VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka jahoda-limetka, 10,8 g

 NOVINKA 

 • najsilnejší kolagén na trhu vyvinutý pre osoby nad 50 rokov so 16 aktívnymi látkami
 • 8000 mg 100% bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu v každej dennej dávke
 • podporuje zdravie kĺbov a ich správnu pohyblivosť
 • s aktívnou látkou Eternal Young ® spomaľujúci proces starnutia kože
 • chráni telo pred škodlivými voľnými radikálmi
 • eliminuje vznik vrások na minimum
 • pre až o 89% pružnejšiu a dokonale hydratovanú pokožku
 • účinne regeneruje bunky
 • podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
 • udržuje normálny stav zubov, ďasien, chrupaviek i svalov
 • s dokonalými spevňujúcimi anti-age účinkami
 • posilňuje imunitný systém
 • zosvetľuje pigmentové škvrny

 

Obsah balenia: vzorka o veľkosti 10,8 g

Dávkovanie: jedno vrecko kedykoľvek počas dňa

Príchuť: jahoda-limetka

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy, sladený stéviou.

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Skladom
Kód: 21126
Značka: Venira
1,60 € –18 % 1,30 €
Kategória: Vzorky
50+ sáček
Novinka
1,60 € –18 %

Pripite si po päťdesiatke na zdravie pohybového aparátu, pevnú a pružnú pleť či účinnú regeneráciu buniek s prémiovým kolagénovým drinkom!

Vďaka starostlivo vybraným omladzujúcim zložkám v podobe aktívnej látky Eternal Young®, glukosamínu a chondroitínu sulfátu alebo extraktu z brusnice si môžete užívať krásu a aktívny život aj po prekročení hranice 50 rokov!


VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka

Pre koho je kolagénový drink vhodný?

Zloženie nášho prémiového kolagénového drinku s 8000 mg bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu bolo starostlivo vytvorené s ohľadom na potreby žien aj mužov, ktorí prechádzajú fázou života po päťdesiatke. Práve v tomto období produkcia vlastného kolagénu značne klesá, a preto sa stáva nevyhnutným ho dopĺňať pomocou doplnkov stravy.

Silné antioxidačné zložky, ako sú brusnice a vitamín C, tvoria u všetkých osôb neviditeľný ochranný štít pred škodlivými voľnými radikálmi. Pre tých, ktorí chcú predísť predčasnému starnutiu pleti, je hydrolyzovaný kolagénový drink nevyhnutnou voľbou. S celkom 16 aktívnymi zložkami odporúčame konzumáciu tohto drinku aj tým, ktorí si želajú obnoviť a zároveň udržať aj posilniť krásu svojej pleti, vlasov i nechtov.

Aké problémy riešia?

Život po päťdesiatke oplýva radosťami a novými zážitkami, avšak so sebou prináša aj výzvy spojené s prirodzeným procesom starnutia organizmu. Exkluzívny kolagénový nápoj s osviežujúcou príchuťou jahody a limetky účinne dopĺňa prirodzenú stratu kolagénu a poskytuje nevyhnutné stavebné kamene na regeneráciu a posilnenie tela. Predovšetkým 150 mg extraktu z brusnice v dennej dávke efektívne zabraňuje predčasnému starnutiu pleti i celého organizmu, pretože chráni bunky pred škodlivými voľnými radikálmi.

Problémy spojené s pohybovým aparátom vyriešia dve kľúčové látky, teda glukosamín a chondroitín sulfát, ktoré posilňujú šľachy, svaly, kĺby aj chrupavky. Náš lahodný kolagénový nápoj pre vekovú kategóriu 50+ predstavuje nielen chutný zážitok, ale taktiež účinne bráni rednutiu a vypadávaniu vlasov, ktoré sa často viaže na nevyhnutný proces starnutia. V boji proti nevzhľadným vráskam a nadmernej pigmentácii pleti pomôže komplex Eternal Young® zanechávajúci pokožku sviežu a mladistvo vyzerajúcu.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka

Aký bude výsledný efekt pri pravidelnom užívaní?

S pomocou inovatívneho nápoja plného bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu a ďalších účinných látok pre celkovú krásu, môžete očakávať výrazné omladzujúce efekty, ktoré nielen pocítite, ale aj uvidíte. 8000 mg kolagénu pôsobí ako kľúčový stavebný blok pre kolagénové vlákna, ktoré dodávajú pleti pružnosť a pevnosť. Účinky drinku, najmä vitamínov C a D, sa prejavia aj v zdraví vašej ústnej dutiny. Zinok, v spojení s vitamínmi skupiny B, posilní vaše vlasy od korienkov, zlepší ich kvalitu a pri pravidelnom užívaní predíde aj rednutiu a vypadávaniu vlasov.

Vaše vlasy sa tak transformujú do plnej a žiarivej hrivy, ktorú vám bude každý závidieť! Každodenný dúšok prémiového kolagénového drinku povedie nielen k silným a pevným nechtom, ale aj k zlepšeniu pohybového aparátu a minimalizácii bolestí spojených s opotrebovaním kĺbov. Botanická zmes výťažkov z bylín nachádzajúca sa v komplexe Eternal Young® navyše takmer úplne zredukuje viditeľnosť pigmentových škvŕn.

Aké typy kolagénov existujú?

Najrozšírenejším typom kolagénu, ktorý sa taktiež najčastejšie vyskytuje v našich lahodných kolagénových nápojoch je kolagén bravčový bohatý na I. a III. typ kolagénnych peptidov, ktoré sú prirodzene zastúpené v koži, kostiach aj šľachách. Bravčový kolagén má veľmi rýchlo znateľné výsledky na vlasoch, nechtoch aj pleti vďaka podobnosti s bielkovinou v ľudskom tele.

Morský kolagén tvorený kolagénom typu I. a II. predstavuje vysoko biologicky dostupný variant kolagénu nachádzajúci sa najčastejšie v kostiach a chrupavkách. Je vhodný pre zdravie pokožky, vlasov aj výživu kĺbov a pýši vysokou vstrebateľnosťou. Posledným je kolagén hovädzie obsahujúce peptidy typu I. a III. posilňujúce zdravie čriev, kĺbov, väzov aj celkovú regeneráciu tela.

Vo všetkých našich kolagénoch nájdete hydrolyzovaný kolagén, čo je kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, kedy prostredníctvom hydrolýzy dochádza k skráteniu molekulových reťazcov. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a do nášho organizmu sa lepšie vstrebáva. Telo tak prostredníctvom neho maximálne využije všetky obsiahnuté účinné látky.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka

Aké aktívne látky obsahuje každé vrecko?

Kolagén - vo vode rozpustná bielkovina prispievajúca k revitalizácii pokožky, vlasov a nechtov. Hydrolyzovaný kolagén je navyše ľahko rozpustný vo vode, a tak sa ľahko vstrebáva do organizmu. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, zmierňuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a eliminuje štiepenie a lámanie nechtov.

Glukosamín sulfát - prirodzene sa vyskytujúca látka v ľudskom tele udržujúca zdravie kĺbov a chrupaviek. Podporuje správnu kĺbovú pohyblivosť a znižuje bolesť spojenú s artritídou.

Extrakt z plodu brusnice kanadskej - s antioxidačnými účinkami chráni telo pred škodlivými voľnými radikálmi, umožňuje podporovať celkové zdravie aj obranyschopnosť organizmu aj zdravia močových ciest.

Chondroitín sulfát - prirodzene sa vyskytujúca látka v ľudskom tele podporujúca elasticitu a pružnosť chrupaviek v kĺboch.

MSM - organická síra prirodzene sa vyskytujúca v tele zelených rastlín, živočíchov a ľudí. Ide o prášok takmer bez chuti, zápachu a farby, ktorý je kľúčový pre udržanie správneho fungovania bielkovín, zdravia kĺbových a kožných spojivových tkanív, svalov, vlasov a nechtov.

Kyselina askorbová - čiže vitamín C pomáha so vstrebávaním aj produkciou kolagénu v tele, čím prispieva práve k posilneniu ochrannej kožnej bariéry. Zároveň prispieva k posilneniu imunity a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom a pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.

Eternal young® - je patentovaná botanická zmes výťažkov z bylín, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby spomaľovali normálny proces starnutia pokožky na bunkovej úrovni, pričom sa zameriavajú na základ mladosti: bunkové telomery a starnutie buniek. To vedie k mladistvejšiemu, žiarivejšiemu a lepšie vyzerajúcemu vzhľadu.

Kyselina hyaluronová - je prirodzená súčasť medzibunkovej hmoty a nájdeme ju takmer vo všetkých tkanivách, kde plní funkciu hydratačnej zložky. Jej funkciou je, že vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami čím prispieva k udržaniu normálneho stavu kože a prezýva sa jej tiež elixír mladosti. Je schopná nadviazať na seba až 1 000× viac vody, než sama váži, a tak pomáha hydratovať pokožku a udržovať ju optimálne pružnú a pevnú.

