum na podporu rastu rias a obočia, na ktorého zložení sme si dali veľmi záležať. Pri jeho vývoji sme kládli dôraz predovšetkým na vysokú funkčnosť. Použili sme tak tie najkvalitnejšie suroviny od certifikovaných výrobcov z Francúzska, Švajčiarska a Indie a každá obsiahnutá zložka maximálne plní svoj účel.

V jeho zložení tak nájdeme napríklad patentovanú zložku menom AnaGain™, ktorá je založená na výhonkoch organického hrachu a jej účinky sú jednoducho DOKONALÉ. Zakomponovali sme tiež Inca Inchi olej (predávame aj samostatne), ktorý prispeje k zlepšeniu štruktúry jednotlivých vlákien a chráni ich pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Nezabudli sme ani na ricínový olej! Ten je svojimi prvotriednymi účinkami na riasy aj obočie, dobre známy. O prvotriednu hydratáciu pokožky aj folikul rias a obočia sa postará obsiahnutá nízkomolukulárna kyselina hyaluronová a krásne preniká až do tých najhlbších vrstiev našej pokožky. Ďalej v sére nájdete napríklad aj mangové maslo, Panthenol – (provitamín B5 a Vitamín E).

VENIRA sérum pre podporu rastu rias a obočia
VENIRA sérum pre podporu rastu rias a obočia

Prečo je v sére obsiahnutá práve patentovaná zložka AnaGain?

Pretože je to úplný poklad! Táto látka je získavaná z klíčkov organického hrachu a má úplne unikátne účinky. Dokáže totiž účinne stimulovať a aktivovať signálne molekuly uložené v tzv. dermálnej papile, ktorá je umiestnená priamo pod folikulom jednotlivých rias a obočia a dodáva im všetky potrebné vitamíny a živiny.

To znamená, že im následne prísun všetkých týchto dôležitých látok pomôže k naštartovaniu ich rastu, ale navyše tiež prispievajú k predĺženiu ich životného cyklu, eliminujú vypadávanie rias aj obočie na minimum a pomôžu obnoviť ich vitalitu a kvalitu.


Ako sérum funguje?

Naše Venira sérum na podporu rastu rias a obočia obsahuje komplex hneď niekoľkých starostlivo vybraných účinných látok, ktoré dokážu vo svojej vyváženej kombinácii preniknúť hlboko do pokožky až ku korienkom našich rias alebo obočia, kde je precízne vyživí, hydratuje a regeneruje. Ich korienkom dodáva toľko dôležitú výživu v podobe najrôznejších vitamínov a minerálov, čím naštartujú ich rast a eliminuje nadmerné vypadávanie.

Ako sa sérum aplikuje?

Dôkladne utrite prebytočnú tekutinu na aplikátora o hranu nádobky. Pomocou priloženého štetca naneste sérum v malom množstve ku korienkom odlíčených rias (nenanášajte ale na riasy samotnej, na nich sérum nijako nepôsobí).

Používajte obdeň (3x-4x týždenne). Neprekračujte odporúčanú aplikáciu.

 

Čo sérum dokáže?

- riasy viditeľne predlžuje

- urýchľuje rast rias a chráni riasy pred vypadávaním

- celkovo riasy posilňuje a regeneruje

- riasy sú hydratované

- riasy sú dlhšie a vyživené

VENIRA sérum pre podporu rastu rias a obočia
VENIRA sérum pre podporu rastu rias a obočia

Aké látky sérum pre podporu rastu rias a obočia obsahuje?

Patentovaná zložka AnaGain™, ktorá je založená na výhonkoch organického hrachu, stimuluje špecifické signálne molekuly v pokožke potrebné na reaktiváciu rastu rias a obočia. Vďaka svojmu zloženiu AnaGain ™ úspešne ponúka udržateľný a nevšedný prístup k rastu rias a obočia. AnaGain™ je teda prirodzeným a udržateľným prispievateľom k plnším a hustejším riasam.

Inca Inchi olej (predávame aj samostatne), je bohatý na esenciálne mastné kyseliny. Tento olej navyše prispieva aj k zlepšeniu štruktúry jednotlivých vlákien a chráni ich pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Krásne tiež zvláčňuje očné viečka.

Ricínový olej je známy pre svoje prvotriedne účinky na riasy aj obočie, skvele napomáha priamo k ich rýchlejšiemu rastu.

Mangové maslo je účinné v starostlivosti o pleť, poskytuje účinnú ochranu proti UV žiareniu a hlbokú hydratáciu.

Nízkomolukulárna kyselina hyalurónová je jedným zo základných stavebných prvkov kože. V pokožke udržuje vlhkosť a prísunom vody zväčšuje svoj objem 1 000 násobne. Hydratuje pokožku aj folikuly rias, podporuje ich rast, hydratuje očné viečka. Nízkomolekulárna kyselina preniká až do najhlbších vrstiev pokožky, pokožka je vypnutá, žiarivá a hydratovaná.

Panthenol (provitamín B5) - zrýchľuje prirodzenú obnovu buniek a eliminuje nepríjemné pocity suchosti, podráždenia a začervenania pokožky.

Vitamín E je antioxidant, ktorý zaisťuje ochranu bunky pokožky pred poškodením.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu