ECO domácnosť

 

Využite práve teraz naše 3 akcie súčasne!

Máme dopravu zadarmo, môžete použiť kód EXTRA5 na zľavu 5 % a vybrať si darček k objednávke. Rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca skvelé telové mlieko s kolagénom.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

816
1816

Značky

Zobrazených položiek: 3
3 položiek celkom

ECO domácnosť

Chcete svoju domácnosť udržiavať čistú a zároveň šetriť životné prostredie? Naše výrobky zaraďujúce sa do kategórie starostlivosti o domácnosť predstavujú ekologicky šetrný variant prípravkov bez škodlivých agresívnych chemikálií. Navyše sú ľahko biologicky odbúrateľné a v prírode sa rýchlo a úplne rozkladajú.

 

Táto eco-friendly drogéria vo svojom zložení obsahuje iba rastlinné tenzidy, a preto je šetrná nielen k prírode, ale aj k vašej pokožke. Naše produkty sú tak perfektnou voľbou aj pre osoby, ktoré trápia z bežne dostupných prostriedkov do domácnosti vyrážky alebo alergie.Dokonale čistý domov

V kategórii ekologických produktov určených pre čisté okná, kúpeľňu, kuchyňu ale aj bielizeň žiadne fosfáty, fosfonáty alebo SLS rozhodne nenájdete! Vďaka prírodnému zloženiu sú ľahko biologicky rozložiteľné a šetrné k životnému prostrediu. Svoje využitie si nájdu predovšetkým v každej modernej domácnosti, ktorá kladie dôraz na udržateľnosť.

 

Ak hľadáte ten najlepší čistič, s ktorým sa s prehľadom zvládnete postarať o všetky škvrny na nesavých povrchoch vo vašej domácnosti, potom stavte na ekologický univerzálny prostriedok s jemnou a sviežou vôňou. Čistič v spreji účinne odstraňuje zaschnuté nečistoty, mastnotu, ale aj prach či vodný kameňbez toho, aby zanechával nevzhľadné šmuhy. 

 

Pre umývanie riadu vyskúšajte eco-friendly udržateľný gél, ktorý odstraňuje mastnotu a zanecháva riad žiarivý. So svojimi intenzívnymi čistiacimi schopnosťami dokonale odstráni z pohárov, tanierov, hrncov i príborov zaschnuté zvyšky jedál. Prostriedok na umývanie riadu navyše vytvára pri styku s vodou bohatú penu, a tak ho stačí pre každé použitie opravu málo!
Udržateľné pranie s rešpektom k prírode

Naša prírodná a ekologická drogéria zahŕňa aj udržateľný tekutý prací gél s 98,5 % prírodného zloženia. Tento prostriedok je vhodný pre biele aj farebné oblečenie rôznych materiálov. Keďže perfektne odstraňuje všetky pachy a škvrny, a to aj tie od potu, je určený aj na športové oblečenie. V pracom géle so šetrným zložením a pH neutrálnym k pokožke môžete vyprať aj oblečenie detské.

 

Tip: Pre správne dávkovanie pracieho gélu použite odmerku, ktorá je súčasťou balenia. Tá zaistí, že použijete presne toľko gélu, koľko je na potrebu, čo je šetrné nielen k životnému prostrediu, ale aj k vašej peňaženke.

 

 

 

 

Späť do obchodu