Vitamín B3 - niacín pomáha udržať normálny stav pokožky. Prispieva k zachovaniu obvyklej činnosti nervovej sústavy ak zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín D3 - prispieva k normálnemu zdraviu zubov, eliminuje zvýšenú únavu a náchylnosť na prechladnutie, bolesti svalov alebo kĺbov.

Zinok - je nevyhnutný stopový prvok a antioxidant chrániaci bunky pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi. Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožky – pomáha znižovať produkciu kožného mazu a eliminovať akné.

Vitamín B2 - riboflavín prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zároveň sa podieľa na udržaní optimálneho stavu pokožky a zraku.

Vitamín B6 – podieľa sa na tvorbe nových buniek a zároveň okysličuje pokožku. Zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje ich optimálny rast.

Kyselina listová – vitamín B9 je kľúčový z hľadiska obnovy DNA a je dôležitá pre tvorbu aminokyselín. Eliminuje nadmerné vypadávanie vlasov a ich stenčovanie.

Selén - dôležitý stopový prvok podieľajúci sa na udržaní normálneho stavu nechtov, ktorý zároveň chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Zároveň pomáha vyhladzovať pleť, čím minimalizuje vznik vrások a podporuje jej elasticitu. Navyše krásne podporuje posilnenie vlasov a eliminuje ich lámanie.

D-Biotín - vitamín B7 podporuje tvorbu keratínu, teda hlavného proteínu, ktorý dodáva vlasom pevnosť a pružnosť. Okrem toho pomáha udržať normálny stav vlasov a kože.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka

Ako sa tento PREMIUM kolagénový drink užíva?

Užívajte jedno vrecko kedykoľvek v priebehu dňa. Jeho obsah nasypte do prázdneho pohára, zalejte 200 ml chladnej vody a dôkladne premiešajte. Vyčkajte aspoň 1 minútu a potom si už len stačí vychutnať lahodný drink.

Jeho zloženie je prírodné, a tak nie je prípadne potrebné robiť medzi jednotlivými baleniami pauzu a môžete pokojne nadviazať z jedného balenia na druhé.

Tip: Na prípravu kolagénového nápoja môžete využiť VENIRA shaker so zásobníkom, ktorý oceníte aj pri športovaní a cestovaní.

S čím kombinovať?

Instantný kolagénový drink prémiovej kvality odporúčame užívať súčasne s VENIRA kapsulami pre vlasy, nechty a pleť. Zloženie oboch týchto doplnkov stravy sme vyvinuli tak, aby vzájomne zosilňovali svoj účinok a vaše telo bolo schopné vstrebať všetky účinné látky, ktoré obsahujú.

Pokiaľ budete užívať oba doplnky stravy súčasne, tak si na drinku pochutnajte kedykoľvek v priebehu dňa a kapsule užívajte ráno a večer čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie pred, počas alebo tesne po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsule užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.


Upozornenie: Môže obsahovať stopy kôrovcov a mäkkýšov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.

Vyrobené v ČR.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka

Vašu objednávku odošleme okamžite v krásnom balení

To, že vám prišiel balík od VENIRY, spoznáte na prvý pohľad. Produkty posielame v krásnej poštovej krabici s ďakovnou kartou. 

Všetko v balíku je starostlivo zabalené do baliaceho materiálu a krabica je ešte prelepená páskou, aby sa predišlo akýmkoľvek problémom pri doručovaní. Všetky materiály, ktoré používame, sú plne recyklovateľné.

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovak Parcel Service, DPD alebo Packety (Zásielkovňa), a keďže máme všetko skladom, balík vám príde už nasledujúci pracovný deň.


Pozrite si všetky výhody nákupu >


Urobte si u nás radosť a my vás odmeníme

Nie sú to len prémiové produkty, ktoré robia nákup u nás výnimočným. Vážime si každej objednávky a chceme sa vám poďakovať za to, že u nás nakupujete! 

Preto ku každej objednávke vždy dávame darček.

V súčasnosti máme 6 darčekov a sú odstupňované podľa hodnoty objednávky. Zobrazia sa automaticky v 1. kroku nákupného košíka, kde si môžete vybrať darček, ktorý sa vám najviac páči podľa hodnoty objednávky.

Ku každej objednávke môžete získať len 1 darček.

VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka
VENIRA PREMIUM kolagénový drink pre vlasy, nechty a pleť, age 50+ - vzorka

Nie ste si istí, či je tento produkt pre vás vhodný? Alebo potrebujete poradiť s niečím iným?

Potom nás určite neváhajte kontaktovať, pretože sme tu pre vás a radi vám poradíme! Môžete nás kontaktovať buď telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach.


+420 770 118 595  (Po-Pá 8:00 - 16:00)


info@venira.sk 


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu