Hormonálna rovnováha, menštruácia a plodnosť

 

Jarné upratovanie skladov a zľavy už len do polnoci!

Zvýhodnili sme všetko, zľavy dosahujú až 40 % a k objednávke si môžete vybrať darček. Tých je celkom 6 a rozdávame vzorky, balzam na pery alebo dokonca šampón proti vypadávaniu vlasov.

Zobraziť darčeky a informácie o akcii >

 

Cena

1232
11232

Značky

Zobrazených položiek: 11
11 položiek celkom

Vitamíny na hormonálnu rovnováhu, podporu menštruácie a plodnosti

Nenechajte svoj každodenný život riadiť hormonálnymi výkyvmi, bolestivou menštruáciou a nízkou sexuálnou túžbou. Stavte na prírodné doplnky stravy vyvinuté špeciálne pre potreby každej ženy.

 

 

Hormonálna (ne)rovnováha

Hormonálna rovnováha predstavuje veľmi zložitý mechanizmus ovplyvňujúci prakticky celý život každej ženy. Hormonálne zmeny majú vplyv na náladu, výkyvy telesnej hmotnosti, plodnosť, fyzickú vytrvalosť a stav organizmu. Našťastie existujú doplnky stravy, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu ženských hormónov a udržaniu ich vyrovnanej hladiny.

 

Prírodný doplnok stravy VENIRA hormonálna rovnováha obsahuje hneď šesť účinných látok (ovos siaty, špargľu hroznovitý, medovku lekársku, včelí peľ, materskú kašičku a jód), ktoré sa spoločne podieľajú na udržaní psychického a fyzického zdravia každej ženy.

 

Tento doplnok stravy môžete vyskúšať aj vo vylepšenom zložení VENIRA PREMIUM hormonálna rovnováha, ktorý sme obohatili o vitamín B6, ktorý zohráva z pohľadu správneho fungovania ľudského organizmu nezastupiteľnú úlohu, a Muiru puamu, čo je účinná látka prispievajúca k zvýšeniu libida.

 

 

Menštruácia

Výkyvy nálad. Bolesť brucha. Chute na sladké. Únava. To sú len niektoré z bežných vedľajších príznakov menštruácie, ktoré znepríjemňujú život a každodenné fungovanie. Povedzte im STOP s doplnkom stravy VENIRA menštruácie, po ktorom zaznamenáte prvé rozdiely už po štyroch až piatich týždňoch pravidelného užívania. Konečne sa budete cítiť spokojne aj v tom najmenej komfortnom období celého mesiaca!

 

 

Vitamíny na prsia

Len ťažko by sme hľadali ženu, ktorá netúži po krásnych prsiach, a preto sme vyvinuli jedinečný doplnok stravy podporujúci:

  • prirodzenú pevnosť a objem pŕs;
  • vyrovnanú hladinu hormónov;
  • udržanie normálnej funkcie reprodukčného systému;
  • pružnosť a elasticitu pokožky pŕs a dekoltu.

Každá kapsula VENIRA krásne prsia obsahuje extrakt hneď z piatich blahodarných bylín (pieskavice gréckej seno, angeliky čínskej, smldinca chlpatého, serenoy plazivé, feniklu obyčajného), ktoré sú navyše obohatené o hydrolyzovaný kolagén.

 

 

Maca

Podporiť fyzické a duševné zdravie, ale aj svoju celkovú vytrvalosť, vitalitu, plodnosť a sexualitu, môžeme doplnkom stravy s obsahom Macy peruánskej. Ide o rastlinu pôvodom z juhoamerických Ánd, ktorá je pre svoju vysokú nutričnú hodnotu (dnes je Maca označovaná za superpotravinu) a liečivé účinky využívaná už po tisícročia.

 

Maca peruánska je hlavnou hviezdou nášho doplnku stravy VENIRA Maca, ktorý ďalej obsahuje Tolici setú a Ashwagandhu. S touto 40-dňovou kúrou podporíte svoju plodnosť a hormonálnu rovnováhu. VENIRA Maca navyše harmonizuje menštruačný cyklus, zvyšuje libido, posilňuje imunitný systém av neposlednom rade zlepšuje pamäť.

 

Koreň Mary peruánskej obsahuje aj VENIRA sex booster, ktorého zloženie sme vyvinuli tak, aby prispieval k udržaniu kvalitného sexuálneho života a zvyšoval sexuálnu túžbu.

 

Späť do obchodu