Proti vráskam a predčasnému starnutiu kože

 

Prvá vianočná akcia je tu!

Práve teraz môžete použiť vianočný zľavový kód GIFT15 na zľavu 15 % na všetko! A k tomu ako vždy dostanete k objednávke aj darček. Celkovo ich je 6 a rozdávame produkty ako vzorku jahodových medvedíkov na vlasy, pleťové sérum, alebo dokonca celé balenie jahodových medvedíkov. Všetky ich nájdete práve tu.

 

Cena

172
1172

Značky

Zobrazených položiek: 36
KOENZÝM Q10 (3)
Akcia Novinka
11,80 €
21090
venira sérum s retinolom
Akcia
23,20 €
KP029
MRKVOVÝ
Akcia Novinka
16,50 €
KBO0009
RAKYTNIKOVY
Akcia Novinka
24,80 €
KBO0002
venira liftingový krém s kolagénom
Akcia
31,50 €
KP036
venira anti-age očný krém vzorka
Akcia
KVZ011
venira anti-age nočný krém vzorka
Akcia
KVZ010
venira anti-age denný krém vzorka
Akcia
KVZ009
36 položiek celkom

Proti vráskam a predčasnému starnutiu kože

Chcete mať radosť z každého pohľadu do zrkadla a mať istotu, že robíte všetko pre udržanie svojho mladistvého vzhľadu? Rozšírte svoju starajúcu rutinu o prírodnú kozmetiku a doplnky stravy proti vráskam a predčasnému starnutiu kože. S pomocou týchto produktov podporíte svieži vzhľad svojej pokožky a prispejete k zlepšeniu jej súčasného stavu.

 

Čo spôsobuje predčasné starnutie pleti?

Starnutie je samozrejme prirodzenou súčasťou života každého z nás, ale svojim nezdravým životným štýlom ho môžete urýchliť. Negatívny vplyv má predovšetkým:

  • UV žiarenie;
  • fajčenie;
  • alkohol;
  • nevyvážená strava;
  • nadmiera stresu;
  • znečistené ovzdušie.

 

Pri negatívnom pôsobení týchto vplyvov sa nám začnú oveľa rýchlejšie objavovať jemné linky, hlboké vrásky, ale aj pigmentové škvrny. Ďalej môžeme pozorovať, že je naša pokožka ochabnutá, zašedlá a vysušená. 

 

Predčasné starnutie pokožky spôsobené UV žiarením

Až 90 % viditeľných známok starnutia je zapríčinených UV žiarením, ktoré spôsobuje rozklad vlákien kolagénu a elastínu

 

To, aká je naša pokožka pevná a pružná, ovplyvňuje práve množstvo kolagénnych a elastínových vlákien. S ich klesajúcim počtom dochádza k ochabnutiu kože a tvorbe vrások

 

Proti nežiaducim vplyvom UV žiarenia sa môžete chrániť s pomocou opaľovacej kozmetiky. Zvlášť dôležitý je potom opaľovací krém na tvár s SPF 50, s vysokou úrovňou ochrany, ktorý chráni pokožku a prispieva k regeneráciu buniek poškodených vplyvom UV žiarenia.

 

Predčasné starnutie kože a oxidačný stres

Všetky faktory urýchľujúce starnutie kože vyvolávajú v tele uvoľňovanie voľných radikálov, ktoré poškodzujú štruktúru buniek v našej DNA. Ich záškodnícku činnosť dokážu neutralizovať antioxidanty, ale problém nastáva vo chvíli, keď je voľných radikálov príliš. Tým dochádza k oxidačnému stresu, čo je stav, pri ktorom telo nedisponuje dostatkom antioxidantov. Preto je vhodné ich priebežne dopĺňať.

 

K nenahraditeľným antioxidantom radíme vitamíny A, B6, C a E. Z minerálnych látok musíme spomenúť zinok a selén, ktoré nájdete vo VENIRA anti-age komplexu. Ďalej potom koenzým Q10 a astaxantín

 

Astaxantín je pre svoju nebývalú antioxidačnú silu považovaný za látku budúcnosti. Ak chcete vyskúšať jeho účinky na vlastnej koži, odporúčame vám naše prémiové kapsule pre vlasy, nechty a pleť.

 

Vrásky vznikajú predčasne aj kvôli dehydratácii pokožky

Vzhľadom na to, že naše telo je z veľkej časti tvorené vodou, je jasné, že sa bez nej nezaobídeme. Pokiaľ má pokožka vody nedostatok, je dehydratovaná, čo sa prejavuje pocitmi pnutia, zvýšenou citlivosťou a celkovým nepohodlím. Na dotyk je mnohokrát hrubšia a na pohľad zašedlá. To všetko vedie k vzniku predčasných vrások, najmä na čele. 

 

S dehydratáciou vám pomôžu kozmetické prípravky s obsahom hydratačných zložiek. K takým patrí napríklad glycerín, ktorý je súčasťou našej rozmarínové vody pre vlasy a pleť alebo AHA krému s postupným uvoľňovaním

 

Prírodní pomocníci proti predčasnému starnutiu kože

  • Kolagén podporuje pevnosť a pružnosť pokožky a zároveň prispieva k jej vyhladeniu.
  • Koenzým Q10 prispieva k redukcii negatívnych účinkov slnečného žiarenia, napomáha k zjednoteniu farebného tónu pleti a podporuje zlepšenie hydratácie.
  • Kyselina hyalurónová pomáha zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky, dokonale ju hydratuje a eliminuje vznik vrások.
  • Retinol prispieva k zvýšeniu prirodzenej produkcie kolagénu a napomáha k zníženiu výskytu vrások a viditeľnosti pigmentových škvŕn.

 

Späť do obchodu