VENIRA ECO univerzálny čistič pre celú domácnosť červený pomaranč, 500 ml

 NOVINKA 

  • eco friendly udržateľný prostriedok pre žiarivo čisté povrchy
  • obohatený o jemné a rastlinné tenzidy šetrné k životnému prostrediu i pokožke
  • s 99% podielom prírodných zložiek
  • ľahko biologicky rozložiteľný
  • univerzálne použitie na všetky nesavé plochy
  • jednoduchá aplikácia pomocou rozprašovača
  • s jemnou vôňou červeného pomaranča
  • neobsahuje agresívne chemikálie
  • efektívne čistí, leští a odmasťuje
  • bez nutnosti oplachovania

 

Objem: 500 ml

Použitie: Prípravok nastriekajte na požadovanú plochu a čistou handričkou ju vyčistite a vyleštite do sucha.

Vôňa: červený pomaranč

Produkt je prírodný, vegán.

Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Skladom
Kód: DCH005
Značka: Venira
9,40 €
Kategória: ECO domácnosť
UNI ČISTIČ ČERVENÝ POMERANČ
Novinka EXTRA5

Užite si dokonalú čistotu všetkých povrchov vo vašej domácnosti s eco friendly univerzálnym prostriedkom bohatým na jemné a rastlinné tenzidy!

Sprejový čistič s jemnou vôňou červeného pomaranča, ktorý je šetrný nielen k vašej pokožke, ale aj k životnému prostrediu, si jednoducho poradí so zaschnutými nečistotami, škvrnami, vodným kameňom, mastnotou aj prachom.


VENIRA ECO univerzálny čistič

Aké sú výhody univerzálneho čističa?

Náš výrobok zaraďujúci sa do kategórie starostlivosti o domácnosť, ktorý účinne a rýchlo vyčistí všetky nesavé povrchy, predstavuje ekologicky šetrný variant čistiaceho prostriedku bez škodlivých agresívnych chemikálií. Vďaka tenzidom na rastlinnej báze je tento prípravok ľahko biologicky odbúrateľný, čo znamená, že je netoxický pre vodné organizmy a v prírode sa rýchlo a úplne rozkladá bez toho, aby mal kumulatívny účinok.

Ekologický čistič dokáže vydezinfikovať menšie aj väčšie nečistoty na kúpeľňových kachličkách, odmastiť zaschnuté škvrny od varenia na kuchynskej linke, nerezovom sporáku a zachovať aj všetky kovové povrchy bez najmenšej šmuhy. Postará sa tiež o nevzhľadný vodný kameň na batériách v kúpeľni či škvrnité zrkadlá a špinavé okná. A to všetko s jedinečným rozžiarením a prevoňaním celej miestnosti!

Aké aktívne látky obsahuje?

U nášho univerzálneho čistiaceho prostriedku žiadne fosfáty, fosfonáty, SLS a PEGy rozhodne nenájdete! Základom jeho zloženia je menej ako 5% amfotérnych povrchových aktívnych látok, teda jemných rastlinných tenzidov na báze kokosového oleja. Tie sú na rozdiel od tenzidov anionaktívnych šetrné nielen k pokožke, ale aj k samotným čisteným povrchom.

O sviežu a jemnú vôňu červeného pomaranča, ktorá sa po vašom upratovaní bude liať celým domom alebo bytom, sa stará prirodzene sa vyskytujúca organická zlúčenina - limonén. Tá okrem svojej vône taktiež napomáha efektívne rozpúšťať všetku mastnotu a nečistoty. Na odstránenie nepríjemných kuchynských či kúpeľňových pachov je v zložení linalool.

VENIRA ECO univerzálny čistič
VENIRA ECO univerzálny čistič

Ako univerzálny sprejový čistič používať?

Prípravok v primeranom množstve nastriekajte na požadovanú plochu, ktorou sa chystáte čistiť a spolu s čistou handričkou povrch dôkladne vyčistite či vyleštite do sucha. V prípade odolných škvŕn môžete prípravok nastriekať, nechať ho približne 2 minúty pôsobiť a potom celý proces zopakovať. Keďže bol náš univerzálny čistič vyvinutý tak, aby sa povrchy s ním ošetrené už nemuseli omývať vodou, je len na vás, či túto jeho veľkú výhodu využijete alebo nie.

S čím kombinovať?

Chcete svoju domácnosť dovybaviť aj ďalšími eco friendly udržateľnými produktmi? O dokonale čisté a žiarivé taniere, hrnce, poháre aj vidličky sa postará prostriedok na umývanie riadu s jemnou citrusovo-pomarančovou vôňou. Na dôkladné a šetrné umývanie rúk vám perfektne poslúži tekuté mydlo na ruky obohatené o glycerín, ktoré je vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku.


Upozornenie: Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Pri zasiahnutí do očí niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou, vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko, pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe alebo odovzdaním na zberný dvor do časti nebezpečného odpadu.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 5 - 25 ° C, mimo dosahu detí. Uchovávajte obal tesne uzavretý.

Vyrobené v ČR.

VENIRA ECO univerzálny čistič
VENIRA ECO univerzálny čistič

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček. 

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA ECO univerzálny čistič
VENIRA ECO univerzálny čistič

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu