VENIRA kolagén vo forme srdiečok malina

 NOVINKA 

VENIRA kolagén vo forme srdiečok pre vlasy, nechty a pleť obsahuju unikátnu kombináciu prvotriedneho hydrolyzovaného kolagénu, kyseliny hyalurónovej a vitamínu C. Pôsobí tak priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky a maximálne efektívne ju zvnútra vyživuje. Vďaka tomu má precízne a zároveň rýchlo viditeľné omladzujúce účinky! Eliminuje totiž vznik vrások a taktiež prispieva k pevnejšej, pružnejšej a dokonale hydratovanej pokožke. Pomáha zlepšovať aj kvalitu, hustotu a rast vlasov a minimalizuje ich vypadávanie. Navyše podporuje pevnosť a odolnosť nechtov proti lámaniu a štiepeniu.

 

Obsah balenia: 120 srdiečok, čo je kúra až na 30 dní

Dávkovanie: užívajte 4 srdiečka kedykoľvek počas dňa

Príchuť: malina

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Môžeme doručiť do:
31.1.2023
Skladom
Kód: 926
Značka: Venira
19,29 €
VENIRA kolagén vo forme srdiečok  malina
Akcia Novinka
 

Venira kolagén vo forme srdiečok má vďaka obsahu vyváženej kombinácie hydrolyzovaného kolagénu, kyseliny hyalurónovej a vitamínu C absolútne dokonalé účinky nielen na naše vlasy, ale aj nechty a nádhernú pleť!

Napomáha totiž pleti vrátiť späť jej nádherne mladistvý vzhľad, pretože podporuje jej elasticitu, čím efektívne eliminuje vznik a prejavy vrások na minimum! Podporuje ale aj kvalitu a rast vlasov a navyše prispieva k zmierneniu ich vypadávania. Navyše zvyšuje pevnosť a odolnosť nechtov proti lámaniu a štiepeniu.

 

VENIRA kolagén vo forme srdiečok

Čo je kolagén a prečo je pre náš organizmus dôležitý??

Pojem kolagén pozná snáď každý. Jedná sa o vo vode nerozpustnú bielkovinu, ktorá je základnou stavebnou zložkou spojivových tkanív, a tak zohráva veľmi dôležitú úlohu počas starnutia nášho organizmu nielen z hľadiska pohybového aparátu. Kolagén má totiž niekoľko skrytých kúziel aj pre našu krásu!

Dobrá správa je, že si naše telo dokáže kolagén vytvoriť samo. Mali by sme ale vedieť, že už od 25 rokov začína jeho prirodzená produkcia v našom tele klesať a od 40 rokov je už úplne zastavená. To sa začne negatívne odrážať predovšetkým v kvalite vlasov, nechtov a pleti aj v oslabení svalstva, znížení pružnosti šliach a zhoršení stavu kĺbov.

Z tohto dôvodu by sme mali nášmu telu kolagén rozhodne dodávať. Najlepšie však v hydrolyzovanej podobe, teda čiastočne rozštiepené forme, ktorá má lepšiu a rýchlejšiu vstrebateľnosť.

Vyskúšaj Venira kolagén vo forme srdiečok s dokonalou malinovou príchuťou!

Venira kolagén vo forme srdiečok je unikátny prírodný doplnok stravy s obsahom 3 skvele doplňujúcich sa účinných látok. Tými sú hydrolyzovaný kolagén, povestná kyselina hyalurónová (ktorá je pre svoje blahodárne účinky prezývaná aj ako elixír mladosti) a vitamín C, ktorý ich výsledný efekt maximálne podporuje.

Obsiahnutý hydrolyzovaný kolagén je pomocou enzýmov rozdelený na peptidy, ktoré dokáže naša pokožka maximálne využiť. Celkový efekt podporuje aj obsiahnutý vitamín C, ktorý dokonale prispieva k normálnej tvorbe kolagénu. Nakoniec sme pridali aj unikátnu kyselinu hyalurónovú. Tá je prirodzenou súčasťou medzibunkovej hmoty a nájdeme ju takmer vo všetkých tkanivách. Jej úlohou je medzi týmito bunkami vyplňovať prázdny priestor a plní tak funkciu najmä hydratačné zložky. Molekuly kyseliny hyalurónovej sú totiž hydrofilné, a tak majú skvelú schopnosť na seba viazať dokonca až 1000x viac vody ako je jej samotná váha. Naše telo si ju síce dokáže samo vytvoriť, ale jej prirodzená tvorba (rovnako ako pri kolagéne) začína s postupom veku rapídne klesať.

Pri vývoji sme si dali navyše extra záležať nielen na ich zložení, ale aj na úžasnej malinovej príchuti. Tá je úplne skvelá a zároveň bez cukru, čo je TOP!

Powered by Froala Editor

VENIRA kolagén vo forme srdiečok
VENIRA kolagén vo forme srdiečok

Prečo je kolagén hydrolyzovaný a čo to vlastne znamená?

Hydrolyzovaný kolagén (čiže kolagénne peptidy), je kolagén v čiastočne rozštiepené forme, kedy prostredníctvom hydrolýzy dochádza k skráteniu molekulových reťazcov. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a do nášho organizmu sa lepšie vstrebáva. Telo si s ním poradí oveľa ľahšie a maximálne využije všetky obsiahnuté účinné látky na regeneráciu spojivových tkanív. Môžeme ho označiť za najefektívnejšiu formu kolagénu.

Powered by Froala Editor

S čím Venira kolagén vo forme srdiečok napomáha?

- prispieva k prirodzenému stavu pokožky, nechtov a vlasov

- priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu

- napomáha zlepšovať pevnosť a pružnosť pokožky

- eliminuje vznik a pomáha s vyhladením vrások

- hydratuje, minimalizuje vznik akné a podporuje prirodzenú kožnú bariéru

- zmierňuje vypadávanie aj lámanie vlasov a podporuje ich rast aj kvalitu

- eliminuje štiepenie aj lámanie nechtov a prispieva k ich rastu

- podporuje imunitný systém

- prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

VENIRA kolagén vo forme srdiečok
VENIRA kolagén vo forme srdiečok

Aké zložky obsahuje?

Hydrolyzovaný kolagén je základom pre naše spojivové tkanivo a jedná sa o vo vode nerozpustnú bielkovinu. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, zmierňuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a eliminuje štiepenie a lámanie nechtov.

Kyselina hyaluronová je prirodzená súčasť medzibunkovej hmoty a nájdeme ju takmer vo všetkých tkanivách. Nazýva sa tiež ako elixír mladosti, pretože napomáha zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky, dokonale ju hydratuje, eliminuje vznik vrások a má teda úplne dokonalý omladzujúci účinok!

Vitamín C je veľmi dôležitý vitamín, ktorý pomáha so vstrebávaním aj produkciou kolagénu v tele, čím prispieva práve k posilneniu ochrannej kožnej bariéry. Tiež pozitívne ovplyvňuje imunitný systém, pôsobí ako antioxidant chrániaci pokožku pred voľnými radikálmi a pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.

 

Prečo práve cmúľacie srdiečka?

Chceli sme totiž vyvinúť niečo aj pre nenapraviteľné maškrtníky alebo jednoducho pre tých, ktorí neradi prehĺtajú väčšie kapsule alebo pijú drink.

Preto sme prišli s touto skvelou alternatívou vo forme cmúľajúcich srdiečok s vyváženým obsahom hneď 3 úplne dokonalých účinných látok. Navyše majú famóznu malinovú príchuť!

Powered by Froala Editor

Ako sa kolagénové srdiečka užívajú a na ako dlho jedno balenie vydrží?

Užívajte vždy 4 srdiečka na cmúľanie denne. Pre najlepšie a najrýchlejšie vstrebávanie odporúčame srdiečka neprehĺtať, ale iba cmúľať.

Zároveň Vám odporúčame užívanie srdiečok rozprestrieť v priebehu celého dňa a neužívať ich všetky naraz. Naše telo by totiž nemuselo stihnúť všetky účinné látky úplne vstrebať, a to je škoda!

Balenie obsahuje celkom 120 srdiečok, čo je pri dodržaní odporúčaného denného dávkovania kúra na 30 dní.

 

Môžu tieto kocky užívať aj tehotné a dojčiace ženy?

Áno. Venira kolagénové srdiečka pre vlasy, nechty a pleť je možné užívať aj v období tehotenstva a dojčenia. Kvôli individualitám každej z mamičiek je však našou povinnosťou vám v tomto citlivom období odporučiť predchádzajúcu konzultáciu s ošetrujúcim lekárom.

 

Môžem kocky kombinovať s Venira kapsulami či medvedíkmi pre vlasy, nechty a pleť alebo kolagénovým drinkom?

ROZHODNE! Tieto produkty sú špeciálne vyvinuté tak, aby ich bolo možné užívať aj v ich ľubovoľných kombináciách. Vždy sa však snažte ich užívanie rozložiť v priebehu celého dňa, aby malo naše telo čas na spracovanie všetkých účinných látok v čo najvyššej miere.

V prípade kombinácie s kolagénovým a PREMIUM kolagénovým drinkom odporúčame užívať iba dve srdiečka denne. Vyšší príjem vitamínov by naše telo totiž nedokázalo vstrebať, a tak by bolo ich užívanie zbytočné.

Powered by Froala Editor

VENIRA kolagén vo forme srdiečok

 

Uporoznenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov a pre osoby citlivé na niektorú z látok v produkte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Skladovanie: Chráňte pred slnečným svitom. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C. Používame iba prírodné farbivá, prípadná zmena farby tablety neovplyvňuje kvalitu prípravku.

Vyrobené v ČR.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu