VENIRA brain booster

  • s obsahom kofeínu, zeleného čaju a ďalších prírodných látok

  • dodáva prísun energie

  • prispieva k lepšej koncentrácii a pamäti

  • podporuje produktivitu

  • obsahuje adaptogén (ktorý pomáha zvyšovať odolnosť nášho organizmu voči stresu)

  • znižuje mieru únavy a vyčerpania

  • vhodný pri náročnom dni v práci, počas štúdia alebo športovania

 

Obsah balenia: 80 kapsúl

Dávkovanie: pri bežnom užívaní 1 kapsula denne, pri vyššej záťaži 2 kapsule denne (s aspoň 4hodinovým rozostupom)

Produkt je prírodný a zdravotne nezávadný.

Vhodný pre mužov aj ženy.

Bez cukru, lepku a laktózy.

Môžeme doručiť do:
5.6.2023
Skladom
Kód: 920
Značka: Venira
20 €
1109 4 venira brain booster
Akcia
ZADARMOZADARMO

Zahoďte energy drinky plné cukru a ďalších pre telo neprospešných látok za hlavu… Stavte na prírodu! Venira Brain booster obsahuje vyvážené množstvo prvotriednych látok, ktoré Váš deň naštartujú na maximum.

Dokonale podporí nielen Vašu výkonnosť, ale zároveň aj koncentráciu a pamäť! Navyše pomáhajú navodzovať pocit dobrej nálady, eliminovať únavu aj vyčerpanie!


Venira Brain booster

Brain booster bol navrhnutý tak, aby spĺňal všetky Vaše očakávania. Cieľom vývoja tohto produktu bolo dodať mozgu stabilný príjem energie a podporiť schopnosť koncentrovať sa na riešenie každodenných výziev.

V jeho zložení nájdeme dostatočné množstvo kofeínu a zeleného čaju, ktorý nielenže podporuje koncentráciu a pamäť, ale súčasne stimuluje psychické a fyzické zdravie a celkovú pohodu pri práci. Zelený čaj navyše obsahuje veľmi dôležitú aminokyselinu s názvom Theanin, o ktorý sme tento produkt obohatili aj formou čistého extraktu. Prečo? Táto aminokyselina má totiž v kombinácii s kofeínom vplyv na jeho dobré vstrebávanie v našom tele. To znamená, že nedochádza k tak prudkému nástupu kofeínu a maximálne predlžuje jeho pozitívne účinky. Zároveň L-theanín tlmí pokofeínovú nervozitu. Obohatili sme ho tiež o čierne korenie, vitamín B6 a B12, L-Arginín, L-Tyrosin, L-Cholín, bakopu drobnolistú a ženšen sibírsky!

VENIRA brain booster
VENIRA brain booster

Komu by sme kapsuly odporučili užívať?

Produkt by sme odporučili užívať najmä tým, ktorí chcú prírodnou cestou podporiť svoje sústredenie, pamäť a produktivitu počas učenia, dlhej cesty autom alebo ťažkom dni v práci plnom najrôznejších pracovných povinností.

 

S čím kapsule pomáhajú?

- povzbudzujú a napomáhajú k lepšej výkonnosti

- maximálne podporujú koncentráciu a pamäť

- eliminujú únavu a vyčerpanie

- prispievajú k zlepšeniu nálady

- tlmí pokofeínovú nervozitu


Aký bude výsledný efekt?

Neustále sa zrýchľujúca doba nás núti riešiť veľa vecí súčasne a to všetko vedie k strate efektivity práce, dôsledkom nedostatočného venovania sa jednotlivým problémom. Venira Brain booster vám pomôže sa na svoju prácu lepšie sústrediť, zároveň pozitívne podporí produktivitu a dobrú náladu.

Čo všetko Brain booster obsahuje?

Kofeín pomáha stimulovať celú centrálnu nervovú sústavu a dočasne pomáha eliminovať únavu alebo ospalosť. Navyše pomáha zlepšovať náladu!

Zelený čaj účinne povzbudzuje a napomáha k osvieženiu tela i koncentrácii.

Čierné korenie podporuje prekrvenie ciev a kapilár, čo vedie k zlepšeniu zásobovania tela dôležitými živinami. Zároveň tak podporuje správne fungovanie nervovej činnosti, ktorú potrebujeme ku každému druhu práce.

L-Arginin je čiastočne esenciálna aminokyselina, čo znamená, že si ho naše telo dokáže v ideálnych podmienkach syntetizovať úplne samo. V dnešnej dobe sa ale ideálne podmienky z pohľadu stravy nedodržiavajú práve ľahko, a preto je dobré túto aminokyselinu prijímať aj prostredníctvom doplnkov stravy hlavne v dobe zvýšenej psychickej a fyzickej záťaže. Dokonale podporuje vytrvalosť a celkovú kondíciu.

L-Tyrosin patrí medzi neesenciálne aminokyseliny. Je prekurzorom takzvaných katecholamínov – adrenalínu, noradrenalínu a hlavne hormónu šťastia dopamínu, ten má zásadný vplyv na našu náladu. Napomáha tak nášmu organizmu lepšie znášať záťažové situácie, prispieva k zlepšeniu nálady a pamäti.

VENIRA brain booster
VENIRA brain booster

L-Cholin je stavebnou látkou pre acetylcholín, ktorý funguje ako prenášač nervových vzruchov do mozgu. Vyššie nároky na konzumáciu sú napríklad v prípade dlhodobého vystavenia psychickému stresu a nadmerným nárokom na pamäť. Jeho nedostatok je spájaný s poruchami pamäte.

Theanin je aminokyselina vyskytujúca sa v zelenom čaji, ktorá má skvelé upokojujúce účinky! Dokáže tiež podporovať pamäť, čím prispieva k schopnosti učenia a pomáha navodiť pocit pohody.

Vitamíny B6 a B12 prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Zároveň prispieva aj k normálnej činnosti nervovej sústavy, normálnej psychickej činnosti a taktiež k zníženiu miery únavy či vyčerpania. Nízka hladina vitamínu B6 sa môže prejavovať únavou, depresiou, otupením a nervozitou. Nedostatok vitamínu B12 vedie k horšej pamäti a chronickej únave.

Ženšen sibírsky pôsobí ako adaptogén, ktorý má pozitívny vplyv na náš krvný obeh a kognitívne funkcie. S užívaním ženšenu je spájaná najmä dobrá nálada a relaxačné účinky.

Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) je rastlina, ktorá sa hojne využíva v ajurvédskej medicíne. Extrakt tejto byliny totiž podporuje duševnú výkonnosť, pamäť a koncentráciu a pôsobí ako antioxidant. Celkovo tak podporuje naše duševné zdravie a kognitívne funkcie.

Ako sa tento prírodný doplnok stravy užíva?

Pri bežnom užívaní Vám odporúčame 1 kapsulu denne – kapsulu neužívajte pred spaním. Pri vyššej záťaži môžete dávkovanie zvýšiť na 2 kapsule denne. Jednotlivé kapsule však užívajte s aspoň 4-hodinovým rozostupom a neužívajte ich naraz. Toto dávkovanie už neprekračujte! Každú kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutín.

Snažte sa kapsule zároveň užívať čo najbližšie k jedlu, a to najlepšie tesne pred, počas alebo po ňom. Čím bližšie k jedlu totiž kapsuly užijete, tým vyššia bude vďaka naštartovanému tráveniu aj vstrebateľnosť všetkých aktívnych látok.

Brain booster nie je prípadne potrebné užívať každý deň, ale najmä pri zvýšenej záťaži (napríklad len počas všedných dní, keď sme v práci). Medzi jednotlivými tabletami si môžete urobiť pár dní pauzu (napríklad cez víkend).

POZOR! Kapsule v žiadnom prípade neslúžia ako náhrada plnohodnotného a kvalitného spánku.

VENIRA brain booster
VENIRA brain booster

Za ako dlho uvidím výsledky?

Výsledky by sa mali dostaviť zhruba po 15 až 30 minútach po užití kapsule!

 

Ako dlho pred spaním je dobré užívať tabletu?

Stimulačné účinky môžu po užití trvať aj niekoľko hodín. U dospelých sa polčas rozpadu kofeínu – doba potrebná na to, aby telo eliminovalo 50 % kofeínu – značne líši v závislosti od faktorov ako je vek, telesná hmotnosť, tehotenstvo, užívanie liekov a zdravie pečene. U zdravých dospelých ľudí sa polčas rozpadu pohybuje v rozmedzí od dvoch do ôsmich hodín, priemerne štyri hodiny. Odporúčame teda užívať poslednú kapsulu aspoň 8 pred spánkom.

 

Od koľkých rokov je možné Brain booster užívať?

Užívanie je možné zhruba od 15 rokov.


Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Ukladajte mimo dosahu detí. Obsahuje kofeín - nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste.

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu